جنگ های اژدهایی

نام های جایگزین: جنگ های اژدهایی

بازی اژدهایی جنگ [_2_ - یکی از محبوب ترین بازی کارت های کلکسیونی آنلاین. این یک بازی تاکتیکی است که در عصر اژدها حمل و نقل است. بازیکن می تواند به عنوان یک رهبر قدرتمند از ارتش اژدها و یا نیروهای انسانی در اسرع وقت به نفع خود جاروب Hyperborea عمل می کنند. بسیاری از بازی های کارت طرفدار درستی DraconianWarsonlineодной از سخت ترین. زمین Hyperborea anciently متعلق به اژدها، اما در ساحل تکنوکرات که استدلال می کنند که زمانی که به زمین تحت تملک خود بود رفت. کنترل خود را بر زمین - است که پیروزی را به یکی از سربازان به ارمغان بیاورد.

در اژدهایی جنگ آزاد [ _3_] هر کسی می تواند بازی کند. تا همین چندی پیش، این بازی در Desura ، که در آن هزینه های آن $ 2.5 در دسترس قرار گرفت. به منظور بازی آنلاین اژدهایی جنگ [_1_ ] ثبت نام مورد نیاز است. برای ثبت نام شما باید به دنبال لینک « ورود و یا ثبت نام »، در سمت راست صفحه نمایش واقع شده است.

1. قبل از اینکه فرم ثبت نام شما باز در زمینه بالا، که « نام "شما باید نام آن را مشخص کنید.

2. خط بعدی « نام کاربری » رایت نام مستعار بازی خود را ( مطمئن شوید که شما یک زن و شوهر از ایده ها).

3. در « ایمیل » نیاز به نشان می دهد در زندگی واقعی خود را الکترونیکی صندوق پستی.

4. دو خط بعدی باید یک رمز عبور برای ورود به بازی و تایید شده توسط تکثیر (در زمینه "مشخص [ _6_] رمز عبور »و« ، کنترل کنید رمز »بود).

5. تمامی گزینه هایی که با ستاره مورد نیاز است، بنابراین زمینه « ق [_2_ ] ' ها فعال »، بدون ستاره، شما می توانید آن را خالی بگذارید.

6. قرار دادن عبارت کنه اجباری « I دارند [ _6_] عنوان خوانده شده و موافق ... »، شما از قوانین و توافقنامه کاربر را بپذیرید. در صورت ثبت نام nesloglasiya شما کامل است و شما نمی توانید به بازی آنلاین اژدهایی جنگ .

7. در پایان از تکمیل فرم ثبت نام به تایید "انسانیت" خود را با پر کردن زمینه « نوع [_3_ ] دو عبارت »CAPTCHA ارائه شده توسط سیستم.

8. تمام است؟ کلیک کنید « بعدی ».

در حال حاضر، زمانی که ثبت نام تکمیل شده است، شما می توانید بازی را شروع!

همه در این بازی، چهار نوع اصلی از کارت وجود دارد.

1. زمین ( واحد ) که شامل ایستگاه های زمینی و هوایی. هر کرت توسط قدرت، زره و مهارت های رزمی مشخص می شود.

2. سلاح. این کارت ها به شما کمک کند زمین سربازان خود را در جنگ.

3. سحر و جادو. این نقشه ها ارائه توانایی استفاده در جادوها رزمی و حلقههای به بهبود ساختمان، ارتش، برای به دست آوردن برتری در مبارزه با.

4. اختلال. این ناخوشایند برای کارت های حریف خود را که اجازه می دهد برای استفاده از ترفندهای مختلف، جادوها سحر و جادو و enchantments برای شکستن برنامه های دشمن است.

در اژدهایی جنگ بازی [ _3_] جالب به تمام خواهد شد. مانند بسیاری از بازی های کارت، آن را از دقیقه اول قطاری نگه می دارد و تنش از تمام بازیکنان تا آخرین دقیقه از نبرد. در این بازی شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن دوستان جدید با بازیکنان از سراسر جهان و تمرین مهارت های نبرد خواهد بود. این بازی به چالش کشیدن را ترک نخواهد کرد هر کسی بی تفاوت. بشتابید به ثبت نام و شانس خود را در یک نبرد!

 

بازی همچنین