مدافعان Ardania

نام های جایگزین: مدافعان Ardania

پردازنده: پنتیوم 4/Athlon 64 3 گیگاهرتز

RAM: 1 GB

ویدئو: 256 MB حافظه

فضای دیسک: 1 GB

مدافعان Ardania - یک بازی استراتژی است که ترکیبی از اصول سبک استراتژی به نوبه خود مبتنی بر کلاسیک و برج های محبوب دفاع مدرن است. مدافعان Ardania 2012 ما را در یک جهان جای بازی بسیار شاد و هرگز در صلح زندگی می کنند. هر روز وجود دارد چیزی از عادی و مدافعان Ardanew به طور مداوم با تهاجم از شیاطین مبارزه با حمله به جانوران وحشتناک، و حتی از خواب بیدار شر ابدی. در معضل بعدی مردم فقیر عجله در سرعت کامل به شاه خود را برای کمک کند. در مدافعان Ardania 2012 کامپیوتر معضل جدید انبوهی ارواح شد که از چوب خزد و دهقانان فقیر هیچ راهی به حال می تواند با مردگان مقابله زنده، که بدان معنی است که خوب است، اما فقط حاکم دوباره باید شمشیر به دست و رفتن کمپینگ برای نجات مردم خود را.

بازی

مدافعان Ardania 2012 کامپیوتر متقاطع بین "برج" معمولی و یک استراتژی ساده عمل غیر مستقیم است. غیر معمول برای استراتژی های کلاسیک بسیار موفقیت به مدافعان Ardania، جایی که شما نه تنها می تواند خاک خود دفاع با هم ادغام شدند، بلکه برای انجام یک ضد حمله سریع و حملات گسترده، که پیروزی قریب الوقوع را تضمین خواهد کرد. توسعه دهندگان تصمیم گرفت تا آزادی کمی بیشتر و فرصت های برابر بازیکن با حریف کامپیوتر خود. در مدافعان Ardania 2012 بازیکن می تواند استحکامات متعدد ساخت، و ارسال به طوفان پایگاه دشمن مقدار زیادی از نیروهای نظامی خود را پس از تماشای این - رسیدن به آن و یا نیست، چرا که دشمن خواب نیست و ایجاد دفاع از خود را با دقت، به طوری که حملات سواره نظام تنگ redoubts نفوذ کند.

نبرد بدون جنگ

البته، دشمن نه برای توهین آمیز خود را صبر کنید و ارسال نیروهای نظامی خود را برای فتح دژ محکم خود را، در اینجا ما باید برای تعجب اولین صبر - سربازان راهپیمایی، در حال حرکت به سمت یکدیگر، زیبا و ceremoniously عبور حتی بدون ورود به بدون هیچ زحمتی کم است. حمله نیروهای نظامی در اقدامات حفاظتی را به شدت شرکت نمی کنند، و به این شغل در رحمت استحکامات خود، و وظیفه اصلی خود را - برای شکستن دفاع دشمن. تمامی واحدهای رزمی در انطباق با تمام برج های دفاعی شلیک توپ، ساخته شده تحت کنترل خود می شود انواع مختلفی از نیروهای نظامی از عملکرد مبارزه، به عبارت ساده، برخی از نیروهای نظامی را اجرا خواهد سریع، خمیر دوم، و دیگران قادر خواهد بود برای از بین بردن استحکامات دشمن. ساخت واحد های بی شماری از مدافعان Ardania داده می شود، که با استفاده از حد سخت است، با این حال، در حال مرگ در نیروهای دشمن redoubts، شما اجازه می دهد برای دسترسی به بخش دیگری از تولید "گوشت دم توپ" و موج پس از موج شما دشمن را از بین ببرد برای تقویت پیروزی کامل و بی قید و شرط . در یک مرحله، شما به کمک یک واحد منحصر به فرد، قهرمان قادر به استفاده در میدان جنگ توانایی قدرتمند آن. تشخیص قهرمان در میدان جنگ نخواهد بود سخت، به عنوان آن را تا حد زیادی خواهد ایستادگی کردن از جمعیت فوق العاده در اندازه بزرگ است. برای محافظت از سطح به سطح، شما فرصت های بیشتر و بیشتر برای بهبود بیماری هاری خود را دریافت کنید، آن را به سکه های طلا نیاز دارید. مدل اقتصادی از این بازی ساده به وحشت است و برای انجام کاری خاص برای درآمد مالی مورد نیاز نمی باشد - پول به صورت خودکار جمع آوری خواهد شد، شما نیز باید از آن صرف عاقلانه تنها.

 

بازی همچنین