مرده افزایش 2

نام های جایگزین: مرده افزایش 2

بازی مرده افزایش 2 یک بازی چند پلت فرم شگفت انگیز است. این ادامه قسمت اول از این بازی است.

شما باید برای شیرجه رفتن به جهان از شهر آبگرم، که از حمله زامبی رنج می برد. این موجودات توسط یک ویروس وحشتناک آلوده شده است.

دانلود مرده افزایش 2 شما می توانید از وب سایت رسمی این بازی، تنها اگر شما یک پر هجده سال.

مرده افزایش 2 دانلود بازی کامپیوتر نمی تواند افرادی که زیر سن قانونی هستند.

شما یک فرصت منحصر به فرد برای قبل از بازی در مورد این بازی مرده افزایش 2 فیلم ها را ببینید. همه فیلم ها نشان می دهد به شما از ویژگی های اصلی این بازی: شخصیت ها، دشمنان، سلاح های منحصر به فرد و عبور از ماموریت.

در بازی مرده افزایش 2 شما بازی خواهد کرد، آشنایی با شخصیت جذاب و غیر معمول

1. چاک گرین قهرمان از این بازی است. او یک بار قهرمان مسابقه شد. برای صرفه جویی دخترش از او را برای تبدیل شدن به یک انسان زنده، پدر این پیشنهاد را به شرکت در یک بازی خشن را می پذیرد. او نیاز به یک دارو است که بسیار گران است. دختر قبل از مرگ مادر او را گاز گرفته است.

2. کتی سبز دختر چاک است. او نزدیک ترین فرد به او است. با وجود این واقعیت که او توسط یک زامبی گاز گرفته شده بود، کتی زندگی عادی بیشتر شده است.

3. استیسی فورسیت دوست دختر چاک است. او عضو "GPZ" بود. این دختر برای اولین بار به باور چاک بود، زمانی که او با اتهامات مورد حمله قرار گرفت. او رابطه با چاک را داشت. با توجه به رویدادهای خاص بستگی دارد که آن را در پایان بازی یا نه زنده می ماند.

4. تایرون پادشاه دشمن اصلی از این بازی است. او و افراد شیطانی را به حمله بی رحمانه از زامبی تقلب. این او چاک گرین متهم کرده است. سه راه کی تا هر کس خواست به غارت یک کازینو در شهرستان ها، و پس از آن فرار کنند. او به دست چاک می میرد، و سپس سقوط به ورزشگاه به زامبی وحشتناک.

در انتظار شما در این بازی مرده افزایش مخالفان 2zhestokie

1. زامبی ها بخش عمده ای از مخالفان در بازی. آنها با این ویروس آلوده شدند. این موجودات در خیل حمله. زامبی ضربه و می خواهید به گاز گرفتن دست حریف خود را. تعداد آنها فوق العاده بزرگ است.

2. زامبی گاز - آنها موجودات که در این بازی با شروع با یک ماموریت خاص ظاهر می شود. آنها بسیار سریع می باشد. همه آنها به بدن و چشم های قرمز متصلب. این زامبی های بسیار قوی هستند و باعث آسیب بزرگ است.

3. غارتگران بازماندگان که مغازه ها غارت، قمار و مکان های دیگر می باشد. در نبرد، استفاده از انواع سلاح: سوار، قوطی های اسپری.

4. مزدور مردم سه راهی کی، که انجام سفارشات وحشتناک است. آنها ماسک و لباس محافظ پوشیده شده است.

5. مردم شرکت ها موجودات که در غار وجود دارند. آنها مخزن گاز محافظت می کند. این افراد ماسک در کلاه سر خود و زره پوش که می پوشند. آنها با اسلحه حمله می کنند. آنها بسیار شبیه به مزدوران هستند و بنابراین در نظر گرفته شده خطرناک نیست.

در بازی مرده افزایش 2 سلاح هر یک از شخصیت. تمام شخصیت های استفاده از سلاح های منحصر به فرد خود: از موارد عادی روزمره در پایان با ماشین آلات.

جهانی مرده افزایش 2 هیجان انگیز و غیر معمولی باشد. فقط در اینجا شما می توانید تعدادی از مخالفان، مقدار زیادی از اسلحه و بیشتر پیدا کنید.

 

بازی همچنین