کریستال خارجی

نام های جایگزین: کریستال خارجی

بازی کریستال حماسه مرورگر MMORPG بازی است. این است که نه تنها به شما برای باز کردن بی حد و حصر دنیای مجازی، بلکه نشان دادن یک داستان مفصل و جذاب است. پارسه CS بازی می تواند در یکی از انواع فعالیت های روزانه و مسابقات شرکت می کنند. شما می توانید یکی از پنج کلاس را انتخاب کنید، سپس با هیولا مبارزه با، و ممکن است بخواهید برای پیدا کردن گنج، و یا یک حیوان خانگی.

قبل از بازی کریستال حماسه ، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz، RAM -1GB کارت گرافیک - 128MB. تاریخ در بازی کریستال حماسه نه بیشتر وقت خود را و آسان:

1. در صفحه اصلی، انتخاب گزینه « ثبت نام تا ». [ _17_]

2. نام کاربری خود را وارد کنید،

3. یک رمز ورود ایمن را وارد کنید و تکرار آن.

4. لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

5. تاریخ تولد خود را بنویسید.

6. انتخاب « ارسال » و کریستال [_3_ ] حماسه ثبت نام به پایان رسیده است.

کریستال حماسه آنلاین به شما می دهد فرصت برای کشف جهان از گنجینه های، برای اقلام با ارزش نگاه و زندگی monstrovv چت با دوستان خود. در کریستال حماسه خواهد بود بسیار جالب را به بازی، به دلیل بازی ضربه بزرگ در چین است، چرا که آن را می دهد فرصت برای یادگیری فرهنگ چینی و تاریخ است.

گرافیکی، این بازی بر روی کریستال خارجی به سبک رنگارنگ های موبایل، از طبیعت، و هیولا و اتمام تجهیزات است. تا حدودی، بازی ممکن است اکثر بازیکنان تا 25 سال را جذب کند. از لحاظ گیم پلی کریستال قصههای آنلاین جالب و هیجان انگیز است.

بلافاصله پس از ورود به سیستم، بازیکنان دانشجویان تبدیل به یک تجربه پمپاژ سریع برای پاداش آنها. پس از پایان برخی از مراحل مهم کریستال قصههای آنلاین ، بازی آغاز خواهد شد به بررسی و بلند آوازه شو و مبارزه. لازم به ذکر است که تمام مأموریت های نزدیک به بازی داستان اصلی CS مرتبط است. برای مثال، اگر شما می خواهید به تصویب مأموریت های روزانه از قبیل خوشا به حمام، به عنوان مثال، شما باید قوانین بازی کریستال قصههای دنبال آنلاین ، برای به پایان ماموریت. مانند اکثر بازی های رایگان آسیایی، بازی های کریستال قصههای همچنین شامل محاسبه خودکار مسیر از سیستم است که در آن گیمر باید فقط کلیک کنید NPC مورد نظر به مقصد شما. CS بازی به خوبی می آمیزد با محیط زیست، به ویژه توالی های فانتزی (نقشه) با حضور قهرمانان خود را.

هر کلاس دارای مهارت های خاص (روشن جریان، سایه، ضربه سه)، شما می توانند یاد بگیرند، بنابراین این بازی را بازی قصههای کریستال است فریبنده. شما نمی توانید نگران باشید اگر یک اشتباه در انتخاب از تاریخ توسعه مهارت های خود را. شما می توانید از این فرصت برای تنظیم مجدد نقاط مهارت در آینده نزدیک CS بازی داده شده است. پس از دریافت یک مهارت جدید می توانید از موس خود را به استفاده از آن را بکشید به نوار ابزار دسترسی سریع و مهارت های خود را در پایین صفحه نمایش برای دسترسی سریع باشد. هنگامی که شما با هیولا مبارزه با، حمله خود را به طور خودکار در بازی کریستال قصههای استفاده می شود. شما می توانید حافظه مهارت هر چه حمله به طور پیش فرض قرار دهید.

یکی از جالبترین ویژگی های بازی قصههای کریستال - فرصتی برای همه شخصیت ها به یک جفت بال در نبرد. این بالها، شما می توانید به روز رسانی و استفاده برای بهبود بیشتر عملکرد قهرمان.

اگر شما به طور جدی در کریستال قصههای زخمی یا مرده آنلاین ، شما دو انتخاب: به سایت (کریستال) دوباره متولد می شود و یا در نزدیکترین شهر به صورت رایگان احیای خودتان.

در مرورگر MMORPG بازی کریستال قصههای آنلاین شما یک دنیای منحصر به فرد را ببینید. باز و کاوش طیف گسترده ای از آیتم و سلاح. مجاور گروه ها و از بین بردن وحشی و حیوانات وحشی، داشتن تجهیزات و افتخار دریافت کرد. هنگامی که شما را اهلی حیوانات خانگی موجود، آنها در بازی مبارزه کریستال قصههای کمک خواهد کرد.

 

بازی همچنین