ساختن

نام های جایگزین: ساختن

پردازنده: 2x1، 8 گیگاهرتز

RAM: 1 GB

ویدئو: 128 MB

ایجاد - پازل بی مطالعه شامل 10 مکان، شمارش ماموریت های آموزش و سردبیر نیست، باز کردن فرصت برای تجلی فانتزی. هر یک از این نقاط، که به ما ارائه می دهد بازی ایجاد شده است، ده ها ساختمان های واقع در معلق در هوا در آسمان در جزایر کوچک است. هر یک از سطوح جزیره به سادگی dazzles راه حل های طراحی های مختلف در دسترس هستند که در حالت ویرایش است و هر کس قادر خواهد بود به چوب به صلاحدید خود به جای گل و یا آثار معماری جهان، همه در اختیار بازیکن.

گودال ماسهبازی

طرح ایجاد، بازی است که لذت، به ویژه برای همه طرفداران این ژانر محبوب در سال های اخیر گودال ماسهبازی طولانی جلب انواع آن در دسترس است برای حرکت استفاده و همه چیز. شما می توانید کاملا به اختیار خود ترتیب همه اشیاء، و پس از اتمام سطح طراحی برای شرکت در حل پازل. آنها غنی و سرگرم کننده هستند، اما هنوز یک چارچوب های موجود، تا ترتیب دیوانگی با هزاران نفر از سیاهههای مربوط در حال سقوط، کار نخواهد کرد. در ابتدا، همه مشاغل خواهد بود و پیچیدگی های مختلف - قرار دادن پروانه به طوری که او بر روی توپ منفجر و او قادر به پرواز به یک محل معین، مانند یک سبد یا یک مکان بازی به طوری که دوچرخه سواری می تواند در سراسر شکاف پرواز بود. اما با گذشت زمان، پیچیدگی مشکلات رشد خواهد کرد و به تصویب سطح بعدی مغز poraskinut.

ساخت زنجیر

زنجیر - این یکی از انواع دیگر از پازل، جوهر از آن است که جمع آوری بیشترین میزان از زنجیره ای از این موارد در ماموریت منظور شده است. در پایان، ما این چیزها خسته کننده در جاده بی مطالعه ترین ترکیب، خواهد شد که یکی از وسایل نقلیه خود را. ایجاد بازی باز می شود که حوزه گسترده ای برای امکانات خلاقانه در هنگام ایجاد زنجیره ای یکی دیگر از موارد ضروری است. در اینجا شما می توانید هوشمند و استفاده از تنها چیزی است که برای رسیدن به هدف اصلی مورد نیاز است، چرا که حتی از عدم وجود عناصر متعددی در زنجیره می تواند نامرئی، اگر استفاده می شود.

دستباف

در توسعه دهندگان سفر آموزش دیده پازل ایجاد، بازی است که سرگرم کننده و آسان است، ارائه می دهد و به این بازیکن برای شرکت در روند آفرینش. در اینجا شما می توانید به را تشکیل می دهند و پیاده سازی سطح خود و پازل خود را دارند. برای این کار، قبل از این دیدار، فهرست گسترده ای از دستگاه های موجود، به دسته، اندازه و سبک تقسیم افتتاح شد. همه، شما سطح ایجاد کرده اند، شما قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن با دیگر طرفداران از این بازی در اینترنت می باشد. مجموعه ای از پازل در ایجاد و فعالیت های سرگرم کننده، سرگرم کننده کمتر از حل آنها. در اینجا شما قادر خواهید بود به نوبه خود در اطراف 100٪ و استفاده از تمام خلاقیت خود را به آن سخت تر برای خودتان و یا برای کسانی که پازل خود را با پیدا کردن آنها آنلاین را خواهد داشت. و مایل به سعی کنید دست خود را در حل این معما خواهد شد بسیار مناسب به عنوان یک بازی گاه به گاه با رنگارنگ، گرافیک کارتونی است طیف گسترده ای از طرفداران در سراسر جهان. بازی شاد و مهربان خواهد بود یک راه عالی برای تفریح ​​و سرگرمی برای کودکان و بزرگسالان دوستداران راه حل پازل ساده اما فریبنده.

 

بازی همچنین