Damoria

نام های جایگزین: Damoriya

Damoriya آنلاین - بازی آنلاین رایگان مبتنی بر مرورگر چند نفره، ساخته شده در ژانر استراتژی مرورگر نوبه خود مبتنی بر، جهان آنالوگ معروف بازی "قهرمانان قدرت و جادو."

اگر شما سحر و جادو خارجی نیست و در عمق که شما در حال خواب از ماجرا ها و شوالیههای مسابقات خود پادشاهی، بازی آنلاین Damoria فقط برای شما طراحی شده است.

کامل تنظیم فانتزی، که به ما می دهد Damoriya بازی آنلاین، عامل دیگری است که به شما معطل طولانی Damoria آنلاین و لذت بردن از گیم پلی را برای ساعت ها در پایان است.

تاریخ در بازی Damoriya وقت زیادی را نخواهد، و از ویژگی های خوب آن است که به دنیای بازی تلطیف. شما نیاز به وارد اطلاعات عمومی، و سپس شما نامه ای در مورد فعال شدن حساب بازی و voila دریافت - شما ساکن کامل از این کشور شگفت آور است. ثبت نام Damoriya ساده و روشن برای همه، حتی یک تازه کار در بازی های آنلاین.

Damoriya بازی آنلاین، است که ادامه ارزشمند از سری "قهرمانان" و "سنگر". بسیاری از سبک طرفداران اغلب شکایت دارند که بازی هیچ جزء سحر و جادو است. اما ما شتاب به شما اطمینان بدهم، به عنوان یک جایگزین در اینجا چیزی که کیمیاگری است، اجازه می دهد به شما برای ایجاد ساده، به ظاهر عناصر چیز کاملا جادویی.

بخش های اقتصادی، که ما دارای Damoriya بازی آنلاین، به طور جدی به اندازه کافی کار کرده است. هنگامی که شما شروع به بازی بازی آنلاین Damoriya، در راه توسعه و پذیرش تمام امپراتوری خود را به شما نیاز به بالا بردن پادشاهی خود را با کشت آن، و به موازات انجام اقدامات غارتگرانه، درگیر شدن در جنگ و کشتار و درگیری.

مبتدی شروع به بازی بازی آنلاین Damoriya می تواند در صلح Damorii احساس راحتی و نه نگران باشید که پادشاهی رو به رشد خود را در حال حاضر جاروب دور انبوهی از مهاجمان. برای انجام این بازی دارای یک دوره بافر خاص که در طی آن شما را نمی خواهد لمس، به شما این فرصت را به ایستادن و ایجاد برخی از امور مالی برای تقویت مواضع از دنیای بازی.

این بازی به طور کامل Russified است، و جامعه روسی زبان در حال توسعه آن را کاملا به سرعت در حال. با وجود این، در بازی جهان هر روز ده ها هزار نفر از شخصیت های از کشورهای کاملا متفاوت و بخش هایی از جهان وجود دارد.

درک که برای بازیکنان جزء بسیار مهم استراتژیک است، به توسعه دهندگان بازی بهترین خود را انجام داد، در آینده با ساختمان ها و واحد های مختلف. فراموش کرده ام، اصطبل، آموزش jousting زمینه، سراها و حتی رستوران ها - همه چیز را در اختیار خود و آماده برای ساخت و ساز و بهبود. بازی damoriya دانستن این واقعیت، آن را می شود بسیار جالب است. حتی برخی از سلاح های سنگین مانند منجنیق وجود دارد. و سربازان را می نیزه، کمان، و استفاده، البته، بهترین شمشیر، اما تعداد کمی از انواع سلاح های قرون وسطی، در حال حاضر در بازی است که ادامه می دهند.

توجه خاص باید به انتخاب منطقه اولیه پرداخت می شود. هر یک از این سرزمین ارائه شده است پاداش های ویژه ای که ساخت قلعه خود را بر روی آن. این اشاره به انتخاب دقت! در واقع، در چنین بازی به عنوان Damoriya بازی به ذهن.

به اندازه کافی عجیب، بازی دارای نتیجه منطقی آن است. مرحله نهایی توسعه شخصیت را در بازی است برای تبدیل شدن به مقام اول در رتبه بندی از بازیکنان. بعد از این، نیاز به توسعه از دست داده است، اما علاقهمندان به بازی واقعی می تواند به بازی ادامه بده، اثبات قدرت خود و اجازه دادن به هر کسی به دست درازی به سرب آرزو های خود را در فهرست قهرمانان. چنین اجتماعی می افزاید: یک عامل رقابتی و باعث می شود که گیم پلی هیجان انگیز تر.

در نتیجه، آن را به ارزش و گفت که این بازی ساخته شده است با کیفیت بسیار بالا است، و همسالان خود را در شبکه جهانی بسیار کوچک است. و اگر شمشیر بر روی دیوار شما هنوز گرد و خاکی نیست و اسب قابل اعتماد خود را در انتظار شما در درب خانه خود را، سپس با تنبلی حرکت کردن نیست، بلکه در این بازی ثبت نام کرده و به همه ثابت کند که شما شایسته برای تبدیل شدن به قوی ترین قهرمان Damorii!

 

بازی همچنین