سیاه رو

نام های جایگزین: سیاه رو

بازی رسوا - یک بازی کامپیوتر منحصر به فرد در ژانر را خلق - عمل است. این بازی در سال 2012، سال و در چند روز در سراسر جهان پخش منتشر شد! در این بازی لذت بازی، بسیار جالب است در این فضا بازی، فوق العاده جذاب و جالب توجه به نظر می رسد هر داستان پرنیان. رسوا ستوده. بچه ها بازی کامپیوتر رسوا در اختراع و توسعه شرکت خود را - Arkane استودیو. انتشار این بازی شرکت - بتسدا Softworks. 1C-SoftKlab - اما ناشر در روسیه، این شرکت بود.

این بازی در مخاطبان بزرگ است. اگر شما این بازی را یک بار، شما می خواهید بیشتر و بیشتر، بیشتر و بیشتر در این بازی است. بنابراین آنچه در آن است در مورد این بازی است که آن را جمع آوری میلیون ثروت را به این شرکت است که اختراع شده و جمع آوری شده در صفحه نمایش مانیتور میلیاردها نفر از مردم در سراسر جهان؟ ما به شما می گویم: داستان است هر دو ساده و پیچیده است. این است که با جنگ جالب و درگیری بین شخصیت های مختلف بازی پر شده است. طرح خود را در این بازی می تواند با هر بازی نمی توان در مقایسه، این بازی مستقل است. بدون آنالوگ، هیچ بازی است که به طور ناگهانی می تواند متوجه بازی رسوا. همه رویدادها در این بازی غم انگیز ساخته شده است، و ممکن است به عنوان در غیر این صورت خواهد بود - میلیون ها نفر از مردم در شهرستانها و نقاط مختلف رنج می برند طاعون. در شهرستانها هیچ زنجیره ای معمول از زندگی، مردم نمی میرند، به دنیا آمد. است چرخه دیگری وجود دارد - برخی از افراد مریض با طاعون، مرگ و با افراد جدید جایگزین آلوده هستند. در تمام این هرج و مرج جهانی، شاید به اشتباه، قتل جزایر امپراتوری معشوقه. این قتل در پایتخت مرکزی امپراتوری در زمان. از آنجا که کشتن معشوقه پروردگار محافظ به شدت آسیب دیده بود، آن را به سادگی قاب. بخش اصلی نام شخصیت - CORVO عطا. این خداوند است. تنها امید برای نجات معشوقه اری برنده زن جوان امیلی - ربوده شده است. این بازی با این واقعیت است که شما از خواب بیدار در کفش از CORVO شروع می شود. شما خواهید دید که شما به پشت میله های زندان در زندان که در آن شما باید فرار می باشد. نخست به نظر می رسد که این بازی تا حد زیادی تنگ تر، اما همه چیز تغییر پس از چند ساعت اول از شروع بازی، زمانی که شما شروع به نشان می دهد.

در رسوا فوق العاده سرگرم کننده را به بازی. داستان خود را فقط فکر خوب است، در حالی که روح دوباره. هر پرنیان حوادث وحشتناک است که این بازی در جهان اتفاق افتاده اند احساس خواهند کرد. بازی رسوا منحصر به فرد است که آن را کاملا خسته کننده. این است که واقعا بسیاری از پاپ و چیزهای بسیار موذی که می خواهید به آن بروید.

همیشه در اینترنت رسوا ویدیو نگاه کنید، آن را به شما و حتی بیشتر کمک خواهد کرد که برای کشف این بازی منحصر به فرد، و سپس شما می توانید رسوا دانلود کنید. برو به وب سایت رسمی این بازی (به http://www.unicode.org/. بی آبرو. کام /)، پس شما هم می توانید بسیاری از چیزهای جالب پیدا کنید.

در نهایت، من می خواهم بگویم که این بازی را ترک نخواهد کرد هر کسی بی تفاوت. ما، البته، همه در انتظار ادامه این بازی منحصر به فرد جدید است. زحمت کمی و می توانید این روش را در بازی به پایان عبور! شما می توانید برای شما فتح و غلبه خواهد بود! به یاد داشته باشید یک چیز است که شهروندان بدون تو نمی خواهد با بدشانسی مقابله، که آنها را بلعیده! موفق باشید در بازی! شروع!

 

بازی همچنین