Deadvide

نام های جایگزین: Deadvide

بازی Deadvide - چند نفره postapokapsticheskaya نقش بازی بازی سبک داستان مرورگر. هر کس که علاقه مند به وقایع آینده ای نزدیک و می خواهد بداند آنچه را که باید بر روی زمین اصلاح شده جان سالم به در، توصیه می شود برای بازدید از سایت رسمی Deadvide آنلاین و بخشی از فعالیت های پرماجرا تبدیل شده است. چیزی اتفاق افتاده است که باید رخ داده است. بازی شرکت های داروسازی با تجارب خود را کردم. کار خود را به این فاجعه منجر شده است. به عنوان یک نتیجه از آزمایش های بد در نظر گرفته گسترش بیماری همه گیر وحشتناک، که برای همیشه تغییر شکل انسان. از این پس، مردم جهان عاری از موجودات اطلاعاتی تبدیل شده اند. زامبی از خون هستند و نمی دانند که آنچه انجام می دهند. تنها یک رهبر با تجربه قادر به برای برقراری نظم در صفوف آنها، سازماندهی آنها و ورزش. تاریخ در بازی تبدیل بدو خدمت Deadvide مانند ژنرال، و سپس همه چیز را در شما شخصا و از تلاش های که آن را به نام رسیدن به هدف پشیمانی نیست بستگی دارد.

بازی Deadvide، آیا سیستم مورد نیاز بالا نیاز ندارد. کامپیوتر شما باید به اینترنت متصل است، اما ارائه گیم پلی معمول بدون نقص. ثبت نام Deadvide تنها چند دقیقه طول می کشد. شما باید یک نام شخصیت، گزارش ایمیل را وارد کنید، ایجاد یک رمز عبور، و تعیین کف و یکی از جوایز را انتخاب کنید. در نهایت، بر روی "شروع" و جسورانه به دنیای ناشناخته آینده است.

به منظور بازی بازی آنلاین Deadvide نیاز به تصمیم گیری با متعلق به کلاس. سه دسته از مردان و همین کار را برای زنان وجود دارد. آنها در برخی از جنبه های متفاوت است. هر کس مزایا و معایب خود را دارند. همانطور که می دانید، هیچ چیز کامل اتفاق نمی افتد است.

هر تازه وارد به یکی از پاداش است که به منظور طراحی شده است تا با موفقیت شروع بازی Deadvide ارائه شده است. اجازه دهید ما آنها را شمردن، و آنچه که بیشتر شما می خواهم - آن است که یک ماده از طعم و مزه است. بنابراین این مقدار پول در مقدار 100 Z، که شما می توانید آنچه آن را می خواهد، محصول تصادفی است که دارای تاثیر بر ویژگی های اسلحه و زامبی ها، 20 سلاح های مختلف و یا زامبی همراه با سلول که از طریق آن افزایش احتمال یک حمله موفق.

وظایف است که شما را در مقابل بازی آنلاین Deadvide، همه کاره و بسیار جالب است. شما در ساخت و ساز و بهبود پایگاه داده خود را درگیر خواهد کرد، آموزش واحدهای تشکیل دهنده انسان زنده، حصول اطمینان از رزمندگان سلاح های خود را، توسعه استراتژی. آموزش مناسب - کلید موفقیت در میدان نبرد. یاد بگیرید چگونه به درستی اسلحه مجموعه در میدان جنگ، نشان دادن استعداد استراتژیک خود را - و آمار بعد از جنگ به صورت خودکار قطعا شما لذت. و آن را به خوبی به درو از ثمرات کار خود را! پس از همه، پیروزی را به شما اعتبار پاداش خاص. به یاد داشته باشید که، با وجود این واقعیت است که جنگ به طور خودکار انجام می شود، به شما فرصت برای همه به رعایت پرواز یک پرنده را داشته باشد. هر کجا که هستید با دشمن مواجه است، سیستم مبارزه در سبک دفاع برج عمل همیشه همان. شما می توانید خود را در مکان های مانند بانک رودخانه، شهرستان خالی، جنگل و بسیاری دیگر اندازه گیری.

نیک عزیز، استخراج مهارت های شخصیت خود را. اجازه دهید آن را شکست ناپذیر می شوند، و به شما افتخار او ایجاد می کند! Deadvide - یک بازی است که در آن مقدار زیادی بستگی به خودتان. آیا این فرصت برای تاثیر گذاری در تاریخ آینده را از دست ندهید. انتشار این سیاره خانه از معضل و ستایش در دنیای مجازی نام خود را. ما فقط می توانیم آرزو می کنم که بخت و اقبال مساعد به شما بود. در حال حاضر و با داشتن سرگرم کننده برای تفریح ​​و سرگرمی هیجان انگیز ترین ها!

 

بازی همچنین