2 ﺎﺗﻭﺩ

نام های جایگزین: 2 ﺎﺗﻭﺩ

DOTA 2 آنلاین - چند نفره استراتژی به سبک بازی اکشن با مدل عناصر RPG F REE به بازی . در حال حاضر پس از این پروژه محبوب سابقه تبدیل شده بود، بازی در یک مشتری جداگانه، که برخی از عناصر جدید به منظور بهبود عملکرد معرفی شد ساخته شده است. این دو بازی بسیار شبیه هستند. خاک رس به طوری که بازی DOTA 2 به کمک یک فرد قبل از کار بر روی پیش نویس اولین بار توسعه داده شد. با این حال، نسخه جدید دارای تعدادی از مزایای. این موارد شامل ساخته شده است در چت صوتی، دوباره به هم متصل پشتیبانی، حضور مناطق ارضی در نظر گرفته شده برای جدا کردن بازیکنان، وظایف آموزشی برای کمک به مبتدیان بهبود نمایندگی تجسم عمل است. اگر چه مکانیک از بازی به عنوان یک کل تحت تاثیر قرار نمی شد. قبل از آنلاین محصول خود را، که می تواند کاربر، به عنوان در جهان بازی Dota است، جنگ در جنگهای تیمی منجر شود، تلاش برای نابود کردن پایگاه دشمن تبدیل شده است. در DOTA 2 آنلاین هستند به همان استرالیایی اجازه به دست آوردن تجربه، به دست آوردن اقلام لازم، به منظور توسعه به بالاترین سطح 25 وجود دارد. سعی کنید آن را - احتمالا شما می شود راضی خواهد کرد!

اولین سوال برای شما مهم است - این DOTA 2 مشخصات. این اتفاق می افتد به شرح زیر است:

- را وارد کنید یک نام akkakunta.

- فکر می کردم تا یک رمز عبور است و در خط بعدی تکرار شده است؛

- گزارش یک آدرس ایمیل است که در زمینه آینده را تایید کرد.

- یک سوال امنیتی انتخاب کرده و پاسخ به آن داده شده است.

- را وارد کنید شخصیت در تصویر،

- قرار دادن یک علامت چک از شما نشان می دهد که بیش از 13 سال و قبول قواعد بازی (بهتر است قبل از خواندن مفاد توافقنامه کاربر).

در پایان از روند ایجاد حساب، شما باید گزینه «حساب کاربری ایجاد" را فشار دهید.

سوال دوم مهم - سیستم مورد نیاز. برای گیم پلی نیاز به پارامترهای زیر: سیستم عامل ویندوز XP / 7 / ویندوز ویستا / ویندوز ویستا 64، پنتیوم 4 مارس. 0GHz / یا معادل آن AMD، کارت گرافیک سازگار با DirectX 9 (128 MB یا بیشتر)، ATI X800، انویدیا 6600 (یا معادل آن) فضای دیسک سخت RAM 5 GB و 1 GB. سیستم مورد نیاز بسیار بخشنده - این فرصت را به چگونه داشته باشد.

بنابراین، شما که تازه شروع بازی DOTA 2 و شما قطعا باید بیشتر در مورد چه توقعی از شخصیت خود را یاد بگیرند. پس از یک شخصیت را انتخاب کنید و شروع به مدیریت آن، بلافاصله در مبارزه با مخالفان را. شما می توانید در این تیم به دنبال از بین بردن ساختمان اصلی دشمن، و اتفاقا و پاک کردن برج های دفاعی و تعداد زیادی از استرالیایی کشتن در زیر پا. در عین حال شما نباید فراموش کرد که در مورد چگونگی سرد فکر می کنم. شما باید به طور مداوم پمپ شخصیت priobrketat سلاح های کیفیت آثار خوب است. و مطمئن شوید که همه چیز عادلانه بود، و سهم خود را از طلا، که برای شرکت در تیم صادر کرد.

گیم پلی شامل نبرد بین نور و تاریک. هر تیم تا 5 نفر است. تیم های توزیع در خطوط، که در آن واحد خواهد مخالفان روبرو هستند. هدف گرامی - زمان برای از بین بردن دشمنان مرکزی سریع تر از آنها را با شما انجام به. چه کسی اولین بود - برنده است!

بازی DOTA 2 - به این معنی به عمل هماهنگ با تلاش همفکر برای توسعه پارامترها از شخصیت او، به تقویت بیشتر توانایی به بحث در مورد آنچه اتفاق می افتد با بازیکنان دیگر در چت و فقط مقدار زیادی از لذت بردن از کلاس های هیجان انگیز است. تسخیر سطح پس از سطح، را جایزه به خوبی سزاوار، شرکت در مسابقات عمل در حال ساخت هر تلاش برای آوردن موفقیت به تیم، و یا اگر شما نمی خواهید به فشار، با به جریان و در نهایت هنوز هم دور کنند آنچه که در پایان جنگ بدهکار - بدون توجه به آنچه شما انجام دهید، مهمتر از آن همه لذت بردن از! بازی DOTA 2 هر کس برای پیوستن دعوت می کند. آن را دوست ندارم - هیچ کس نمی خواهد نگه دارد. اما به احتمال زیاد شما خواهد ناامیدی رو به رو نیست. لذت بردن از گیم پلی!

 

بازی همچنین