فضای مرده 2

نام های جایگزین: فضای مرده 2

بازی فضای مرده 2 یکی از بازی های کامپیوتری هیجان انگیز ترین است.

دانلود فضای مرده 2 شما فقط می توانید بازی اگر شما یک پر هجده سال. دانلود بازی فضای مرده 2 شما این فرصت را در وب سایت رسمی بازی یا هر گونه دیگر، که چنین دسترسی را فراهم می کند داشته باشد.

قبل از بازی، شما یک فرصت منحصر به فرد در مورد بازی فضای مرده 2 فیلم ها را ببینید. شخصیت ها، تصاویر و دیگر عناصر: این فیلم شما را با تمام ویژگی های بازی آشنا.

در بازی فضای مرده 2 کامپیوتر بازی شما با شخصیت های آشنا:

1. اسحاق کلارک شخصیت است. این شخصیت در قسمت اول بازی بود. اسحاق تنها کسی است که کشتی "Ishimura" جان سالم به در بود. پس از برخی از رویدادها در این بازی، او خود را در یک حالت ناخودآگاه در ایستگاه تیتان یافت. وظیفه اصلی آن است برای از بین بردن بازی ابلیسک. اگر نه، آن را به یک عمر رنج می برند.

2. هانس Teydmann ایستگاه مدیر ارثی تیتان است. او دارای بالاترین رتبه در جامعه مدنی. او کسی است که راه اندازی ابلیسک پروژه و در نظر گرفته حریف اصلی اسحاق بود. اسحاق هنوز موفق به نابود کردن آن.

3. ELLIE لانگفورد یک خلبان است. او بسیار خوش شانس برای زنده ماندن در nekromorfov حملات بی رحمانه بود. او بسیار زیبا است و می تواند انواع مختلف از ماشین را مدیریت کند. از آنجا که اشتراوس از دست داده چشم خود را، اما فرصت به او برای فرار جلوگیری نمی کند. همراه با اسحاق جان سالم به در.

4. نولان Stross یک شخصیت است که از اختلالات روانی رنج می برد می باشد. او به جنون وحشتناک سقوط کرد. از آنجا که از بیماری خود او همسر و سویا پسرش را کشته بودند. در طی یکی از حملات بود.

5. Daina لو Guin متعصب yunitologii است. در اوایل بازی آن را به اسحاق کمک می کند، اما به زودی همه می دانیم که هدف آن - یک پروژه از ستون هرمی شکل سنگی است. او از ماشین آلات ضرب و شتم می میرد.

6. نیکول برنان دختر اسحاق است. او سه سال پیش در کشتی خود درگذشت. در بخش دوم از این بازی استفاده می کند که به ظاهر از ستون هرمی شکل سنگی دختر به زانو در آوردن اسحاق.

در بازی فضای مرده 2 سلاح متنوع ترین

1. چراغ قوه - سلاح برای اولین بار از شخصیت.

2. برش پلاسما - یک موضوع برای برش سنگ معدنی است.

3. Repainted برش پلاسما - آن سلاح آزاد است که در بخش اول از این بازی رخ داده است.

4. پالس تفنگ - این ارتش از نوع تفنگ حمله.

5. لیزر تفنگ - صنعتی سنگ معدن، برش، ابزار سنگین

6. برش لوله - دستگاه برش نقطه ای، و غیره

7. شعله افکن - مشعل صنعتی، هیدروژن.

8. پرچ - دستگاهی است که پرچ شاخساره.

9. برش قدرت - برش قدرت پالس، صنعتی است.

10. تفنگ تیرانداز از خفا - یک سلاح است که برخورد به هدف در فاصله.

11. معادن تماس با - یک سلاح قدرتمند است.

12. Drotikomet - یک سلاح استفاده می شود که برای نمونه برداری عمیق است.

13. تپانچه قدرت - راهنمای این شتاب دهنده گراویتون.

14. تفنگ مچ دست - یک سلاح ساده است که بر روی سطح چالش انگیز به نظر می رسد.

بازی فضای مرده 2 کامل از ماموریت های مختلف و فصل به فصل تقسیم شده است.

فقط پارسه واقعی تحت نیروی بازی سانتا فضایی 2.

 

بازی همچنین