Dawngate

نام های جایگزین: Dawngate

بازی Dawngate - فوق العاده MOBÄ استراتژی، که فرض را بر نقش تلوان شخصیت. رانندگی قهرمان، شما می توانید دنباله نامتناهی از رویدادی که داستان آماده شده است. Waystone بازی، یک شرکت است که توسعه این طرح، وعده داده است که عدم ماجراهای نیست. کاملا متعادل، انعطاف پذیر، سرگرم کننده، گیم پلی عمیق اولین دقیقه قطاری. علاوه بر این، این بازی همچنان به تکامل و دولت را در برابر خواسته های کاربران را نمی شنوند به ایجاد تغییرات مطابق با منافع خود. در حال حاضر تاکید بر توانایی برای ایجاد یک جامعه، یک داستان جالب، محتوای اصلی و رشد آزادانه ی شخصیت است. به گفته سازندگان، در Dawngate آنلاین باقی می ماند گیم پلی MOBÄ کلاسیک، به علاوه وجود خواهد داشت عناصر بازی جذاب، گرفتن اخبار آن است. پاساژ از بازی قطعا آوردن بسیاری از سرگرم کننده است!

در حالی که این بازی تحت PTA، لیست مفصل از سیستم مورد نیاز ناشناخته است. اما فرض بر این است که در این مورد باید موانع و حتی می توانید بازی صاحبان کامپیوتر Dawngate با تنظیمات متوسط. تبدیل شدن به یک ثبت نام کمک Dawngate. شما باید یک درخواست به شرکت در تست بازی، ترک آدرس ایمیل خود را در سایت رسمی را. در اینجا شما را مورد کاربر، که به معنی پذیرش خود را.

شروع به بازی Dawngate، شما نیاز به درک آنچه که قرار بود. در نقشه بازی دو راهرو اصلی وجود دارد. بین آنها و در اطراف آنها یک جنگل است. در جنگل های منطقه هیولا بی طرف است که می تواند کشتن به کار کردن می باشد. دشمنان اصلی نیز دیگر بازیکنان می باشد. در داخل چهار دالان نقطه پول نقد وجود دارد. دو نفر از آنها دشمن محسوب می شوند. آنها می توانید سعی کنید برای گرفتن سود و یا حداقل زمان استراحت غیر ممکن است آنها را به دست گرفتن است. خوب، به آزار دشمن، می روم او را با هیچ چیز! شما باید تلاش برای از بین بردن برج های دشمن در راهروها و در نهایت به شکستن پایه شخص دیگری برای از بین بردن ساختمان اصلی وجود دارد. البته، آن را باید تداوم مخالفان شکستن، چرا که آنها نگه دفاع بسیار عالی است. به هر حال، شما نباید فراموش کرد که در تمام و حفاظت از خوب خود را دارند. و به یاد داشته باشید، یک بار دیگر، برج خراب تمایل به بهبود می یابند و اغلب دوباره حمله آنها را. به طور خلاصه، خسته نخواهند شد! اضافه کردن به این همه نیاز به منابع، شکاری که شما را به تماشای، نیاز به بهبود اشیاء را در اختیار خود، سایه پارامترهای عملکرد از قهرمان. اقدام به عنوان یک تیم، شما باید از منافع شخصی آگاه باشند، در غیر این صورت آنچه را که نقطه به نقطه هدف چیزی است؟ نگرانی در Dawngate آنلاین به اندازه کافی برای روشن کردن اوقات فراغت شما خواهد شد.

انتخاب برای نقش، شما می توانید ببینید که چهار گزینه را برای انتخاب مناسب ترین وجود دارد. شما قادر خواهید بود به سفارشی کردن قهرمان در راه خود را، به عنوان هر گزینه تا به برخی از پاداش است. و این پاداش در سبک خاصی از بازی موثر است. علاوه بر این شما مجموعه ای از ویژگی داشته باشد. استفاده از هر یک از آنها را می توانید در زمان مناسب باشد. و، البته، به گفتن چند کلمه در مورد کمی چیزهای تابعه. شروع موارد خواهد بود شش، و هر یک از آنها را در دسترس دو برابر بهبود است. در نتیجه انواع و دل انگیز در سلاح است، که بدون آن، همانطور که ما می دانیم که شما نمی توانید به هر مبارزه بروید. در طول گیم پلی بازی از شما پول درآمد و صرف آن با توجه به نیازهای شما. به عنوان مثال، شما نیاز به افزایش پارامتر انجام - خرید عناصر مربوطه.

شاید در حال حاضر این بازی است که به عنوان کامل مانند ما دوست داریم نیست، اما مطمئنا می تواند عزت پیدا کنید، شما نمی تواند کمک کند، اما قدردانی میکنیم. تاریخ در حال حاضر به یک زمان خوب و دریافت فرصتی برای بیان افکار خود را. موفق باشید!

 

بازی همچنین