توضیحات و سگ

نام های جایگزین: توضیحات و سگ

فیلم کارگردان تهیه کننده و سگ بازی، است که ایده آل برای تفریح ​​و سرگرمی بی خیال و آرامش بخش. در میان دانشمند دیوانه و دوست چهار پا خود را شاد، شما می توانید در مورد همه مشکلات و تنظیم در راه مثبت را فراموش کرده ام. پروژه می تواند در هر لحظه بازی رایگان. از آنجا که برنامه برای دستگاه های تلفن همراه و دستی در حال اجرا در اندروید و iOS طراحی شده، پس از آن توضیحات و سگ cmogut شما را تا تشویق در هر لحظه - و در مترو در راه به کار، و یک لوله طولانی. مقدار کافی از طنز نور - چیزی است که شما نیاز به تنظیم خلق و خو و خنثی وضعیت.

ساده و کمی دیوانه توضیحات و سگ آنلاین است که تمام ویژگی های لازم را از این بازی از سبک آن است. یکی از بهینه ساز اجازه می دهد تا تنها بار مثبت او را برای تمام روز، و هنوز هم شما به اندازه کافی خوش شانس به تصویب هر ماموریت نیست! در طول گیم پلی بازی شما باید برای برخورد با استاد، به وضوح در خود او نیست و سگ کوچک او مناسب تر است. تنها بررسی مقدمه توضیحات و سگ آنلاین، شما می میرند خنده و شوخی نگاه کردن به این کمی چند تا حدودی غیر عادی. برای شخصیت های اصلی، به هر حال، توسعه دهندگان می توانند با تشکر ویژه ارسال - که معلوم شد به طوری anturazhnye، اما در عین حال ساده است که بازی، من می خواهم به آنها نگاه دوباره و دوباره. ماجراهای خنده دار و موقعیت های کمدی چند که سقوط دوستان، ترک فقط مثبت و خوب را تجربه کنند.

برای شروع گیم پلی، شما به قبل از دانلود نرم افزار و نصب آن بر روی گوشی یا رایانه لوحی خود را نیاز دارند. PlayMarket و AppStore - برای نصب توضیحات و سگ ثبت نام فقط از فروشگاه های نرم افزار رسمی نیاز دارید. وظیفه اصلی شما خواهد بود برای توسعه یک برنامه بازی برای فرار از دکتر جزیره خالی از سکنه. در طول بازی، شما را به بازدید از بسیاری از مکان های مختلف: برای غلبه بر بیابان داغ و شنا در دریا گسترده ای، از طریق دشت های پوشیده از برف و مراتع سبز سرگردان. در همان زمان تمام رنگ های در بازی به تصویب آنقدر روشن است که چشم نمی تواند فقط راضی است.

توضیحات تیم و سگ کاملا جدی نیاز، و چگونه متفاوت از توده ای از مواد قراضه را می توان با کار بر روی ذهن تابع نیست طرح هواپیما به دست آمده؟ پس از آن، تمام خلق شما قادر به تبادل و بهبود است. این پاداش اضافی دریافت کنید و پس از آن ضرب و شتم علامت سابقه (شما می توانید با خودتان و دوستان از GameCenter رقابت). هر بازی جدید شروع می شود در این جزیره همان - در این پروژه هیچ سطح وجود دارد. خلاقیت خود را، پاداش بیشتری کسب می کنید، بنابراین، بهتر است در نتیجه، شانس بهتری به شما خواهد شد در وهله اول دریافت کنید.

در فیلم کارگردان تهیه کننده و سگ بازی نیاز به توجه به "ایده" - یک نوع از منابع بازی است که برای خرید وسایل نقلیه و دیگر ابزارهای مفید و مهارت را بهبود بخشد. توسعه استراتژی های خود و اجرای آن ها - صرفه جویی دکتر خود را با دوستان چهار پا خود را در دست شما!

 

بازی همچنین