خدا را در خواست از شرق

نام های جایگزین: خدا را در خواست از شرق

اگر شما لذت بردن از بازی های ساخته شده در سبک انیمیشن، خدا را در خواست بازی از شرق باید قطعا شما لطفا. این یکی از پروژه های ایجاد شده توسط توسعه دهندگان Game321 است، بنابراین، به عنوان تمرین نشان می دهد، شما انتظار چیزی بسیار جالب است و به خوبی ساخته شده است. بازی اینترنتی بازتاب فوق العاده با موضوع بازی های ساخته شده در ژانر MMORPG می باشد. بر این اساس، این پروژه اجرا شده است تمام ویژگی های معمول از MMORPG سبک. به عنوان مثال، شما باید به تدریج شخصیت پمپ می شود قادر به دسترسی به سطوح جدید است. از همان ابتدا از این بازی برای هر شرکت کننده این پروژه از quests در دسترس است و وظایف ذاتی در بازی های RPG می باشد. لازم به ذکر است که تمام اقدامات در بازی به سرعت به اندازه کافی رخ می دهد، کل طرح به سرعت در حال آشکار است که شما، به عنوان یک گیمر به اندازه کافی خیره می شود که چند ساعت تا رسیدن به سطح 25.

خدا را در خواست از شرق آنلاین - بازی های بزرگ انبوه چند نفره آنلاین، به اجرا در 2D. مرورگر پروژه، بنابراین شما لازم نیست که به دانلود و نصب هیچ نرم افزار اضافی و یا مشتریان. از وارد شدن به بازی، شما را به دوران باستان منتقل می شود. این بازی جهان است به پر از موجودات فوق العاده ای منحصر به فرد، اجرا می شود که اساطیر چین پر شده است. اما در حال حاضر به اندازه کافی در جهان وجود ندارد. در این ماموریت، شما به عهده دارند - در حال حاضر که توسط خدایان از یک سو و از سوی دیگر موجودات غیر دوستانه تعقیب، شما باید برای کمک به این سرزمین مشکل. راهنما فقط می تواند با بازی "همکاران" متحد کردن دوستان جدید. با هم به شکست نیروهای شر خواهد شد بسیار ساده تر.

از آنجا که ما در حال صحبت کردن در مورد پروژه آنلاین، پس از آن، البته، در خدا را در خواست ثبت شرق باید بازی را شروع کنم. حتی با وجود این واقعیت است که تمام مدیریت پروژه به زبان انگلیسی ارائه شده است، مقابله با آن را دشوار است - تمام انجام می شود کاملا در دسترس و قابل درک است.

برای شروع روند ثبت نام، شما فقط نیاز به پیوند «شروع بازی»، که می تواند در سمت چپ صفحه بازی یافت می شود.

آن را به یک فرم ثبت نام با پر کردن شما می توانید در خدا را در خواست از بازی شرق شروع به باز کردن. دقت دهید سیستم به عنوان خوانده شده را پر کنید و در همه زمینه ها به منظور نشان ورود، کلمه عبور و جعبه ایمیل.

اگر مورد نظر، هر تازه وارد به ورود به سیستم قادر به استفاده از داده های خود را در یکی از شبکه های اجتماعی است. بنابراین، نگاه کنید به اجازه استفاده از فیس بوک، گوگل، یاهو و پی پال. اگر شما قبلا برای دیدار با بازی Game321، پس از بررسی برای شما خواهد شد به معرفی داده های از پیش ضبط شده است.

هر کسی قادر خواهد بود به بازی خدا را در خواست بازی از شرق یکی از کلاس شخصیت:

شبح دارای قدرت های جادویی.

شمشیر سنت نیز از لحاظ جسمی توسعه یافته است.

برگ وروجک می تواند به متحدان و شخصیت های دیگر زخم التیام یابد.

دلپذیر و این واقعیت است که هر کس قادر خواهد بود به بازی خدایی از شرق رایگان.

 

بازی همچنین