اژدها متولد

نام های جایگزین: اژدها متولد

بازی اژدها متولد - یک بازی مبتنی بر مرورگر رایگان، رویدادی که در جزیره Solstheim است که بسیار شبیه به بازی اسکایریم رخ می دهد است. هنگامی که آنلاین بازی اژدها متولد . مدافعان Relinduna شروع می شود حمله به شما فرقه گرایان که شما را یک خائن در نظر گرفته و می خواهم به شما که به دستور Miraaka بکشند. سپس شما به جزیره Solstheim حرکت که برای پیدا کردن آن Miraak، و چگونه می توانید آن را متوقف کند.

قبل از بازی اژدها متولد ، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz ، 1GB RAM، کارت گرافیک - 128MB. تاریخ در بازی اژدها متولد خواهد زمان زیادی را ندارد و آسان:

1. در صفحه اصلی، انتخاب گزینه "ثبت نام".

2. لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

4. یک رمز ورود ایمن را وارد کنید و تکرار آن.

5. انتخاب کنید "ارسال"، و اژدها متولد ثبت نام به پایان رسیده است.

جزیره Solstheim بسیار بزرگ است. این سه شهرستانها عمده، که در آن شما می توانید مردم را ملاقات کرده و انجام ماموریت، بیش از 40 محل دیگر را بر روی نقشه، از جمله خرابه، اردوگاه راهزن، غارها، که در آن شما می توانید این کار را انجام دهید یا فقط آنها را برای علاقه [اکتشاف وجود دارد _3_] اژدها متولد آنلاین .

بازی های اصلی تلاش اژدها متولد متشکل از هفت شکست بده. هنگامی که شما در جزیره Solstheim می رسند، شما را پیدا خواهد کرد که مردم وجود دارد کمی گیج. آنها ساخت زیارتگاه Miraaku اما آنها نمی دانند که چرا، و آنها در مورد Miraake شنیده می شود، اما آنها نمی دانند که در آن. بنابراین شما ابتدا باید مردم آزاد اژدها متولد آنلاین Miraaka از مدیریت، و سپس شما باید برای انرژی نگاه مورد نیاز برای شما می توانید آن را به نفع خود. خنده دار، که قسمت آخر شامل ردیابی برخی از نیروها و سوار بر یک اژدها است که باید به ذهن میآیند که به هر کسی که تلاش اصلی اسکایریم به پایان رسید.

بخش عمده ای از این بازی اژدها متولد در ارتباط با مطالعه کتاب سیاه و سفید. در حالی که شما به دنبال اطلاعات در مورد Miraake، شما را به برخی کتاب سیاه و سفید، که هر کدام شما را به کتب کاذبه، پادشاهی شاهزاده Hermaeus مورا اجرا شود. شما نیز یک امتیاز برای هر کتاب سیاه و سفید است که شما در اژدها متولد آنلاین ، و این پاداش شامل چیزهای مفید به عنوان خوانده شده دریافت کنید مانند حذف از آتش دوستانه در برابر پیروان و قادر به احضار تاجر، به طوری که شما می توانید آیتم های فروش در صورتی که دارای مازاد است.

متاسفانه، این ها محدود به اژدها متولد آنلاین ، به طوری که آنها هر چیزی را در بخش اصلی این بازی را تغییر دهید.

شما اژدها متولد بازی و ببینید که این بازی بیشتر به سمت بازیکنان ردیف وسط بشود است. برخی دعوا می تواند شدید (عمدتا به دلیل شخصیت مقاومت در برابر سحر و جادو حداقل است)، و شخصیت باید سلاح های خود را نگه دارید و تا قبل از نبرد نهایی در برابر Miraaka میرند. اگر شما یک شخصیت را در اژدها متولد آنلاین ، که می تواند اژدها را شکست، شما قادر به پخش [است _2_ ] اژدها بدون هیچ مشکلی متولد .

به طور کلی، بازی آنلاین اژدها متولد . مدافعان Relinduna به خوبی توسعه یافته است. این شامل بسیاری از اضافی، برخی از کوچک و بزرگ، و اگر چه نه همه آنها کار می کنند به اندازه کافی، حداقل، برخی ممکن است به رتبه "A" دریافت کنید. به طور خاص، می توان آن را به نام کتاب سیاه و سفید و مطالعه کتب کاذبه، و برخی از quests اژدها متولد آنلاین .

 

بازی همچنین