سرنوشت کره

نام های جایگزین: حوزه از عذاب

سرنوشت کره آنلاین - استراتژی MMORPG هیجان انگیز است که قطعا یکی از بهترین ها در سبک خود است. سرنوشت کره بازی آنلاین شامل توسعه متفکرانه و دقیق به منظور جمع آوری منابع لازم برای پیروزی بیشتر است. قطعا این بازی را بازی سرنوشت کره آنلاین جالب به همه عاشقان استراتژی های کیفیت خواهد بود. اما بر خلاف استراتژی های "کلاسیک"، که در آن تنها برخی تلاش ها برای ایجاد کیفیت بالا بازی چند نفره، سرنوشت کره بازی آنلاین است که در آن به طور کامل شرح و بسط تعامل بین کاربران در دنیای بازی وجود دارد.

ثبت نام سرنوشت کره هیچ تفاوتی ندارد با این روند در دیگر بازی های آنلاین چند نفره است. نیاز به شروع به سرنوشت کره آنلاین ثبت نام بازی های آنلاین، که شامل نام کاربری، رمز عبور، و آدرس ایمیل. همانطور که می بینید، هیچ چیز پیچیده اینجا، بررسی بازی سرنوشت کره طول می کشد حداقل زمان، و آن را به یک بازی هیجان انگیز است.

در آغاز توسعه در جهان، شما مجبور به انتخاب که در آن به بازی نژاد. در ضمن، تمام نام در بازی اصلی و بعید است که شما قادر خواهد بود تا آنها را در جایی دیگر از بازی می باشد. Voranery، Psolao و Lienzo: مجموع می تواند از سه نژاد را انتخاب کنید. به طور طبیعی، آنها در میان خود متفاوت است، با مزایا و معایب یکی را بر دیگری است. انتخاب نژاد مرحله بسیار دشوار است، قبل از ساخت آن لازم است در مورد آن فکر می کنم. بازی سرنوشت کره مورد نیاز برای مسابقه که بیشتر مناسب سبک خود را از بازی. باید به دقت در هر یک از جوانب مثبت و منفی در نگاه قبل از ساخت یک انتخاب نهایی. Psolao - نژاد قدرتمند کشیش و دوامدار، که برای کمک به مبارزه با بهترین سربازان، ماگس قدرتمند و شی ء است. Voranery - بهترین نژاد توسعه فن آوری. ما در سهام نژاد سلاح های خوب، و همچنین جعل kaderiumnye غول پیکر بود. ژنتیک مسابقه Lienzo دارای یک ارتش بزرگ با ذخایر عظیمی از مقررات.

قبل از اینکه شما شروع به بازی بازی آنلاین سرنوشت کره، لازم است برای انتخاب یک منطقه است که در آن سلول خواهد شد. حوزه مناسب حلقه که به دور ستاره اصلی می پردازند و از سلول تشکیل شده است. در اوایل بازی، کاربران می توانند تنها در سلول خود، اما این بازی خواهد بود قادر به رفتن در یک سلول خنثی و مرکزی. این سوخته بیابان - سلول مرکزی از زمین و صخره ها، و سلول های خنثی تشکیل شده است. این مجموعه ترکیبی از شش سلول همسایه است، و این مجموعه یک حلقه است. هر جهان بازی شامل چهار حلقه: Voraniya، Linsord و Psoleon، ساکنان ترتیب voranery، Lienzo و psolao. حلقه Melsion جهانی است که برای استعمار ایجاد شده وجود دارد. این می تواند تمام سه مسابقه حضور داشته باشد. سرنوشت کره بازی آنلاین خواهد بهترین بازیکن انتخاب تعداد قابل توجهی از مناطق در هر یک از که جزئیات اطلاعات می دهد. تعریف دامنه پروژه شما دوست، شما نیاز به ایجاد یک انتخاب در آنچه که هنوز درست به شروع توسعه است.

در بازی سرنوشت کره جالب در درجه اول برای طرفداران بازی های استراتژی، نه بازی با گرافیک در زندگی واقعی خواهد بود. رابط کاربری در بازی بدون تمام انواع مزخرف، ساده و روشن است. اما حتی اگر جزئیات درخشان باعث می شود بازی بازی دوباره و دوباره.

از همان ابتدا از این بازی، هر بازیکن داده می شود یک منطقه کوچک از این سیاره، که در آن سرچشمه امپراتوری قدرتمند. زحمت به فرایند توسعه می تواند در نظر گرفته شود که در همان زمان شما می توانید تنها پنج ساختمان ساخت. بیشتر به ضرر نیاز به طور مداوم در به روز رسانی این صفحه که در طول زمان می تواند یک کمی خسته کننده است. همانطور که در استراتژی های معمولی با استفاده از ساختمان های مختلف می تواند فن آوری، توسعه و فن آوری های جدید به ما اجازه ساخت ساختمان های جدید و بدست آوردن فن آوری های جدید است.

از آنجا که بازیکن جدیدی است آسان برای شروع به توسعه و شرکت در جنگ نیست، بازی پشتیبانی از کدهای جاسازی پول واقعی است که به طور قابل توجهی تسهیل روند بازی خواهد کرد. خرید یک حساب حق بیمه، شما همچنین می خواهد باز کردن یک ویژگی های خاص است که به طور معمول در دسترس نیست.

 

بازی همچنین