DEVIL MAY CRY

نام های جایگزین: DEVIL MAY CRY

بازی شیطان هم میگرید - این یک بازی ویدیویی است که تجدید نظر در حق رای دادن به خوبی شناخته شده است. در مجموعه ای به همین نام، آن را به پنجم و در همان زمان، 1 در یک سری جدید است. این اولین بازی از این سری، که بود که شرکت کپکام نمی باشد، و درگیر در استودیو توسعه نظریه نینجا از UK. نسخه از دویل می کرای برای استودیو کامپیوتر QLOC از لهستان به سر برد. این بازی در ژانر تخفیف فاحش دهنده در شرکت روسی 1C Softklab مشغول، و این بازی بهترین بازار شکن در سال 2013 است، با توجه به قمار مجله است. بسیاری از علاقهمندان به بازی انتقال دویل می کرای بریتانیا (نظریه نینجا) بهترین رویداد با این سری از بازی های بیش از پنج سال گذشته رخ داده است را در نظر بگیرید.

اگر شما تصمیم به دانلود دویل می کرای، شما قادر خواهید بود تا مطمئن شوید که در حالی که بازی، تبدیل شده است راحت تر در همان زمان بهبود در صورت بیش از حد. گیم پلی تبدیل شده است بسیار مناسب است و با ملاحظه تر، و بازی خود تبدیل شده است بسیار زیبا بصری. نسخه PC برای نسخه کنسول با گرافیک زیبا و کنترل های بزرگ تبدیل شده است نه از بدتر است. در دویل می کرای به نظر می رسد طرح جدی ساختار، علاوه بر شخصیت های دویل می کرای یک انگیزه قابل فهم روشن است. حالا دیالوگ شخصیت های جالب شد برای قهرمانان در حال حاضر جالب به تماشای تبدیل شده است.

در اینترنت شما مطمئن برای پیدا کردن بسیاری از مراجع به این ویدئو دویل می کرای است، از دیدن است که هر gamer می دانیم که شخصیت اصلی این بازی نیمه دیو و poluchelovek درگیر در نابودی شیاطین در سازمان خود را دارند. هنگامی که دانته است ارسال به مبارزه با موندوس - ارباب تاریکی، آن را دور انداخت پشت در چاپ در دنیایی از تاریکی را. این در زمان پدر دانته بود. و به این ترتیب موندوس به منظور به طور کامل از خانواده برای این دانته را نابود بندگان خود. دانته دور با شیاطین فرستاده و پس از آن می شود به یک قلعه بزرگ، است که برخورد آن با شیطان نلو آنجلو، که در آن روح ویرژیل تبدیل - برادر از دست رفته خود را. هنگامی که شما شروع به بازی شیطان هم میگرید، خواهید دید که این است که چگونه وقایع اشکار در اوایل بازی.

هر پرنیان گرفتار در دنیای مجازی از دویل می کرای قادر خواهد بود تا مطمئن شوید که بازی می گیرد در برخی از واقعیت های اسرار آمیز که در آن خیابان ها spiraled برج به طور ناگهانی بدست می آورد بال، زندان شیطانی ممکن است به طور مستقیم از بازتاب در آب از شهرستان دریافت رودخانه. تبدیل هنوز هم می تواند رخ دهد کلوپ شبانه در سوسو زننده رنگ نئون توهم اسید. این تحول که چنان دیدیم هیچ پرنیان لذت.

لازم به ذکر است که آن را تمام لحظه های مثبت در بازی دویل می کرای. در اینجا توسعه دهندگان انجام داده اند به طوری که سلاح شخصیت اصلی به سه نوع بسته به حالت، تقسیم شده. بنابراین دانته، در حالی که در حالت استاندارد می تواند یک شمشیر نوسان و شلیک اسلحه به عنوان اسلحه ماشین آتش سریع، در حالت فرشته دانته به عنوان اگر او به هدف جذب و آرام داس او را، در یک حالت شیطانی - کشد قلاب حریف و آنها را به یک تبر بزرگ می نماید. و، اگر چه انواع حمله کمی است، اما اگر با مهارت ترکیب سلاح، دانته را می توان با نیروهای شیطانی هلی کوپتر مقایسه شده است. و به عنوان پیشرفت بازی، شما یک مقدار زیادی از تکنیک های مبارزه، شیب دار خیلی بیشتر و دیدنی دریافت کنید.

در هر صورت، سعی کنید به خودتان بازی، به بازی Devil May ماموریت گریه و انجام دور با شیاطین. شانس نمی خواهد صدمه دیده است!

 

بازی همچنین