ﺎﻧﻮﮔﺍﺭﺩ

نام های جایگزین: Dragona ﻦﯾﻼﻧﺁ ﺎﻫﺩﮊﺍ ،ﻦﯾﻼﻧﺁ

Dragona آنلاین - فوق العاده چند نفره رایگان نقش بازی کردن بازی با داستان اصلی و گرافیک زیبا و مدرن. کاربران قادر به پیوستن به قهرمانان، Dragoni، که توانایی برای ارتباط با روح یک اژدها خواهد بود. بنابراین، Dragonnes تبدیل به فرم مبارزه قدرتمند است، که تفکر از یک وحشتناک. این سربازان گفته می شود برای مبارزه با نیروهای Dzhurtanom ارباب بد. حفاظت از جهان را از رسوخ ناخواسته - که هدف نهایی آنها است. شروع بازی آنلاین Dragona، شما یکی از موجودات قادر به درندهخویی خون سفت و سخت در رگ خود را به احساس می شود. شما آن را دوست دارم - که یک امتحان است!

Dragona آنلاین ثبت نام شما را حزب ماجراهای هیجان انگیز است. شما می توانید در حین بازی به منظور توسعه، انجام بسیاری از ماموریت های هیجان انگیز، مبارزه با دشمنان متنفر بودم، به دنبال متحدان و با تمام این محل برای لذت بردن از طراحی منحصر به فرد و صدای دلنشین خواهد بود. تاریخ در بازی Dragona آنلاین زمان بسیار کم است. آدرس ایمیل را وارد کنید، ایجاد یک رمز عبور و نوع دیگر آن را در خط بعد، و پس از آن اقدام به پر کردن فیلد اضافی (نام، دو پرسش ها و پاسخ های آنها انتخاب می شوند). به خاطر داشته باشید که این واقعیت ایجاد یک حساب کاربری شما را به شرایط این پروژه به توافق برسند.

قبل از گیم پلی بازی، شما باید لیستی از سیستم توصیه می شود مورد نیاز به عنوان خوانده شده. ، پردازنده پنتیوم دو سیستم عامل ویندوز XP / ویندوز ویستا / 7 : بازی Dragona آنلاین شما یک کامپیوتر با تنظیمات زیر نیاز دارید هسته و یا کارت گرافیک بالاتر کارت گرافیک Radeon HD 3650 / جیفورس 8600 GT 20 [ _3_] GB فضای دیسک و 2 GB RAM. اگر این پارامترها همه شما راست، شما می توانید به فضای جادویی از جهان مجازی شیرجه رفتن.

شما را به یک جهان که متشکل از چندین قاره، یعنی Bartan، Nazallan، Souhayr دره اژدها Pampus منتقل می شود. در هر یک از آنها MMORPG شگفتی بازی را نجات داد تا برای علاقهمندان به بازی و به همین ترتیب خواهد سفر خود را واقعا به یاد ماندنی. شما هر دو مکان های رنگارنگ، و غم انگیز، مکان های تاریک دریافت کنید. این تنوع باعث می شود گیم پلی خسته کننده نیست و غیر قابل پیش بینی.

بازی آنلاین اژدها دارای برجسته به عنوان تحول. با توجه به تحول شما به طور کامل نگاه خود را تغییر دهید. این مهارت خاص کمک می کند تا به خرید افزایش قدرت خواص جادویی و جسمی اضافی. اما شما همیشه باید به یاد داشته باشید که به آن نیاز هسته قدرت، یک انرژی خاصی وجود دارد. این انرژی توسط نابودی هیولا پر. انتقال کامل و جزئی است. در تغییرات جزئی تنها یک بخش از بدن شما است. اژدها خفته در هر یک از شما، و او را از خواب بیدار بهترین بهترین خود را!

در همان زمان زمین های جادویی توسط نمایندگان چهار نژاد ساکنان. هر نژاد دو کلاس. بیایید در آنها را از نزدیک تر نگاه کنید. بنابراین مردم (طبقات: تفنگدار، تک تیرانداز) - SWINGERS باور نکردنی که راه چگونه بسیاری برای کاستی های خود را جبران کند. و اگر چه آنها از نظر فیزیکی به اندازه کافی قوی و در سحر و جادو و نه ضعیف نیست، و آنها افرادی هستند که زندگی به طور کلی کوتاه مدت خوشحال هستند. آنها استفاده از زره های سنگین، و به لطف یکی دیگر از اتحاد با دورف دسترسی به آخرین فن آوری است. علاوه بر ذهن انسان مزیت های پر جنب و جوش و روشنگری، و این نمی خواهد دور کنند! یکی دیگر از مسابقه - پتاسیم (کلاس: سرپرست و قاتل)، کاملا متفاوت از انسان است. این نژاد به درستی از آن به عنوان قوی ترین، به دلیل رقابت در رگهای او جریان خون اژدها آبی. پتاسیم قدرت منصرف بسیاری سعی می کنید به یک ظرف غذا با آنها. مسابقه سوم - الدین (کلاس: تکاور و Mage را)، که خود را جادوگران عصر وارثان به حق اژدها در نظر بگیرند. با توجه به استفاده از سحر و جادو، در این مورد، آنها هیچ برابر است. و طول عمر الدین و شایسته در نظر گرفته مسابقه زیبا ترین. و آخرین مسابقه - katchi (کلاس ها: shaman و دیده بان)، متاثر از جنگ بزرگ و تمایل به بازگشت به زندگی خود را به عظمت جایگاه سابق. کاربران نژاد افتخار، شدید در میدان نبرد، هدفمند. همانطور که شما می توانید تمام نژادها و هر جذاب در راه خود را ببینید.

بازی Dragona آنلاین اجازه می دهد تا نه تنها به فاش کردن اسرار جزیره Bartan، بلکه برای ایجاد داستان خود را. از این فرصت حتی ترین کاربر خواستار خوشحال خواهد شد. بله، جهان بازی در همان زمان زیبا و بی رحمانه است. اما از آن است که این ترکیب اجازه نمی دهد که به از دست دادن علاقه به پروژه. اطمینان حاصل کنید که شایستگی بازی در تجربه خود و اجازه دهید شما باقی می ماند یک تجربه دلپذیر!

 

بازی همچنین