فضای مرده 3

نام های جایگزین: فضای مرده 3

بازی فضای مرده 3 مصدوم فی بازی کامپیوتر جذاب است. رویدادها در این بازی توسعه یافته توسط شخص ثالث. فضای مرده 3 - آن است که یک تیرانداز، که موفق به کسب بسیاری است.

دانلود فضای مرده 3 شما فقط می توانید بازی اگر شما یک پر هجده سال. دانلود بازی فضای مرده 3 شما این فرصت را در وب سایت رسمی بازی یا هر گونه دیگر، که چنین دسترسی را فراهم می کند داشته باشد.

قبل از بازی، به شما یک فرصت منحصر به فرد برای دیدن بازی طرفدار فضای مرده 3 فیلم داشته باشد. شخصیت ها، تصاویر و دیگر عناصر: این فیلم شما را با تمام ویژگی های بازی آشنا.

بازی فضای مرده 3 بازی شما به تدریج یاد خواهید با شخصیت های زیر روبرو:

  1. اسحاق کلارک شخصیت اصلی این بازی است. این شخصیت - شخصیت از همه قطعه بازی است. او به سیاره تاو Volantis پرواز، در جهت پیدا کردن دوست دختر خود را ELLIE لانگفورد و نابود کردن همه گیر ناشی از هرم. او قادر به غلبه بر یک توهم بود.
  2. ELLIE لانگفورد یک خلبان است. همراه با اسحاق در رویدادی در stntsii تیتان شرکت کردند. با اسحاق در روابط صمیمی بود. او می خواست به پیدا کردن یک راه برای غلبه بر دشمنان خود. ELLIE فکر می کردم که اسحاق درگذشت.
  3. جان کارور یکی از بازماندگان تیم ملی EarthGov است. در این سیاره با فعال شدن ستون هرمی شکل سنگی و nekromorfov اپیدمی وحشتناک ملاقات کرد. از آنجا که دشمنان خود را همسر و فرزند خود را به قتل رساند.
  4. رابرت نورتون کاپیتان سفینه فضایی است "یودورا." او همچنین یکی از بازماندگان تیم ملی EarthGov بود. او شده است در جستجو برای ELLIE لانگفورد نقش دارد. همچنین، در طول بازی کمک می کند تا اسحاق و کارور. او حسادت ELLIE به اسحاق است.
  5. یعقوب آرتور Danik yunitologii است. همچنین، او رهبر افراط گرایان است. او دشمن اصلی در بازی است. بازی تمام در تلاش است تا از تداخل با اسحاق. در پایان بازی کشته شد.
  6. جنیفر سانتوس عضو تیم علمی و همچنین ELLIE لانگفورد است. در پایان بازی می میرد.
  7. آستین دست و پنجه نرم یکی از اعضای باقی مانده از تیم ELLIE لانگفورد است. از یخ زدگی درگذشت.
  8. خلبانان علامت گذاری روزن و لاک می خلبانان کشتی "یودورا." کشته شدن در یک نبرد شدید.

بازی بازی فضای مرده 3 کامپیوتر شما توسط فصل. همه در این بازی 19 فصل است.

بسیار در بازی فضای مرده همه کاره 3 سلاح:

1. نارنجک انداز.

2. چراغ قوه.

3. انواع برش.

4. انواع مختلف تفنگ.

5. Truborezki.

6. شعله افکن.

7. چکش.

8. معادن تماس.

9. کانن.

10. انواع اسلحه کمری.

11. Drotikomety.

12. برش پلاسما.

بازی فضای مرده 3 مخالفان غنی است. مجموع بازی ها 2 طبقه بندی

1. Necromorph.

2. مردم.

Nekromorfami بزرگترین گروه از مخالفان در بازی.

بازی سانتا فضایی 3 به شما نه تنها شخصیت خود را، سلاح های غیر معمول جذب، اما گرافیک آن و انواع ماموریت. همچنین، بازی فضای مرده 3 شما را با محتوای قابل دانلود خود را از بین بردن. آنها در بازی بیشتر، "بیداری"، و دیگران است. با مطالب جدید شما می توانید سلاح های پیچیده بهبود رباتها جستجو استفاده کنید، لباس های مختلف را انتخاب کنید، و همچنین.

درمان خود را به یک مقدار باور نکردنی از احساسات با شخصیت اصلی، اسحاق، دوستان و دشمنان خود را.

 

بازی همچنین