هدیه

نام های جایگزین: در Bogov، هدیه خدایان

هدیه از آنلاین خدایان - چند نفره آنلاین بازی نقش آفرینی است که یک خط لوله محصول بازی ارزش. بازی می گیرد در یک دنیای جادویی خاص در. این جهان در آستانه میان مرگ و زندگی است، چرا که ساکنان آن به تازگی قدرت مخرب بی سابقه ای در فاجعه خود را به نام تجربه "کارا." در این جهان، در میان خود مبارزه وجود دارد خدایان دست راست و چپ.

تاریخ در هدیه بازی خدایان بسیار ساده است و نمی خواهد بیشتر وقت خود را. همه شما باید انجام دهید - یک نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید برای دسترسی به بازی و آدرس ایمیل خود، که بعدها به شما خواهد شد توجه کنید که ثبت نام تکمیل هدیه ای از خدایان دریافت کنید. بعد از این، شما نیاز به انتخاب خدای حامی خود را، که یک مربی واقعی است. انتخاب این بستگی بسیار زیادی در مسیر تبدیل شدن و شخصیت خود را. خدایان دست چپ - خدایان از نیروهای شر، مرگ، درد و رنج ابدی و ظلم و ستم وحشتناک. در مقابل به آنها، خدایان دست راست - خدایان هماهنگی، نیکی و عدالت است. بسته به سمت انتخاب شده، قبل از این فرصت برای تبدیل شدن به یک شاگرد از باکره، یا جشن از مدافع، و یا دیگری ترور از بین رفتن و یا غم و اندوه، اگر شما تصمیم به انتخاب مسیر دست چپ شما باز شود. مهم است به خاطر داشته باشید که انتخاب مشتری می تواند فقط یک بار را.

بازی هدیه خدایان را، بدون استثنا، هر، چرا که بازی کاملا خواستار بر اساس مشخصات کامپیوتر شخصی شما. همه شما نیاز دارید - یک کامپیوتر با یک مرورگر متصل به شبکه جهانی وب است.

بخش گرافیک خوش خوشحال در بازی. این خواهد شد حتی بازیکنان با تجربه ترین قدردانی است. شخصیت ها و ساختمان های کشیده شده در جزئیات بزرگ و زیبایی از مکان می تواند به توقف تعجب، حتی پس از ساعت ها از بازی. در مجموع، همه از آن اجزای یک فضای فوق العاده است که در آن غیر ارادی غوطه ور شروع به بازی می باشد. احساس به عنوان اگر شما در حقیقت در این جهان زیبا ترین جادویی دریافت کنید.

هدیه ای از خدایان بازی آنلاین است که هر بازیکن جالب و مبارزه با سیستم های با کیفیت طراحی شده است لطفا. بنابراین، پیروزی در جنگ بستگی دارد که چگونه به خوبی شما را از ترکیب انواع حملات شناخته شده به شما و یا مهارت های خاص از شخصیت. جنبه مهم دیگر این است که، تحت نظارت هیچ خدای عبور کردن. در آغاز، مبارزه با مخالفان همسالان خود، تا حد زیادی تصمیم می گیرد که نتیجه شانس نبرد، اما با توسعه شخصیت خود را، به شما کنترل بیشتر و بیشتر بر اثر مبارزه با خود را از انقباضات دریافت کنید. باید نه فقط به این واقعیت است که پوشیده از شخصیت خود را نادیده بگیرد، چرا که این بستگی دارد به طور مستقیم در میزان آسیب خواهد شد که از طریق کیفیت به ایمیل زنجیره ای یا یک کلاه ایمنی خوب منعکس شده است.

از ویژگی های اصلی این بازی حضور به اصطلاح هدیه است - توانایی های ویژه شخصیت دریافت کرد اگر او به پیروی از راه خدا حامی immaculately خود. هر یک از این خدایان می دهد به منظور پیروان او مجموعه ای منحصر به فرد است "هدیه." از طریق این بازی بازی آنلاین هدیه ای بسیار جالب از خدایان است.

واحد پول که بازی هدیه خدایان فراهم می کند شخصیت آنلاین - یک سکه نقره ای. برای آنها، به شما این فرصت را به خرید برای بخش تجهیزات و سلاح های متنوع خود را داشته باشد. نقره نیز می تواند بر روی چیزهای دیگر مفید و مهم در سفر قهرمان به سر برد. هدیه ای از خدایان را به بازی می شود جالب تر با هر سطح جدید گرفته شده، چرا که با افزایش شخصیت، به طور پیوسته افزایش بسیاری از ویژگی های آن، از جمله، به عنوان مثال، حمله و دفاع.

بازی آنلاین هدیه خدایان - همه که لازم است برای هر کسی که می خواهد برای استراحت نه تنها بدن بلکه روح و گرفتن مقدار زیادی از لذت بردن از سرگرمی های آنلاین. و حتی بیشتر از آن اگر شما شروع به بازی بازی هدیه خدایان با رفقای خود، هیچ شکی وجود ندارد که مسئول احساسات خوب برای یک مدت طولانی بازی به شما ارائه وجود دارد!

 

بازی همچنین