DK آنلاین

نام های جایگزین: DK آنلاین

بازی DK آنلاین - چند نفره نقش بازی بازی فوق العاده است. سازندگان آن، این شرکت کره ای بازی Aeria، به شما در جهان افسانه از بازی ها. البته در اینجا این است که بدون جنگ و فتوحات قفل نیست. همه چیز در داستان پری بر اساس، افشای است که به شما در سایت معرفی شده اند. بازی می گیرد در بازی DK آنلاین آنلاین.

در ابتدای بازی، برای خوبی از بازی، شما بهتر است برای بررسی انطباق از کامپیوتر خود را به عنوان ساده به سیستم به طور متوسط ​​مورد نیاز:

میانگین تنظیمات PC

اتصال به اینترنت

صفحه کلید؛

ماوس.

در حال حاضر اینجا می ایستد برای ایجاد حساب کاربری، شما را مجبور به صدور در بازی. ثبت نام DK آنلاین می کند زمان زیادی را ندارد و علت مشکل. نکته مهم، توصیه، بررسی اطلاعات شما را فراهم

1. مشاهده وب سایت رسمی بازی اژدها شوالیه آنلاین؛

2. برو به - بازی برای نسخه بتا آزاد است؛

3. می توانید انتخاب کنید از طریق شبکه اجتماعی فیس بوک ثبت نام کنید.

4. اگر شما تصمیم به ادامه با ثبت نام در اینجا، با کلیک بر روی خطی که من از، اگر شما یک حساب کاربری،

5. ارائه آدرس ایمیل معتبر خود را،

6. برای انتخاب سال و ماه، روز و سال تولد خود را.

7. ، کد را وارد کنید در پنجره مشخص شده، که ذکر شده بعدی.

8. شیر - بازی.

درخواست خود را به در نسخه بتا حمل می شود بازی کند. صبر شما طولانی است.

هنگامی که زمان می آید به بازی DK آنلاین، شما مجبور به انتخاب یک قهرمان. ترکیب از هر طبقه و نژاد شما را وارد کنید. طرف چه کسانی به شما خواهد شد. لایکن، وروجک، بشر و Felynx: سازندگان، بازی DK آنلاین، شما برای چهار نژاد اختصاص داده است. و این چهار کلاس:

  • عفریته.
  • جنگجو.
  • پهلوان
  • Shadowmage.

عفریته - انقلابیون واقعی، که دارای سحر و جادو از اژدها باستان. با چابکی ویران در دشمنان ایجاد اغتشاش، به آنها تاثیر قوی بر سحر و جادو خود را. نگه می دارد و دشمنان در فاصله.
جنگجو - نقش مهمی در جنگ ایفا می کنند. قوی در خط مقدم مبارزه با به پایان تلخ. قویترین غوغا جنگجو.

پولادین - جنگجویان مقدس در نزدیکی نبرد، پاسدار نور، اعتقاد به الهه دیونه. مبارزه با شمشیر و سپر. خسارت سنگین به سحر و جادو سفید. دارای زره ​​خوب است.
Shadowmage - دارای سحر و جادو، اما این اژدها، و ویژگی آن نیست. دعوا بهتر در مسافت های زیاد.

در هنگام انتخاب یک یادداشت نژاد که آنها به تمام کلاس ها، مربوط نیست که شده است، در هنگام انتخاب یک نژاد، شما می توانید تنها در کلاس های خاص باشد.

از قلعه خود را که شما را از هیولا وحشتناک در سراسر گیم پلی بازی دفاع از شما ایجاد کند. اگر شما به طور ناگهانی در نبرد ساکن نیست، قلعه رود به میدان رو در اختیار جناح دیگر. و مبارزه برای از قلعه خود را می تواند در هفته آینده از سر گرفت. هیولا کشتن شما بسیار است. تجربه را تقریبا هیچ چیز، برای قتل یک زن و شوهر ده اوباش.

بازی آنلاین DK آنلاین بسیار سرگرم کننده. این بازی توانسته است به فریب گرافیکی با کیفیت بالا، آسان برای استفاده، و آن را به یک بهشت ​​برای دوستداران از تصاویر فوق العاده زیبا از الف ها و werewolves است. بازیکنان عزیز خوش آمدید دوره های سنی مختلف.

اژدها شوالیه آنلاین بازی در انتظار شما !

 

بازی همچنین