ضد حمله: منبع

نام های جایگزین: ضد حمله: منبع

بازی ضد حمله: منبع - یک نوع از افسانه است. او موفق به یک بار و برای همیشه عوض آگاهی از بسیاری از علاقهمندان به بازی ها از امروز. شور و شوق برای بازی را می توان در مقیاس به هر بیماری همه گیر در مقایسه با.

در حال حاضر آن شایان ذکر است که این بازی CS: منبع - آن را مورد علاقه با بسیاری از خوب قدیمی اعتصاب شمارنده، به جدید، موتور قوی تر منتقل شده است. نسخه جدید در حال حاضر به شدت با زندگی و ماجراهای گوردون فریمن متصل می شوند. منتقدان به سرعت توجه داشته باشید که توسعه دهندگان تصمیم به قرار دادن بازی را به صورت تجاری است، و ما، با تمام مسئولیت که این بازی خراب نیست، همه چیز را به همان جالب و هیجان انگیز است.

CSS - یک بازی است که موعظه قوانین همان است که در پیش نویس در حال حاضر افسانه ای برای اولین بار ارائه شد. شما باید برای برخورد با ویژگی های گیم پلی بازی همان و ملاقات با گروگان آشنا. تنها لذت بخش "اما" - در حال حاضر آن را همه در یک کارت گرافیک با کیفیت بالا انجام می شود. علاوه بر این، توسعه دهندگان تصمیم به زیبا کردن یک نسخه جدید از این بازی از مدل فیزیکی شیک و پیشرفته مدرن است. به طور خلاصه، هیچ زمانی برای بی حوصله می شود وجود دارد - بازی اعتصاب منبع خواهد شد در حال حاضر نه تنها هیجان انگیز است، اما هم خوب.

چیزهایی که به "گاومیش کوهان دار امریکایی" geymerskogo احساس راحتی، و آنها را مجبور به انطباق با چیزی اساسا جدید، سازندگان بازی در سلاح های ضد اعتصاب منبع و مهمات در سمت چپ "از گذشته است."

برای شروع بازی، شما، به طور سنتی، با این حال، در حال حاضر به اولین ضد حمله دانلود کنید: منبع. این پروژه از تورنت انتقالها را دانلود و بر روی هر کامپیوتر مدرن در ثانیه نصب شده است. بلافاصله هشدار می دهند که بسته به سیستم کامپیوتر شما تغییر خواهد کرد و با کیفیت نشان داده شده توسط برنامه پروژه. با وجود این واقعیت است که بافت ممکن است بازیکن ضربه زننده بیش از حد آب گل آلود در برخی از لحظات به نظر می رسد، آنها این تصور کلی از بازی را خراب نکند. علاوه بر این، آنها تقریبا به طور کامل توسط انیمیشن مدرن ragdoll و خون واقعی جبران! آه، بله، آماده است که کنترا Soars واقعا پخته شده مقدار زیادی خون دریافت کنید. در مایع قرمز ضخامت تقریبا تمام خواهد دیوارها، کف، حتی سقف خاکی، و به همین دلیل شما قبل از بازی بزرگسالان واقعی خواهید بود - بیش از به طور جدی.

CSS بازی خواهد بود به عنوان لذت بخش که ممکن است همچنین به خاطر توسعه دهندگان مراقبت از این پروژه واقع بینانه ترین صورت گرفته است. شما دیگر پیچ و تاب که جنگجویان از طریق هر یک از دیگر منتقل شوند که به خواهد آورد - این نقص را یک بار و برای همه حذف شد.

یکبار دیگر، من می خواهم برای جلوگیری از جلب توجه در سلاح، با وجود این واقعیت است که مدل های ارائه شده در اینجا مانند قبل هستند، آنها نگاه می کردم voskhotitelno - غیر ارادی شروع به خیره و تحسین آن.

اگر شما ما را باور نمی کند، و می خواهید به شخصا از قابلیت اطمینان فوق را متقاعد کند، ما قویا توصیه می کنند که شما دانلود بازی، اگر نه، پس حداقل نگاهی به اعتصاب منبع تریلر های ویدئویی. با اعتماد به نفس است که او شما را به سرعت تبدیل شخصا با این پروژه آشنا! آماده باشید به دعوت دوستان!

 

بازی همچنین