هیولا سایبر

نام های جایگزین: هیولا سایبر

بازی سایبر هیولا - پروژه بزرگ برای یک کلاس از وقت آزاد. اگر شما می خواهید خود را برای استراحت و فکر می کنم در مورد هر چیزی را، شما نیاز به این بازی است. ساده اما در عین حال جالب توجه است و به خوبی کشیده شده، و داشتن یک طرح. رای ما - بزرگ "گاه به گاه" بازی. نگاهی به برنامه، شما ممکن است فکر می کنم که این پروژه برای آنهایی که کمی. با این حال، بزرگسالان بارها اعتراف کرد که هیولا سایبر کمک می کند تا آنها را در کامپیوتر استراحت پس از یک هفته سخت کار می کنند.

تاریخچه هیولا سایبر سرگرم کننده آنلاین و هیجان انگیز است. این به ما می گوید در مورد جهان، که صدها سال پیش شکار تیره اژدها. اژدها به این قاره رفت و در سراسر زمین از قطعات از خشم خود گسترش یافته است. بنابراین او می خواست برای ایجاد کنترل بر روی زمین از نیروهای شر. موجودات بیشتر در این قاره آلوده به "خشم"، بیشتر در معرض خطر از ساکنان در معرض این قاره. تمام مسابقات که در جهان وجود دارد، تصمیم به متحد برای شکست طلسم اژدها بد. آنها به دنبال پیاده سازی و در پایان از تمام مردم خوب جهان موفق به نجات جهان را از شر. اما نبوت می گوید که تیره اژدها می تواند صد سال صبر کنید ...

از آنجا که این بازی آنلاین، آن را قطعا برای شروع گیم پلی ثبت نام هیولا سایبر مورد نیاز است. تا کنون، این پروژه برای رابط سازگاری برای کاربران روسیه را فراهم نمی کند، اما تمام کنترل به سادگی ارائه شده است، به طوری که برای مقابله با خصوصیات بازی، با اصل پر کردن فرم، آسان خواهد بود.

به مراحل ثبت نام را آغاز کرده است، شما نیاز به دنبال لینک «بازی شروع»، واقع در قسمت بالای سمت چپ از بازی.

آن را به یک فرم ثبت نام باز، پر کردن در آن، شما می توانید شروع به بازی هیولا سایبر. شما باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید برای ثبت نام کاربر جدید.

اگر مورد نظر، هر مبتدی می تواند برای ورود به سایت به داده های پروژه خود را در یکی از شبکه های اجتماعی است. بنابراین، شما قادر به ثبت نام با استفاده از یک حساب کاربری در فیس بوک، گوگل، یاهو، پی پال، که به طور قابل توجهی می تواند سرعت روند ثبت نام و خواهد بود.

با ثبت نام، شما می توانید شروع به بازی بازی سایبر هیولا. یک صد سال گذشته است و شر تیره اژدها دوباره بالا می برد سر آن است. بشریت در حال تجربه یک دوره جهش وحشتناک. و تصمیم به مبارزه با فرشتگان دشمن، یک گروه که منجر به نگهبان به سفر برم.

هر بازیکن در دسترس برای انتخاب از طبقات مختلف از کاراکتر ها خواهد بود، که از این میان وجود دارد:

جنگجو. دارای قدرت فوق العاده و زور، تمام دعوا آنها پیشتاز نگه دارد. آنها قادر به تحت تاثیر قرار دادن و حتی قوی ترین دشمن می باشد.

مگی. این کاراکتر دارای قدرت جادویی باور نکردنی است. آنها می توانند هر یک از نیروهای دشمن ضربه، اما در همان زمان خود دفاع - نقطه ضعف خود را.

کشیش. این قهرمانان می توانند به درمان هم تیمی های خود و در نبرد حمایت از آنها.

رنجرز. مسافران با تجربه. پیدا کردن آنها را مشکل می شود مدت طولانی در یک مکان.

بشتابید! خیلی جالب خواهد بود، علاوه بر بازی هیولا سایبر آزاد می تواند هر کسی.

 

بازی همچنین