تیراندازی آنلاین (صلیب نمایشگاه)

نام های جایگزین: صلیب نمایشگاه، krossfaer، krossfair، krosfayr، صلیب آتش، تیراندازی، صلیب آتش، krosfaer، FIRE متقاطع، متقاطع FIRE، عبور منصفانه

بازی آنلاین صلیب آتش [_4_ ] یکی از اسباب بازی محبوب ترین پیروان ضد حمله. CrossFire online  تیرانداز چند نفره با گیم پلی خوب است. ثبت نام CrossFire осуществляется طرح استاندارد. تعیین یک آدرس معتبر برای شروع از جعبه های الکترونیکی. برای دارندگان از جعبه در ایمیل. انگشت های دست فاصله در بازی صلیب آتش [ _2_] در طبیعت و لازم نیست - این بازی شما به عنوان یک کاربر از این سرویس پست الکترونیکی را تشخیص دهد. کافی است به توافق برای استفاده از این پست الکترونیکی و رمز عبور را وارد کنید به آن. برای بقیه، تمایل به بازی صلیب آتش آنلاین چک کنید [_2_ ] بیشتر به همه الگوی معمول گسترش: از نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید، دریافت فعال سازی حساب کاربری.

به عنوان یک تیرانداز تیم های کلاسیک، بازی صلیب آتش آنلاین فراهم می کند پارسه انتخابی - برای پیوستن به این تیم در یک تابع مثبت، و یا پیوستن به متجاوزان. تیم "آدم های خوب» خطر جهانی - این گروه از لنزهای استفاده های ویژه، که رزمندگان بازنشسته مبارزه برای وجود مسالمت آمیز شهروندان عادی را جمع آوری. پدر و مادر ایدئولوژیک - الکس لوید (ویژه RAF)، رهبر فعلی - کارآفرین آمریکایی مایکل نورمن، حیاتی توأم با تقوا گرامی اصول اساسی لوید برای مبارزه با تروریسم و ​​حفظ صلح از جامعه جهانی. تیم از عوامل خاص در لیست سیاه (عمدتا از کشورهای خاورمیانه) سعی کنید این جلوگیری شود. چه کسی بنیانگذار است و برای که حساب بودجه گروه - شناخته شده نیست. آنها تکالیف از گروه های مختلف و سازمان های تروریستی انجام دهد. که جوهر از بازی رویارویی است.

با توجه به روش ها و راه های مبارزه. حتی اگر صلیب آتش بازی شما تصمیم می گیرید برای اولین بار، از آن خواهد شد نسبتا آسان به حرکت، زرادخانه برای مبارزه است: نارنجک، اسلحه، مسلسل، تفنگ و سرنیزه "میان وعده."

بازی آنلاین صلیب آتش جالب است زیرا که به عنوان درست شخصیت خود را در فروشگاه خود، می توانید تجهیزات اضافی و عناصر از تجهیزات جنگی، که توسعه دهندگان وعده برای به روز رسانی به طور منظم خرید. انباشت تجربه نیز مهم است، چرا که به لطف او است، و پیشرفت در نردبان شغلی وجود دارد. به علاوه، هنگامی که شما تغییر رتبه (به طور طبیعی به سمت بالا)، شخصیت دستاوردهای مهارت ها و فرصت های جدید. به عنوان مثال، توسط یک افسر یا گروهبان، او می تواند یک تفنگ شلیک، او قبلا در دسترس نیست.

از چه چیز دیگری باید به کسانی که بازی صلیب آتش [دانم _3_] شاید ذکر این چهار حالت های بازی:

  1. تیم مسابقه مرگ - کلاسیک سبک، در اینجا همه اقدامات با هدف از بین بردن دشمن،
  2. رفع - به معنی مشکلات بازی است که رژیم بسیار متفاوت از اولین نیست، خوب، با این تفاوت که برخی از لحظات.
  3. جستجو و نابود کردن - در اینجا مردان شجاع از جهان خطر [_3_ ] سپرده با یک ماموریت برای نجات یک شی.
  4. شبح حالت - حالت بازی اصلی، که به دلیل بازی بازی صلیب آتش آنلاین خواهد بود جالب تر از دیگر بورس های تیم. در اینجا بچه ها بد از فهرست سیاه داده شده است که نقص های خاص - تبدیل شدن آنها به نامرئی. درست است، آن را می توان به عنوان یک سلاح تنها چاقو استفاده می شود. آنها هدف، البته، مخرب - ضربه خطر جهانی به شی محافظت می شود. تشخیص تروریست ها با شنیدن صدای قدم به قدم در tobish باشد.

صلیب آتش بازی آنلاین دوستداران دوست داشتنی "بورس" در روح CS . جویی در هزینه های عمومی جهان را از گروه تروریستی سازمان یافته - این کار برای geympleera حاضر است! آیا تعقیب هیجان انگیز تعویق انداختن نیست و دوئل مرگبار پس از ثبت نام هم اکنون. بازی Krosfayr در انتظار شما!

 

بازی همچنین