ضد حمله

نام های جایگزین: اعتصاب شمارنده، CS

اعتصاب ضد 1. 6 - آخرین نسخه از سری محبوب بازی های رایانه ای از شرکت شیر. بازی اعتصاب تیرانداز اول شخص، بر اساس موتور و GoldSrc منبع است. همه بازی ها به صورت رایگان اعتصاب در دسترس به مخاطبان به طور کلی از طرفداران سرگرمی های مجازی. این بخشی از بازی را با موفقیت برنده قلب بسیاری از کاربران. گرافیک خوب همراه با قابلیت های بازی گسترده. اعتصاب ضد داستان آنلاین است یکسان نیست. یک کارت، انتخاب که مستلزم کارهای چالش برانگیز است که اجازه نمی دهد که در فعال ترین دست وجود ندارد. علاوه بر این، سیستم از تعامل تیم را به گیم پلی بازی به ارمغان می آورد عطر و طعم خاص خود را دارد، می آموزد عمل هماهنگ و به طور موثر که ممکن است برای رسیدن به موفقیت های مشترک. برندگان جوایز خوبی به عنوان ارز ارائه شده است. و آن را به توافق برسند، انگیزه خوب به دنبال پیروزی بر دشمنان ما است. OD نیز برخی از خرده دریافت کنید، اما آن را حتی نمی خواهید برای مقایسه با استخراج اول است. اعتصاب ضد CS - این ماجراجویی جهان اشباع شده است که در آن نه تنها نقش شانس بازی می کند، بلکه تلاش.

برای تبدیل شدن به یکی از شرکت کنندگان قانونی در حوادث هیجان انگیز است، شما نیاز به دانلود بازگشت. برنامه های ویژه ای برای کمک به شما در بازی نصب وجود دارد. تاکید اصلی یک پوشه جدید در کامپیوتر شما، به دلیل نصب آنلاین اعتصاب بیش از بازی نصب شده است، ممنوع است. علاوه بر این، شما باید وب سایت رسمی، که در آن ثبت نام از اعتصاب انجام مراجعه کنید. نام کاربری، رمز عبور، تکرار رمز عبور، آدرس ایمیل، کد عکس: ایجاد یک حساب کاربری جدید، لطفا در زمینه های زیر را پر کنید. علاوه بر این همه، باید توجه داشت که برخی از حداقل ملزومات که باید رعایت شود PC وجود دارد. بنابراین هیچ مشکلی بازی اعتصاب شمارنده، شما باید پارامترهای زیر: سیستم عامل ویندوز XP، پردازنده 500 مگاهرتز، کارت صدا، کارت گرافیک با 16 مگابایت حافظه، 96 MB از RAM. اطمینان حاصل کنید که همه چیز در نظم، طرف سکه را انتخاب کنید، دست به اسلحه و مرتکب سوء استفاده از آنها!

عنوان بازی CS - این رویارویی بین دو گروه متخاصم است، شما باید یکی از آنها بپیوندید. تصمیم بگیرید که برای خودتان، که آیا کماندوهای تروریستی صالح و یا بی وجدان. مهم نیست که چه بخشی را وارد کنید بستگی دارد فعالیت های بازی اداره می شود. سه کارت اصلی که در آن می داغترین رویدادی وجود ندارد. این VIP ترور (تروریست ها تلاش ، پلیس ضد شورش و به قتل VIP - آن را به یک منطقه امن را)، نجات گروگان (کماندوهای گروگان نجات و تروریست ها با مطرح سر و صدا) و بمب / خنثی (تروریست ها باید یک تهدید بمب منفجر شود، و کماندوهای برای خنثی برعکس). البته، علاوه بر این، در نقاط دیگر وجود دارد، اما این کارت در تقاضا است. در پایان بازی ماموریت CS 1. 6 نسبتا توزیع جوایز به خوبی سزاوار.

به صرف پول سخت به دست آورده خود می تواند یک خرید منطقه ویژه. سپس آنها را به فروش می رسد همه، از جمله سلاح و دیگر موارد مفید است. همانطور که برای اسلحه خانه، در اینجا وجود دارد و اسلحه و تفنگ ساچمه ای، و لبه سلاح، بمب و نارنجک و تفنگ. همچنین شما نیاز دارید و مواردی مانند یک سپر پلیس (سپر)، زره (زره پوش)، به علاوه زره کلاه (زره پوش + کلاه)، عینک دید در شب (دید در شب عینک)، انبردست (خنثی کیت ). در ادامه فرصت های مالی خود را - پس محکم بسته بندی شده. بنابراین برای آن!

اعتصاب شمارنده رایگان این فرصت را به شرکت در مسابقات را فراهم می کند. مسابقات قهرمانی را از آماتور به چنین مقیاس بزرگ به جهان، که شده است، را به بهترین بخشی از تیم است. اگر آن را تبدیل به بخشی از یکی از تیم های حرفه ای، آن را تضمین می کند بسیاری از تجارب و زندگی غنی است. هر دقیقه آزاد برای انجام به شما این فرصت را به بازی اعتصاب آنلاین لطفا. دوباره و دوباره شما به دنبال بازگشت این فعالیت های جالب!

به علاوه دیگر این است که اعتصاب ضد 1 است. 6 بازی است است چندین مدل از گیم پلی وجود دارد. آنها در ظاهر از کاراکتر ها متفاوت است، به عنوان مثال استتار در نقشه شغل در دسترس است. برای تروریست ها، از جمله مدل های بازی ارائه شده به عنوان ققنوس جناح (اروپای شرقی)، قطب شمال Avengers، چریکی جنگ (سوئد) و نخبگان خدمه، و برای کماندوهای - مهر تیم 6 (ایالات متحده)، GSG-9 (به زبان آلمانی )، GIGN (فرانسه)، خدمات هوایی ویژه (زبان انگلیسی). این تنوع رویکرد تازه به گیم پلی و شرکت کنندگان بی نهایت خوشحال به ارمغان می آورد.

تاریخ در حال حاضر به تجربه خود را به تجربه تمام ویژگی های این بازی زیبا! این واقعیت که سال های بسیاری از بازی های اعتصاب شبکه های Neta به از دست دادن علاقه توسط کاربران منجر شود، صحبت می کند برای خود. ما فقط می توانیم که می خواهید روحیه ی خوب و موفق باشید!

 

بازی همچنین