عملیات کویر

نام های جایگزین: دسر اپرا، عملیات دسر، عملیات صحرا، عملیات طوفان صحرا

بازی آنلاین عملیات صحرا - بازی اینترنتی رایگان سبک استراتژیک و اقتصادی. این پروژه یک پروژه از Looki است، این ایده که طرفداران علاقه مند از جنگ نظامی است. تبدیل به یک طور کلی برجسته و رهبری نیروهای از یک طرف از جنگ، توسعه و پایگاه نظامی خود را، دارای تکنولوژی مدرن ناراحت - عملیات کویر آنلاین را در زمان واقعی آماده به آن همه را.

برای دریافت به چرخه ای از حوادث هیجان انگیز، عملیات کویر مورد نیاز ثبت نام آنلاین و سیستم های زیر مورد نیاز:

1) سیستم های عامل ویندوز 98/ME/2000/XP/Vista/Seven

2) پردازنده 800 مگاهرتز اینتل پنتیوم ΙΙΙ

3) حافظه 256 MB

4) کارت گرافیک 64MB

5) اتصال به اینترنت

ثبت نام عملیات کویر - را بیان تمایل خود را برای تبدیل شدن به ساکن جهان هیجان انگیز از بازی های آنلاین است. تنظیمات اضافی مورد نیاز نیست. تاریخ در بازی عملیات صحرا رخ می دهد به شرح زیر است:

- را وارد کنید نام

- آدرس ایمیل موجود

- تعیین رمز عبور

- قرار دادن تیک در آن قبول

بازی بازی آنلاین عملیات صحرا با یک پایه کوچک شروع می شود. از آنجا که شما صاحب حق از آن هستند، باید در مورد ساختن اشیاء لازم نگران، یعنی:

• ستاد کل

• دانشگاه

• مرکز خرید

• بانک

• کارخانه

• سربازخانه برای کارمندان

• خانه

• بندر و فرودگاه

• معدن

بدون کنترل ستاد مبارزه غیر ممکن می شود. از طریق ستاد کل شما هوایی و دریایی ناوگان کنترل.

این دانشگاه ایجاد شده و از روش های مختلف تولید می شود. همچنین تحقیقات مختلف وجود دارد. شما تکنیک های یادگیری و یادگیری برای تولید دیزل ژنراتور، انواع موشک، نیروگاه هسته ای، بمب، سلاح، زره، و بیشتر.

بازار به منظور حفظ روابط تجاری و اقتصادی ضروری است. در یک زمان می تواند برای حراج 10 موقعیت تعیین می کنند، و خرید تا 60. محصولات منابع مانند طلا، مهمات، روغن و دیگر تولید داخلی می باشد.

بانک پس انداز خود و ارزش های مختلف شما را نگه می دارد. به علاوه یک درصد از سرمایه گذاری.

معدن از محل توسعه و تولید از چاه های نفت در این بازی یک منبع بسیار با ارزش است.

کارخانه فرصت برای تولید مواد اولیه خودشان و آوردن درآمد قابل توجهی را برای صاحب آن است.

از کارخانه ها در این منابع باید به گونه خود

نفت

نظامی

اسلحه

و البته، خانه ها و سربازخانه های مورد نیاز را برای سازماندهی جمعیت غیر نظامی و نظامی است.

همانطور که می بینید، عملیات کویر آنلاین بازی هر ساختمان را تعیین عملکرد آن است. فقط اگر اشیاء اطلاعات کافی و رشد آنها وجود دارد، شما ممکن است احساس کنند که شما آماده برای اقدام نظامی است.

بازی عملیات صحرا نیاز به از خود در برابر حملات دفاع با حمله به دشمنان و به نفع خود به عقب قلمرو رقیب. ساخت یک ارتش قدرتمند واحدهای مختلف. ساختار نیروهای خود را ممکن است شامل تانک، هواپیما، پیاده نظام، نیروی دریایی. واحد های تخصصی، طراحی شده برای مجتمع های دفاعی. در کل بازی آنلاین عملیات صحرا تعلق گیرد 38 نوع واحد. همه آنها منحصر به فرد هستند. هر کدام از این نقاط قوت خود را، بلکه تا حدی آسیب پذیر است. برای اطمینان از کیفیت کار خود را، و به سادگی وجود داشته باشد، نیاز به ایجاد شرایط خاصی. به عنوان مثال، به ارائه سوخت لازم برای هر یک از انواع مختلف واحد های موجود برای مراقبت از ساختمان های مربوطه.

قبل از اینکه شما جرات حمله به دشمن انتخاب شده، را شناسایی. این بازی یک تابع جاسوسی است. است ماهواره های ویژه و هواپیما خفا وجود دارد. تنها یک عمل خوبی برنامه ریزی شده و عمدی موفق خواهد شد! بازی عملیات صحرا - به این معنی برای نشان دادن توانایی های استراتژیک خود را به استفاده از اعتبار نامه های مدیریتی پتانسیل فکری. و نیروی بیشتری اعمال شده است، شیرین تر خواهد بود پیروزی! حریف را شکست داد و مجبور است به 33٪ از ساختمان های تولید منابع است. فقط تصور کنید که چقدر لذت این کار دشمن را شکست!

منابع - این اولین دستیار در توسعه قدرت نظامی است. نفت و الماس در این زمینه به معنای واقعی کلمه غیر قابل تعویض. همچنین نمی تواند بدون نفت سفید، مهمات، سوخت، طلا و پول البته انجام دهد.

برای ساده زنده ماندن خود را در جهان خشن از عملیات کویر، متحدان podyschu. ایجاد خود و یا پیوستن به اتحاد در حال حاضر شکل گرفته است. حفظ روابط دوستانه بین اتحاد ها، و احساس بسیار ساده تر از آن خواهد بود راه حلی برای بسیاری از مشکلات.

بازی بازی آنلاین عملیات صحرا می توانید، در حال تحول بدون محدودیت. با رسیدن به تعداد معینی از نقاط، به سطح بازی جدید است. در ابتدا، بازی دستیار مجازی را فراهم می کند. او قادر خواهد بود که تعیین کرد که در آن بهتر است برای ساخت در طرح های خود را از زمین، برای دادن سرنخ های مفید در مورد اقدامات مختلف. تازه کار به راحتی می توانید جذب شده، بدون ترس از حمله از طرف. تکامل بی سر و صدا تا تا زمانی که شما 2،000 امتیاز. این زمانی است که ایمنی به پایان میرسه. اگر متجاوز قبل از آن می شود، برحذر بودن از حریف انتقام. به خاطر داشته باشید که هرچه سطح خود را، بالاتر از سطح دشمن. این بازی طراحی شده است به طوری که توسعه خود را به صورت موازی رخ می دهد.

بازی آنلاین کویر اپرا هر کسی استراتژیست بی تفاوت را ترک کنید!

در عوض، تبدیل شدن به یک عضو از بازی و شرکت در مسابقات فکری بسیاری از علاقهمندان به بازی! بیایید لبخند ثروت، و شما لذت بردن از لذت بردن از دستاوردهای خود را!

 

بازی همچنین