DC جهان آنلاین

نام های جایگزین: DC جهان آنلاین

DC جهان بازی - محبوب ترین بازی با یک داستان آوردن و انواع بسیار متنوعی از راه هیجان انگیز ترین. ایده برای MMORPG شرکت سونی آنلاین سرگرمی از کتاب محبوب کمیک آموخته بود. این به معنی این است که بازیگرانی که اینجا ملاقات نمود، همه به مدت طولانی شناخته شده است. شما می توانید به عنوان ابرقهرمانان یا supervillains ضرب و شتم خواهد بود. این یک مبارزه معمولی بین خوب و بد است. و کدام طرف را انتخاب کنید - گوش دادن به قلب شما و تعیین برای خودتان. اگر نه این رویارویی ازلی و ابدی، ساکنان جهان پری را به بطالت toiled. اما DC جهان آنلاین شما در انتظار یک مقدار باور نکردنی از quests جالب، درگیری گرم از بین بازیکنان واقعی، رباتها بی پروا در زیر پا ، که در هر حال حاضر و پس از آن شما نیاز به در محل قرار داده، یعنی بی رحمانه نابود شده است. همچنین شما همیشه باید به دنبال توسعه شخصیت در مورد مراقبت از سلاح های مناسب و معقول، توسعه انواع اشغال صلح آمیز، یادگیری هنر سحر و جادو و رزمی. توسعه پویا شما را فرو برد در گردباد خود را! تلفن DC جهان آنلاین رایگان به لذت به کاربران است.

DC جهان آنلاین ثبت نام شما را به یک دنیای رنگارنگ را. نام بازیکن، یک آدرس ایمیل تاییدیه رمز عبور، تاریخ تولد، کشور: شما باید یک حساب کاربری با پر کردن زمینه های زیر ایجاد کنید. همچنین این باید به این سوال، که در آن برای اولین بار چه در مورد بازی شنیدن پاسخ دهد. سپس، قرار دادن یک علامت است که می خواهند به پهلو به پهلو از تمام اخبار را نگه دارید و با قواعد بازی به توافق برسند. DC جهان ثبت نام است پس از کلیک کردن بر روی دکمه مربوطه را تکمیل کردند.

بازی برای بازی DC جهان شما باید مطمئن شوید که کامپیوتر شما در دیدار حداقل سیستم مورد نیاز لازم برای گیم پلی. تنظیمات زیر مناسب خواهد بود

- سیستم عامل ویندوز XP/Vista/7

- چرخه های CPU اینتل پنتیوم 4 @ 3. 0 گیگاهرتز / AMD پردازنده های Athlon 64 3200 +،

- کارت انویدیا جیفورس 7800 / ATI کارت گرافیک Radeon X1800

- فیلم RAM 256 مگابایت

- از DirectX سازگار با کارت صدا

- 30 گیگابایت فضای آزاد هارد دیسک.

- رم 1 گیگابایت است.

وارد شدن به بازی، یک مبتدی باید چند تصمیم گیری کنند. شما نه تنها حزب برای آنها شما مبارزه می کنند، اما ابرقدرت ها برای استفاده دائمی، که در نهایت باید بهبود یافته است را انتخاب کنید. بازی DC جهان آنلاین پیشنهادات سحر و جادو، اسباب بازی، کنترل آتش، یخ، طبیعت و یا دلیل. Word برای شما! جهت که دوست دارید و مسئول تاکتیک های کلی مورد استفاده در فرایند عبور از گیم پلی خواهد بود. سپس شما نیاز به مشخص چگونه شما می خواهم به حرکت می کند. سه گزینه وجود دارد. این پرواز کلاسیک، به سرعت در حال اجرا، مانع از آکروباتیک.

است

همچنین یک تقسیم به طبقات است. بر حسب نوری، شفادهندگان، مخازن، مخازن، DPS - که چهار کلاس که شما می توانید تعلق دارد. با این حال، تنها DPS در دسترس هر کسی که مایل به تبدیل شده است. طبقات دیگر آن دارای محدودیت های خاصی. خوب، برای مثال، مخازن، مخازن، طرفداران می توانند به صورت آتش یا یخ.

نگران نباش در مورد آن قادر نخواهد بود برای درک نکات کلیدی DC جهان آنلاین. مربیان با تجربه آماده برای آمدن به کمک شما می باشد. در اینجا است که بذله گو، و Bettman، و سوپرمن، و Lex Luthor و دیگر یاران وجود دارد، دادن مشاوره با ارزش است. تبدیل به یک شاگرد یکی از آنها را به درک قوانین بقا در جهان مشکل.

با توجه به زرادخانه سلاح در بازی بسیار چشمگیر است. آیا در دسترس است و dvoruchnye، و افراد با یک دست و تفنگ و چاقو و کمان. این فقط نمونه های ساده می باشد. در واقع، انتخاب بسیار سخت است، و شما این فرصت را به تلاش بسیاری به gizmos مرگبار داشته باشد.

حرف بی ربط مجموع شروع شد به این دلیل که نیروهای تاریک تصمیم گرفت برای به دست آوردن قدرت و به دست گرفتن زمین. اما مقاومت شدید به نور است که شکست یک جنگ بی رحمانه، که همچنین تاخیر منجر شده است. کسی شناخته می شود که چه کسی برنده، اما هر کس آماده است تا به مبارزه با مرگ است. و اگر شما می توانید DC جهان بازی بدون تسلیم که آیا برای ادامه تا آخرین؟

شما ماموریت آموزشی شروع. آیا این که شما خودتان را در ایستگاه فضایی ناخودآگاه. وقتی که او به دست آورد آگاهی، شما متوجه است که شما نیاز دارید که از اینجا دریافت کنید. اما راه خود را به آزادی با درگیری با هیولا پیچیده است. شما در ارباب رجوع را تکنیک های مبارزه هستند و بولدوزر راه خود را از موجودات ناپسندیده. پس از اتمام آزمون، شما را به شهرستان Gotham superpersonazhami جمعیت منتقل می شود. بسته به این که جناح شما متعلق به می توانید به ایستگاه پلیس، و یا یک باشگاه شبانه.

کدام سبک مناسب برای شما را به بازی DC جهان است - دوباره انتخاب با شما است. اگر شما بسیار اجتماعی نیست، حالت تک دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید. اگر شما ارزو ارتباطات و محیط زیست دوستانه، پیوستن به لیگ. در این مورد، تمام دستاوردهای سازگار خواهد بود. به یاد داشته باشید، هیچ obyazalovka نیست! شما آزاد برای انجام راحتی خود شما می باشد!

هر کس از شما، شما باید برخی از ویژگی های که نیاز به پمپاژ. Обратитевниманиенаследующийсписокпунктов: سلامت، انرژی، ممکن است، دقت، دفاع، مقاومت، سلطه، مرمت، زنده نگه، انتقادی حمله از احتمال و خسارت، شفا انتقادی احتمال و اثر مخفیکاری امتیاز. سطح بالاتر خود، و 30 در بازی خود، فرصت های بیشتر. مهارت در حال بهبود است به تدریج، با گذشت زمان به دست آوردن بالا.

بازی شما را از اولین گام در بندان! ماجراجویان عزیز، شما قطعا خوشحال خواهد شد! موفق باشید!

 

بازی همچنین