شمشیر تیره

نام های جایگزین: شمشیر تیره

تاریکی شمشیر آنلاین - این یک بازی آنلاین نقش بازی گسترده چند نفره (گفتگوی آزاد) است. در جهان فانتزی بازی آنلاین تاریکی شمشیر، شما را با رویارویی از نیروی بی رحم و قدرت سحر و جادو از تاریکی و نور، و همچنین نظم و هرج و مرج مواجه است.

به منظور بازی Darkswords برای پیوستن به، شما نیاز به چک تاریکی شمشیر. اولین چیزی که شما باید انجام دهید ایجاد یک حساب کاربری و آپلود شخصیت خود را ofsayta مشتری بازی. اجازه دهید در این فرآیند ایجاد کنید:

1) انتخاب نژاد (نژاد تعیین حساسیت به حوزه های مختلف فعالیت): اورک ها، الف ها، انسان ها، دورف و Drow.

2) تعیین تصویر از شخصیت (ظاهر آن، که در آن هر کس می تواند آن را ببینید): سه مرد و سه زن

3) را انتخاب کنید از ویژگی های اولیه (آنها نقش عمده ای در زندگی حرفه ای از شخصیت های بازی): قدرت، قانون اساسی، چالاکی و هوش.

4) را انتخاب کنید سلاح: شمشیر، تبر، نیزه و چاقو.

Seastone، فورت Arkijah و یاقوت قرمز درخشندگی:

5) از شهرستان شروع (از این رو شما شروع به بازی خود را) را انتخاب کنید.

شناسایی ثبت نام در بازی تاریکی شمشیر به پایان رسید و شما بازی را شروع. در اولین ورود شما را به بازی آنلاین تاریکی شمشیر، شخصیت می شود به مرکز شهرستان خود را انتخاب - ". پلکان به بهشت" محل تجهیز آموزش شخصیت مجموعه ای یکنواخت خود را، می شود حداقل شروع معجون شفا. در آینده، شخصیت خود را هنگامی که شما بازی را نجات داد، که در آن بازی بر برای آخرین بار بود خارج شوید.

بازی بازی تاریکی شمشیر آنلاین، شما می توانید در صنایع دستی مختلف درگیر: کیمیاگری، ماهیگیری، Agrokultura ژنتیک ...

تاریکی شمشیر بازی آنلاین اجازه می دهد تا شما را به خرید سلاح، تجهیزات و لباس، و همچنین به عنوان معجون شفا restock و یا فروش غنائم خود را - همه شما می توانید در فروشگاه ها و سایر مکان های خرده فروشی، انجام که در بازی های زیادی .

در فروشگاه ها، بازی آنلاین تاریکی شمشیر، انجمن و مدرسه وجود دارد، که در آن بعد از بالا بردن سطح مبارزه با آن شخصیت خود را می توانید از آموزش دریافت و کسب مهارت های جدید، جادوها و تنظیمات (افزایش سطح مبارزه با به طور خودکار اتفاق می افتد که مقدار مشخصی از تجربه در سطح فعلی).

برای ذخیره اقلام و پول برای شخصیت خود را در بازی تاریکی شمشیر، هتل و بانک ها، که در شهرستانها و شهرهای کوچک بازی تاریکی شمشیر بزرگ فراوان وجود دارد.

این بازی آنلاین، بازی تاریکی شمشیر، شما می توانید از حد، اما ناوبری امن توسط کشتی ها و مکان های خاص به نام "بندر".

یکی از جنبه های قابل توجهی از گیم پلی در تاریکی شمشیر هستند، جنگ، PVP که برای آن وجود دارد محل آرنا وجود دارد. از ویژگی های میدان جنگ مبارزه عادلانه و بدون دخالت است. به طور همزمان در میدان جنگ می تواند بیش از دو بازیکن یا گروهی از بازیکنان.

بازی تاریکی شمشیر، شما می توانید شدن با سه مدرسه سحر و جادو مبارزه و بر این اساس سه عنصر: آتش، سرد و رعد و برق. مبارزه با جادوها در هزینه "مقاومت" و یا عناصر دیگر، بسته به پارامترهای مختلف، سطح آموزش، تجهیزات و اصناف.

در دنیای تاریکی شمشیر هستند، مهارت های به اصطلاح مذهبی (3 انواع آنها) وجود دارد. افزایش مهارت های دینی، شما دسترسی به سایت های مذهبی، که فرصتی برای کسب مهارت های منحصر به فرد است که تا حد زیادی بهبود توانایی های شخصیت خود را دریافت کنید.

در تاریکی شمشیر بازی قبیله را می توان به شکل (پیوست قبیله می تواند در جنگ های قبیله شرکت کنید و جایزه، و همچنین قلمرو ضبط و کنترل، گرفتن در قبیله خود و یا غنائم طلا از سرزمین های کنترل). در تاریکی شمشیر به طور خودکار انجام می شود هر روز مسابقات (در اینجا شما می توانید کیمیاگری فروشگاه "بانک های طلا" در دسترسی و برنده یک جایزه).

در تاریکی شمشیر یک فرصت برای خرید حیوانات خانگی (آشنا): روباه، گرگ و پالاس. اما توجه داشته باشید که آشنا نیاز به مراقبت شما، پرداخت خواهد شد که تعهد آنها و مهارت که با آنها شما را در جنگ کمک کند.

در پایان این بررسی، می توان گفت که در تاریکی شمشیر بازی جالب خواهد بود، از آنجا که بسیاری از ماموریت های مختلف، مکان ها، ماموریت ها وجود دارد، این است که حتی امکان اتصال دل گره از دو عاشق وجود دارد. عضویت آمدن تاریکی شمشیر، شما می توانید آن را امتحان کنید. تبدیل شدن به بخشی از این بازی!

 

بازی همچنین