دیابلو 2

نام های جایگزین: دیابلو 2

دیابلو 2

دیابلو 2 بازی ادامه قسمت اول بازی دیابلو است. این بازی در سبک عمل طراحی شده است.

در ابتدای بازی شما باید انتخاب کنید کلاس شخصیت فریاد زدن، که هر کدام توسط توانایی ها و ویژگی های خاص خود مشخص می شود. در طول بازی شما نیاز به توسعه و شخصیت خود را، برای افزایش کارایی آن است. هدف اصلی این بازی است که برای از بین بردن هیولا به نام دیابلو. هنگامی که شما آن را از بین ببرد، شما این فرصت را به بازی در یک سطح پیچیده تر شده است.

دانلود دیابلو 2 شما می توانید از وب سایت رسمی از این بازی و یا با یک فن سایت. شما همچنین می توانید از طریق تورنت فایل بازی دیابلو 2 دانلود رایگان.

شما می توانید به صورت رایگان در دیابلو 2 ثبت نام کنید. برای ثبت نام آنلاین، شما باید مشخص کنید:

1) نام و جنس خود.

2) آدرس ایمیل و تاریخ تولد.

دیابلو 2 کاراکتر را به هفت دسته تقسیم می شوند. بازی دیابلو 2 شما می توانید یکی از شخصیت های زیر استفاده کنید:

1) آمازون - دارای قدرت های جادویی، می داند جادوها. هنگامی که سطح سلامت سریع تر از ترنجبین را افزایش می دهد. اسلحه او را - آن نیزه، دارت، تیر و کمان.

2) ساحر - یک شخصیت است که غیبگویی است. این به او امکان برقراری و مرده: اسکلت و golems. همچنین او می تواند لعن و نفرین است که می تواند مخالفان را تضعیف استفاده کنید. آنها سطح انرژی بالا و مهارت، با این حال، در سطح پایین هستند - سرزندگی و قدرت. مان را افزایش می دهد بسیار سریع تر از سلامت.

3) بربرها - یک شخصیت است که از یک نبرد مبارزه با گریه می کند می باشد. او تنها در غوغا قوی است. بهتر است برای مقابله با دو سلاح در یک بار. بربرها می تواند دشمنان را از بین ببرد و درخواست خود را فوق العاده پریدن. انرژی آن ضعیف است، اما قدرت و نشاط در سطح بالا می باشد. بهداشت و درمان در حال رشد است بسیار سریع تر از تعداد مانا.

4) پهلوان - یک شخصیت است که پیش درآمد است. به منظور خود شامل هاله حفاظتی و توهین آمیز. سلاح های آن ضربات قدرتمند می باشد. Palladin که انرژی کمی است، اما قدرت و نشاط از خلاف. بهداشت و سمولینا در واقع رشد می کند به همان اندازه.

5) عفریته - یک شخصیت است که عناصر است. رعد و برق، آتش سرد و گرم: او در معرض است. قدرت بسیار بالا در انرژی عفریته و چابکی. با این حال، قدرت و نشاط در سطح پایین می باشد. سبوس با دو بار از تعدادی از سلامت.

6) آدمکش - یک شخصیت بسیار مشکل است. این می تواند سایه و مجموعه تله خود را با جادوها خود را ایجاد کند. بهداشت و درمان در حال رشد است بسیار سریع تر از تعداد مانا.

7) فالگیر - یک شخصیت جهانی است. در فرمان او حیوانات و پرندگان می باشد. او می تواند به حیوانات تبدیل. علاوه بر این او را منوط به دو عنصر: آتش و سرد است. سمولینا آن رشد می کند بسیار سریع تر از سلامت.

و به این ترتیب برای شروع بازی، شما به اولین دیابلو 2 دانلود کلاینت بازی نیاز دارید، و سپس آن را نصب کنید. و پس از آن، بازی دیابلو 2 را به شما بسیاری از احساسات فراموش نشدنی که شما می توانید با دوستان خود به اشتراک بگذارید دهد.

بازی دیابلو II - فقط برای واقعی، پارسه شجاع.

 

بازی همچنین