ﻥﺎﻓﻮﻃ ﻮﻨﯾﺩ

نام های جایگزین: ﻥﺎﻓﻮﻃ ﻮﻨﯾﺩ

دینو طوفان آنلاین - رایگان مبتنی بر مرورگر بازی های چند نفره در مورد دایناسورها. خالق عمل های دیدنی و جذاب یک شرکت Splitscreen استودیو است. چه شده است تا جالب توجه توسعه دهندگان ما آماده؟ قبل از اینکه شما تصاویر فریبنده در 3D با حیات وحش و سرگردان در اطراف کاوبوی محله دایناسورها زین ظاهر می شود. شما می توانید با افتخار در یکی از دایناسورها نشستن و استفاده از تفنگ های لیزری طراحی شده برای محافظت در برابر دشمنان. سفر Dinovillyu وعده داده می شود جذاب. رفتن در سفر، شما باید به خوبی آماده می شود، چرا که خطر می تواند در انتظار در هر نوبت قرار دارند. شما مکان های مختلف مراجعه کنید، یادگیری بسیاری از دره ها. در راه او قبیله راهزن که با آن ملاقات برای مبارزه با shlestnutsya. بنابراین، شما شهرت فوق العاده در میان ساکنان جهان به دست آورند. همچنین پیاده روی شما را از ماجراهای هیجان انگیز تر از هم جدا و سود به ارمغان بیاورد. در محیط، آن است که همیشه امکان دریافت نگه دارید از چیزهای با ارزش است. طعمه یافت شما هم می توانید خود را به عنوان در نظر گرفته شده، و یا به فروش در بازگشت به شهرستان و حتی غنی تر است. جمع آوری طلا، باعث می شود شاهکار کنید و سعی کنید برای به دست آوردن شناخت و همیشه بهترین ساعت شما می آید! این امکان وجود دارد که در طول زمان شما تبدیل خواهد شد کلانتر از شهرستان ها و تمام رویاهای خود!

شروع گیم پلی اجازه می دهد ثبت نام دینو طوفان. پس از آن به پایان رسید، شما را به مکان های بازی رنگارنگ منتقل می شود. در ضمن، روند ثبت نام بسیار ساده است. شما نیاز به وارد در زمینه های خاص ایمیل و رمز عبور. سپس شرایط استفاده را و کلیک بر روی "ثبت نام". شما یک حساب کاربری ایجاد کنید در وب سایت رسمی از این بازی و یا برای ورود به آن را از طریق شبکه های اجتماعی در دسترس (فیس بوک، vkontakte، پست انگشت های دست فاصله، همکلاسی، توییتر). شروع بازی دینو طوفان می تواند هر کسی. سیستم مورد نیاز کم است و بنابراین مناسب برای گیم پلی حتی کامپیوتر با پارامتر متوسط ​​می باشد. بنابراین عجله برای پیوستن به!

بنابراین، بازی دینو طوفان اجازه می دهد تا شما را به رشد اژدها خود و مدیریت آن. این چیزی است که شما ترجیح می دهید اول است. اما به تدریج شما یک چشم انداز فریبنده باز کنید. از آنجا که در نزدیکی Dinovillya است بسیاری از معادن طلا در یک زمان آمد که به شما احساس قدرت به بیش از یکی از آنها را. فقط تصور کنید که چگونه بسیاری از توان مالی، گرفتن طلا به خودتان! اما در حالی که این ممکن نیست، و شما می توانید سرقت پیش پا افتاده انجام دهد. در ضمن، هنگامی که پولدار شدن خود را باید با احتیاط از دزد باشد. همچنین شما می خواهد پیاده روی مفید است، که در طی آن تا به همه خوب است. و شما همه شانس برای دفاع از ساختمان مورد اختلاف دارند و به تدریج تبدیل به اردوگاه postavitelnogo صاحب جمع آوری ثروت به علاوه لذت بردن از شهرت بسیار عالی است. هر آنچه که شما انجام داد، با شروع بازی دینو طوفان، شما می توانید آن را با دوستان خود انجام دهد. ایجاد یک قبیله را فراموش کرده ام همه چیز در مورد تنهایی. باور با هم نه تنها جالب توجه است، بلکه قابل اعتماد تر. خوب، چگونه می تواند به شما نمی گویند که شما باید در تلاش برای ایجاد یک حرفه. البته، اگر شما جاه طلبی ندارد، پرتاب از جمله سرمایه گذاری، و فقط لذت بردن از زندگی موجودات ماقبل تاریخ. اما اگر ایده این است که بالا رفتن بیش از دیگر بازیکنان جذب شما، در تلاش برای به رسمیت شناختن پیروزی بیشتر و سعی کنید برای کلانتر اجرا شود. چه کسی می داند، شاید خوش شانس؟ بالا پست مستلزم برخی امتیازات. برو برای آن!

و البته، ما باید چند کلمه در مورد دایناسورها می گویند. در میان آنها گوشتخوار و گیاه خوار هستند. هر دایناسور منحصر به فرد است، اما تبدیل شدن به صاحب هر یک از آنها، به پارامترهای مانند زنده ماندن، قدرت و استقامت نظارت. ما لیست گونه های دایناسورها که در دسترس برای رام کردن می باشد. این Tyrannosaurus، Tsentrozavr، Brachiosaurus، Karnotavr، Tselofiz، Pahitsefalozavrid و Parazaurolof. برای سوار شدن یکی از آنها - درمان منحصر به فرد! و یکی دیگر از شگفتی، افزایش شانس یک دایناسور ها توسط ایمپلنت. برای مثال، چرا نشاط ایمپلنت، قدرت، چابکی، استقامت، و یا برخی دیگر استفاده نمی کند؟

شما می توانید شروع به دینو طوفان بازی آنلاین، مجانی در حال حاضر برای تجربه هیجان. این بازی واقعا چند وجهی، متنوع، پویا و اعتیاد آور است. و به منظور بررسی این مورد، شما فقط باید بازدید از این جهان از بازی! تجربه دلپذیر!

 

بازی همچنین