جزیره مرده: جریان اب صدادار

نام های جایگزین: جزیره مرده: جریان اب صدادار

بازی مرده جزیره: جریان اب صدادار بازی کامپیوتر شگفت انگیز است. این بازی در سبک عمل طراحی شده است. بازی مرده جزیره: جریان اب صدادار در نظر گرفته ادامه موفقیت آمیز اولین بخش از این بازی.

دانلود جزیره مرده: جریان اب صدادار شما می توانید با سایت رسمی بازی. دانلود بازی مرده جزیره: جریان اب صدادار تنها می تواند کاربران بزرگسال. برای این کار، شما باید تاریخ تولد خود را مشخص کنید.

بازی جزیره مرده: شما جریان اب صدادار با قوانین همان است که در اولین نسخه از بازی. شما باید به مبارزه برای زندگی خود را. شما در سراسر جهان بازی است که با هیولا پرتکاپو سفر می کند. زامبی خواهد شد منتظر شما را در زوایای مختلف.

شما یک فرصت منحصر به فرد را در بازی مرده جزیره اند: جریان اب صدادار بازی یک شخصیت است که شما در بازی اول بود. برای این که شما نیاز به دانلود جزیره مرده: جریان اب صدادار مشتری بازی خود را.

همچنین در بازی جزیره مرده: کامپیوتر جریان اب صدادار یک شخصیت جدید خواهد شد که این غوغا مهارت داشته باشد.

ویدیو جریان اب صدادار:

قبل از بازی، شما در مورد بازی جزیره مرده ها را ببینید. در این ویدئو به شما تراشه های مختلف در بازی را یاد بگیرند، به ویژه کنترل شخصیت و بسیاری دیگر.

در بازی مرده جزیره: جریان اب صدادار است انواع مختلفی از سلاح:

1. اسلحه سرد: خنجر، کارد، شمشیر.

2. سلاح در محدوده: معادن، نارنجک.

این سلاح استاندارد است. اما شما می توانید زامبی ها و مواد در دسترس، مبارزه کنند. برخی از سلاح های شما می توانید تغییر دهید. برای این کار شما باید برای جمع آوری مواد ویژه و پیدا کردن دستور العمل های.

بعد از این شما می توانید از آسیب سلاح های خود را افزایش دهد.

در بازی مرده جزیره: کامپیوتر جریان اب صدادار را با پنج حرف دیدار خواهد کرد. تمام شخصیت ها تنها در این زمینه خود را قوی می باشد.

شما می توانید شخصیت خود را در راه های مختلفی پمپ:

1. بقا - در جهت شما نیاز دارید که برای بقا در برابر زامبی بازی. سطح سلامت و استقامت خود را به طور قابل توجهی بالاتر از در شروع بازی می شود.

2. مبارزه - در اینجا شما باید به خودش ثابت کند یک مبارز واقعی که نگران هیچ چیز نیست. مبارزه با اعتصاب حیاتی خود را افزایش می دهد.

3. خشم - در این مسیر و قدرت حمله خود را تا حد زیادی افزایش یافته است. شما تبدیل به تقریبا شکست ناپذیر است.

بازی مرده جزیره: جریان اب صدادار بازی به بازیکنان رویدادی واقعی لطفا. همه ضرب خواهد شد بر روی بدن دشمن نمایش داده می شود، خون خواهد شد در حال اجرا رودخانه و چشمه. مخالفان خود را به پایین سقوط خواهد کرد و چوب است که شما آنها را شکست، به قطعه پرواز کند.

ماموریت ویژه در اینجا، شما باید صبر کنید. بسیاری از ماموریت در بازی جزیره مرده: جریان اب صدادار به سادگی طرح و یا اختیاری است. مأموریت های بیشتر در این بازی بسیار ساده است و شما تلاش زیادی در عملکرد را ندارد. با این حال، برخی از ماموریت در بازی بسیار هیجان انگیز است.

بازی های چند نفره مرده جزیره: جریان اب صدادار نظر گرفته شده است بسیار جالب تر تنها بازیکن. در یک بازی چند نفره می تواند به چهار نفر بازی کردن.

 

بازی همچنین