قبیله دیوانه

نام های جایگزین: قبیله دیوانه

قبایل دیوانه آنلاین - چند نفره بازی استراتژی، تم آخرالزمانی. پخش خواهد شد به صحرا، که در آن وجود دارد چیزهایی که اساسی ترین و حیاتی منتقل می شود. به خصوص کمبود آب. تمام منابع لازم که شما نیاز به از طریق کار سخت، و یا برای پیدا کردن راه های چگونگی مذاکره با همسایگان و داد و ستد کالا آنچه شما فاقد. راه دیگری برای خرید همه چیز شما را در بازی پول نیاز وجود دارد. اما حتی قبل از آن لازم است را نجات دهد. شرایط شما اطراف آن، شکل گرفته است به عنوان یک نتیجه از تحولات ناگهانی و عمده جهانی، و هیچ چاره ای جز تلاش برای زنده ماندن به هر وسیله. علاوه بر این، نه تنها به مبارزه برای زنده ماندن، بلکه به حل و فصل به راحتی، تبدیل همسایه قوی تر، به احساس اعتماد به نفس در آینده است. - وظیفه شما این است به منظور توسعه یک شهرستان که در حال حاضر در آغاز و به نظر می رسد بیش از یک کمی ضعیف است. شما از طریق شکستن - بر این باورند که! چنین مشکلاتی که این امر می تواند غیر ممکن برای مقابله!

برای رفتن به فضای تاریک و دلگیر، از بیابان و سعی کنید برای تغییر تصویر او را قبایل دیوانه نیاز به ثبت نام. شما به سادگی آدرس ایمیل خود را وارد کنید و یک زبان مناسب را انتخاب کنید. لطفا توجه داشته باشید که ثبت نام موافق با دریافت اخبار جالب. خب، البته، قوانین این پروژه باید در توافق باشد. سیستم مورد نیاز را می توان آرام است. آنها کاملا کم و در نتیجه اقدام به گیم پلی است، در اصل، می تواند هر کسی.

پس از قبایل دیوانه بازی، شما باید آگاه باشید که شما باید انجام شود خواهد بود. برای شروع حل و فصل پایه به شما و به دنبال از نو خلق کردن تکنولوژی است که در نظر گرفته شده خاتمه یافته است. بر روی شانه های خود استوار است بسیاری از نگرانی. پس از همه، شما را درگیر و ساخت و ساز، و به تمرکز بر توسعه زیرساخت ها، و آموزش ارتش، و برای ایجاد شرایط زندگی مطلوب برای مردم. همچنین نیاز به در مورد گسترش قلمرو فکر می کنم، و به این ترتیب می تواند جنگ اجتناب نیست. و سردرد مداوم که در آن برای به دست آوردن غذا - و دیوانه، شما می توانید! نگران نباشید، همه چیز را فقط در نگاه اول دشوار به نظر می رسد. با گذشت زمان یاد می گیرید که کنار آمدن با مسئولیت و تصمیم خود را حتی سخت ترین مشکلات شما تیره و تار نیست!

و در جنگ ها، با بازیکنان دیگر مبارزه خواهد کرد. قبیله بازی دیوانه فراهم می کند توانایی به تصرف پایگاه دشمن، سرقت کسانی که ضعیف تر از شما است، اما این تمام و نه به یک نکته مهم مربوط به حفاظت از شهرستان مادری اش را از دست ندهید. هنگامی که سربازان تشکیل گل شاه پسند واحد های مختلف به طوری که آنها، در نقش خود را به استفاده مناسب. در ارتش می تواند castigators حشره دار molotovtsy، توپچی ها، پیشاهنگان، جنگل بانان، و واحدهای دیگر. با این حال، فکر نمی کنم که دیگر بازیکنان فقط می تواند ترتیب از بین بردن. بسیاری از علاقهمندان به بازی آماده همکاری با شما وجود دارد. اگر شما می توانید یک رویکرد دیپلماتیک برای کسانی که به طور ناگهانی ایستاده شما در پیدا کردن - از آن خواهد شد بسیار سودمند باشد. شما با آنها تصمیم به ورود به اتحاد با و که روابط صلح آمیز را حفظ نمی کند، بازی قبیله دیوانه - به معنای به دنبال راه خود را دارد. لحن اصلی است که خواب به ایجاد شهرستان های بزرگ و قدرتمند خواهد آمد درست است!

در اینجا برخی از ساختمان ها است که باید در شهرستان شما خواهد بود. این زرادخانه، و کافه اتمی، و یک دیوار حفاظتی و آزمایشگاه، و بازار، و انبارها (برای فلز، پلاستیک)، و ستاد و biodome. در حالی که این لیست هنوز ناقص است. هر یک از ساختمان یک ماموریت خاص، و شما به نوبه خود باید چشم در فرآیندهای در حال وقوع در هر یک از آنها را نگه دارید.

بچه ها از شرکت Xyrality است که توسعه این طرح، تلاش کردند تا لذت گیم پلی و متنوع است. من باید اعتراف که وظیفه آنها مقابله کرده اند! شما یک لحظه آزاد نیست که حوصله کنید. ارتش، تجارت، مدیریت ناوگان، مراقبت از نان روزانه خود را ... به علاوه یک لیست قابل توجهی از ماموریت در انتظار اعدام. چرخه ابدی رویدادی است که شما را خوشحال خواهد شد در طول ساعت های طولانی از اوقات فراغت را به تجربه. قبیله شروع دیوانه در حال حاضر این بازی آنلاین، مطمئن شوید درخواست تجدید نظر خود را!

 

بازی همچنین