کامیونداران 2

نام های جایگزین: کامیونداران 2

کامیونداران 2 بازی که ترکیبی از عناصر از مسابقه نه تنها غیر معمول، بلکه استراتژی اقتصادی است.

دانلود کامیونداران 2 در هر سایت که چنین فرصتی را فراهم می کند امکان پذیر است. در واقع بازی از تورنت دانلود کنید. شما می توانید کامیونداران 2 بازی دانلود در فرمت های:

1) نسخه برای PC گسترش یافته است. پرفروش.

2) نسخه برای PC گسترش یافته است. نسخه اصلاح شده است.

3) نسخه استاندارد برای PC.

بازی کامیونداران 2 شما اشیاء زیر چشم پوشی نیست:

1. ایستگاه های گاز - در یک پمپ بنزین به شما بر این اساس را پر کنید ماشین شما خواهد شد.

2. STO - در اینجا شما اتومبیل تعمیر و یا فقط به منظور بهبود آنها.

3. مزرعه مخزن - محل که در آن شما خواهد بار را، و ارسال به محل مشخص (به عنوان مثال، سوخت ایستگاه های گاز). انجام این نوع از حمل و نقل باید بسیار با دقت، چرا که آنها قابل انفجار است. اگر شما آن را با موفقیت را، شما مقدار زیادی پول دریافت کنید.

4. مخازن سوخت - اشیاء ویژه ای است که در مکان های مختلف می باشد. آنها با کتیبه ای «سوخت» مشخص شده اند. با آنها، شما می توانید قیمت بنزین ماشین خود را در زیر را پر کنید. مخازن حمل و نقل به طور کلی واقع به دور از ایستگاه های گاز، بنابراین شما خواهد شد مناسب تر به آنها سوخت گیری.

5. کیوسک های مرجع - اشیاء که در کنار انبار پایانه می باشد. در آنها شما می توانید در مورد تمام حمل و نقل و حمل و نقل، که در حال حاضر در حال آماده شدن یاد بگیرند، و سپس استفاده از بهترین اجناس را انتخاب کنید.

6. نیمه - اشیاء است که به طور عمده در کنار جاده ها و یا در شهرک. آنها رایگان هستند. تریلر مورد استفاده برای حمل و نقل کالا در تراکتور خاص است. بازی دارای یک تراکتور خاص، که فقط تریلر مناسب تطبیق می باشد. استاندارد تریلر آنها سوار نشده است.

در کامیونداران جاده 2 وابسته به تمام شهرک های یهودی نشین. همه این ها در یک نقشه نشان داد. علاوه بر جاده های اصلی در بازی کامیونداران 2 است، همچنین راه های مخفی وجود دارد. بر روی آنها شما می توانید در صورت مولفههای طرف جاده ها تعیین شده است.

شبیه ساز کامیونداران 2 شامل چند شخصیت:

1) رانندگان خنثی - شما می توانید آنها را در جاده ها و یا در پارکینگ دیدار خواهد کرد.

2) پلیس - کامیون خود را - BMW است، و همچنین چندین هواپیما. پلیس مجازات رانندگان که شکستن قوانین: سوار بر خودرو به سرقت رفته است، انتقال اموال به سرقت رفته است. اگر شما در نقض پلیس، به شما دستور خواهد داد تا متوقف شود. در مورد اطاعت، شما جریمه صادر شده است. اگر شما را متوقف کند، پس از تعقیب و گریز شروع می شود را برای شما، و پس از آن آتش گشودند.

3) راهزنان - حرکت در این سیاره. آنها می توانند در حاشیه ایستاده، به شما ارائه صحبت کنید. اگر شما را متوقف، آنها را از شما دور شده. آیا راهزنان شما می توانید یک ماشین به سرقت رفته خرید و یا از به سرقت کالا از یک رقیب.

کامیونداران 2 بازی بازی به شما می دهد فرصت برای انواع مختلف وسایل نقلیه:

1) کشنده (تراکتور) - 13 مدل.

2) ون - 9 گونه.

3) ماشین - 12 مدل.

4) اتوبوس.

کامیونداران 2 بازی بسیار جالب و کاملا غیر معمول است. این چیزی است که آن را بیشتر جذاب!

 

بازی همچنین