جزیره مرده

نام های جایگزین: جزیره مرده

بازی مرده جزیره بازی کامپیوتری هیجان انگیز است، که در آن اقدام ها را در اول شخص. این بازی در سبک ترسناک بقا، که با استفاده از عناصر نقش بازی از تیرانداز طراحی شده است.

دانلود جزیره مرده شما می توانید با سایت رسمی بازی. دانلود بازی مرده جزیره ممکن است تنها کاربران بزرگسال، به عنوان مثال است کسانی که کامل هیجده سال.

شما یک فرصت منحصر به فرد برای دیدن بازی های ویدئویی جزیره مرده است. این سایت شامل تعداد زیادی از فیلم های مورد بازی. گیم پلی، ماموریت ها، سلاح ها، شخصیت ها و مخالفان: در آنها شما می توانید بسیاری از اطلاعات مفید را یاد بگیرند.

بازی جزیره مرده شما را با تمام شخصیت های آشنا خواهد بود:

1. شیان مه کارمند از رفت و آمد مکرر "رویال پالم" است. این فوق العاده هوشمند و یک ورزشکار فوق العاده است. هنگامی که او به جزیره کردم، آن را باید به مسئول بسیاری از ماموریت. مه شیانگ به سرعت و به طرز وحشیانه ای به مبارزه با زامبی سلاح سرد است.

2. سام B ستاره سابق نشان می دهد کسب و کار در عمل. او یک بار این ستاره رپ بود. در حال حاضر او به رفت و آمد مکرر رفت و برای انجام این ترانه، که به خوبی می تواند صرفه جویی کار خود را. او هیولا فولاد سرد را می کشد.

3. لوگان کارتر یک بار ستاره واقعی از فوتبال آمریکایی است. در پایان، موفقیت حرفه ای خود را به پایان رسید. یک مورد از عمر خود را پایان دادن به زندگی حرفه ای خود قرار داده است. این تاثیر بسیار زیادی بر زندگی او بود. لوگان در یک رکود بزرگ غوطه ور است. او یک hitter بزرگ با استفاده از سلاح پرتابه است.

4. Parn یک افسر سابق اداره پلیس در سیدنی است. کار خود را به پایان رسید و پس از او تصمیم گرفت برای محافظت از دختر او را از همان رسمی خود را. او می خواست به تجاوز دختر خود را، و او را به گلوله بست. پس از این حادثه، او یک محافظ استخدام شد. در سراسر جهان مردم محافظت می کند. در سطح بالا، آن را دارای انواع مختلف سلاح ها، به ویژه سلاح گرم.

در بازی مرده جزیره سلاح را به انواع مختلفی تقسیم می شوند:

1. اسلحه سرد: تیز و نافذ.

2. بهبود سلاح - سلاح برای برخی از دست آوردهای.

3. سلاح های دست ساز - آن بمب، معادن و سایر ماشین آلات مواد منفجره.

هر سلاح می تواند شکسته، فرسوده و می توان آن را ترمیم کنید.

:

در بازی جزیره مرده کامپیوتر شما تعداد زیادی از مخالفان ملاقات

1. دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد ارواح کلاسیک. این به خودی خود بسیار کند و دست و پا چلفتی است. آنها بهداشت پایین. Tramps دیدار به عنوان زنان و مردان در صورت نشان داده شده است.

2. آلوده - آنها تهاجمی و سریع می باشد. آنها از سلامت کمتر از زامبی طبیعی است، ولی ضرب و شتم سریع تر، آن را بسیار دشوار به حمله است. آنها در قالب زنان و مردان ارائه شده است. سلاح، اما متان بد است.

3. قلدر است زامبی عضلانی افزایش دو متر. آنها باعث بسیاری از آسیب، اگر چه بسیار کند. آنها همه می توانند در همه جا یافت و آنها را به آسیب بسیار مقاوم می باشد.

4. خودکشی - زامبی شر که بدنش تاول زده شده است. آنها بهتر است که در محدوده نزدیک به آن حمله نکنید.

5. قوچ هستند زامبی عظیم که در یک صحنه و لباس بزرگ لباس می پوشد. آنها به آسیب بسیار مقاوم می باشد. نقطه ضعف آنها سر.

بازی جزیره مرده، که شما را به دیگر مخالفان معرفی.

 

بازی همچنین