DEVIL MAY CRY 4

نام های جایگزین: DEVIL MAY CRY 4

بازی شیطان هم میگرید 4 - آزاد، که صورت گرفت 09. 07. 2008 آیا یک ترکیب عجیب و غریب از سه گونه - ماجراجویی، هیجان انگیز و تخفیف فاحش دهنده جنبش های طعم دار در مکان و RPG (اشاره به افتتاح مهارت های جدید). مبارزه خود را به طور مستقیم، دعوا رئیس و حرکت: بازی دویل می کرای 4 نیز به سه بخش تقسیم شده است.

اگر شما به شیطان هم میگرید 4 دانلود تصمیم می گیرید، نصب بازی بر روی PC خود را و شروع به بازی، به شما خواهد آموخت که طرح بازی را توسعه به شرح زیر است: افسر Sparda می افتد به دختر زمین و شورش در برابر قدرت های تاریکی، پروردگار موندوس ارتش را شکست داد. نایت Sparda به زودی به عالم اموات می رود. پس از او پسرش دانته، که به نظر می رسد مثل یک مرد است، اما چابکی و دیو قدرت می شود. پس از شیاطین مادر خود را کشته، دانته می یابد کار زندگی خود را - برای ریشه کن کردن بد.

بازگشت، با شروع در شیطان هم میگرید 4 بازی خواهید دید که توسعه دهندگان تصمیم گرفت به جای این بخش از بازی شخصیت. اکنون هر کس قادر به برای شخصیت اصلی به نام نرو، که یک شوالیه از سفارش بازی خواهد بود.

این بازی دارای یک ارز (ارواح افتخار)، که یک مقدار مشخصی از نقاط پس از عبور از یک سطح تعلق می گیرد. برای این نقاط شما می توانید combos خرید و یا افزایش قدرت در دسترس است - بدون آن گاهی اوقات غیر ممکن است برای تکمیل بازی. بنابراین شما باید سعی کنید در پایان ماموریت امتیاز بیشتری اختصاص داده شود.

بازی بازی Devil May 4 کامپیوتر قابل توجه هر اشباع رنگ پرنیان و پالت غنی از گریه کنه. گرافیک خیلی خوب است که حتی رول داستان، آن را به انجام به طور کامل در موتور بازی تصمیم گرفته شد. بازی فعال مناظر فوق العاده، فوق العاده توفان برف ساخته شده پوشانده آسمان بزرگ به تدریج.

یکی دیگر از مزیت های این بازی - توسعه و معرفی انیمیشن دوست داشتنی صورت، که در آن وجود دارد به طور حرفه ای ساخته شده و تابش خیره کننده کاملا مربوطه همراه با بازی نور و سایه در چهره شخصیت ها. همه این ها یک بار دیگر اطمینان کاربران که این بازی در سبک خود را تقریبا کامل است. شرکت توسعه کپکام همه چیز ممکن است به کودک خود را انجام داده است به مراتب پشت تمام رقبای خود را ترک کردند.

این بازی دارای

• چهار سطح اصلی مشکل (از بسیار سبک به سنگین: مرد شیطان صفت شکارچی، پسر Sparda، دانته باید بمیرد)

• سه سطح پاداش سختی ("شوالیه سیاه" با تعداد زیادی از دشمنان و "جهنم یا بهشت" که در آن شخصیت را از یک ضربه میرند).

نوآوری این واقعیت است که در دویل می کرای 4 حالت از عمل است که می تواند در عمل به عنوان حملات جداگانه و ترکیبی از چندین روش مبارزه با اعمال وجود دارد است. شلاق پسر بازی شیطان سرباز.

است دویل می کرای وجود دارد 4 کاراکتر

• دانته - شخصیت از بازی،

• ویرژیل، برادر دوقلوی دانته،

• کیت - مرموز دختر متوسط ​​

• لیلث به دنیا - میزبان کلوپ شبانه، عزیزم موندوس.

• موندوس - demonlord.

• Sparda - پدر دانته و ویرژیل

• اوا - مامان دانته و ویرژیل

• فینیاس - شبح کمک دانته.

اگر شما هنوز تصمیم گرفت که آیا برای دانلود این بازی، از اینترنت بازی Devil May 4 ویدیو گریه، دیدن است که آن را ساده تر خواهد شد را به این تصمیم. به هر حال، توسعه دهندگان مطمئن ساخته شده است که این بازی را می توان نه تنها در PC بازی، ایجاد یک نسخه از بازی Devil May 4 اندیشه گریه کنه. بنابراین در حال حاضر، می توان آن نصب شده است، به عنوان مثال، و قرص.

بازی و آن لذت ببرید! پس از همه، شیطان هم میگرید 4 تا بازی های عالی، شخصیت های توسعه یافته و از گرافیک عالی.

موفق باشید!

 

بازی همچنین