Dorfleben

نام های جایگزین: Dorfleben

بازی Dorfleben - این یکی دیگر از بازی آنلاین در مورد مزرعه است.

Dorfleben آنلاین - یک بازی مبتنی بر مرورگر رایگان که در آن شما عملا می توانید انجام دهید باغبانی، کشاورزی و فعالیت های دیگر.

ثبت نام Dorfleben فقط طول می کشد زمان بسیار طولانی است. برای ثبت نام شما نیاز به انجام موارد زیر:

1. مشاهده سایت بازی Dorfleben آنلاین.

2. شما یک فرم برای ورود به حساب خود را ببینید. از آنجا که شما یک کاربر ثبت شده از این بازی، شما باید بر روی دکمه در گوشه سمت راست پایین با کتیبه را کلیک کنید « ثبت نام » .

3. شما دریافت می کنید برای پیوستن به یک شکل خاص است.

4. نوشتن خط اول آدرس ایمیل خود را.

5. نام کاربری خود را وارد کنید که می خواهید آن را در این بازی بود.

6. آمده تا با یک رمز عبور ویژه برای بازی.

7. اگر موافق باشید به اطلاع رسانی در مورد بازی و موافق به تمام قوانین و توصیه ها از سایت، ترک سلولهای جدا شده با مارک ها و علامت. اگر نه، حذف علامت از آن موارد است که می توانم به شما مناسب نیست.

8. پس از اقدامات، با کلیک بر روی « ثبت نام » .

بازی Dorfleben شما نمی توانید در مورد قدرت PC خود نگران باشید، آن را به عنوان یک بازی مرورگر است و از همه مهمتر - اینترنت با سرعت بالا. این چیزی است که شما باید مراقبت کنند.

در Dorfleben بازی شما در طرح خود را از زمین است. آن را به انواع توت ها زمین، سبزیجات، دانه های مختلف گیاهی، بارور و پاک کردن زمینه نیاز دارند. این اولین گام است که شما را در مزرعه انجام می باشد. اگر شما در مورد محصولات خود بروید، سپس به سرعت به دست آوردن تجربه و کسب درآمد.

آیا شما از راه های مختلفی برای به دست آوردن. اول شما شبدر، که بسیار محبوب با زنبور عسل، که شما باید انجام دهید عسل.

علاوه بر این، گیاهان به عنوان خوراک گاو استفاده می شود، و آنها به نوبه خود تولید شیر پس از تجاوز شبدر. گیاهی است مخصوص برای تولید شیر را می توان به پنیر فرآوری شده. از آرد گندم آسیاب آرد تبدیل انگور به شراب و غیره. این روستا به شما ارائه می دهد بسیاری از پوشش گیاهی، دام، فرصت برای تزئین خاک خود، به خرید ساختمان های مختلف.

در نتیجه، طرح های کوچک خود را به حومه شهر زرق و برق دار می شود. شما پخش کردن آهنگ زیبا، گیاه درختچه، قرار دادن چشمه. رشد سبزیجات در گلخانه. بسیاری از چیزها را می توان حتی در مزرعه انجام می شود، نکته اصلی - این یک فرصت فوق العاده و میل است.

البته، شما می توانید دوستان را دعوت به تحسین حیاط شما. همان توجه شما خواهد شد از گزینه های مختلف منحصر به فرد داده می شود.

هنگامی که شما انواع زیادی از ماشین آلات، که شما با آن قادر خواهد بود به برداشت. نکته اصلی - بعد از uchastochkom به نگاه هر روز برای رفتن به بازی و توسعه آن.

Dorfleben آنلاین - این یک بازی مثبت است که مدت طولانی است که توسط بسیاری از مردم دوست داشتنی است. در جامعه خود تاریخ و استراحت در طرح های خود را از زمین همراه با حیوانات خانگی خود را.

می شود تعداد زیادی از جوایز و جوایز از بازی Dorfleben!

 

بازی همچنین