آشیانه اژدها

نام های جایگزین: آشیانه اژدها

بازی اژدها آشیانه - ترکیبی از MMORPG و تخفیف فاحش دهنده بازی ها، بازی مشتری فوق العاده توسعه یافته توسط استودیو کره جنوبی Eyedentity بازی. مزیت اصلی اژدها آشیانه آنلاین - آخرین سیستم مبارزه غیر هدف. جنگ ها در اینجا به سرعت و به صورت پویا هستند و پیروزی در آنها بستگی به مهارت بازیکن. PVE و PvP است خوب است. انواع خستگی به طور کامل از بین می برد. شما می توانید در چرخه ماجراهای باور نکردنی درگیر! تاریخ نبرد با زامبی ها، با شتاب از نکات کلیدی که در جنگ بین دو تیم. اگر شما از این حوادث پر سر و صدا خسته شده اند، شرکت کنند، به عنوان مثال، کشاورزی و یا ماهیگیری.

برای گسترش فعالیت های خود در دنیای فانتزی، ما باید اژدها آشیانه ثبت نام. همچنین نیاز به بازی ادامه دانلود کنید. در صفحه ثبت نام، آدرس ایمیل، و همچنین به عنوان یک نام مستعار برای انجمن وارد کنید. پس از ایجاد akakunta دانلود می توانید بازی دانلود کنید. همه با موفقیت به تصویب رسید، و پس از آن بازی آنلاین اژدها آشیانه کار یکپارچه نیاز به این حداقل سیستم مورد نیاز:

- OS ویندوز ویستا SP2 (32/64bit) / ویندوز 7 (32/64bit)؛

- پردازنده 12

- ویدئو NVIDIA جیفورس 285 / ATI کارت گرافیک Radeon 4870 [_2_ ]

- صدا مستقیم * 6. 0

- 1. 5GB از RAM و 1. 5GB فضای دیسک سخت؛

- اینترنت مودم 56k.

اژدها آشیانه بازی با ایجاد شخصیت شروع می شود. شما آمده تا با یک نام، مدل موهای، ویژگی های صورت، لباس و کفش را انتخاب کنید. همچنین، شما باید تصمیم بگیرید که کدام طبقه تعلق دارند. آشیانه اژدها زندگی کماندار، عفریته، روحانیون و سربازان. کمانداران - برازنده، سریع و فرز، ایجاد در حملات نزدیک و دور موفق. با این حال، آنها ماندگار نیست، آنها یک دفاع ضعیف است. عفریته - کارشناسی ارشد در بازه زمانی حمله است که می تواند یک طلسم ده ها مبارزه با دشمنان است. آنها قادر به کنترل فعالیت مخالفان و نفوذ این دوره از جنگ می باشد. روزی از جادوگران به حال فرصت برای تبدیل شدن به بهترین از بهترین، اما دشوار آمد و تا به حال به مبارزه با هیولا، درآمد این اتاق. روحانیون - رزمندگان شگفت آور هاردی تولد نجیب. قادر به منحرف کردن اذهان هیولا و وارد combos مهارت های کشنده است. تسخیر سحر و جادو درمانی. آنها تنها توانایی انتخاب کردن، خارج تغذیه می شود. رزمندگان - حرفه ای شجاع ترکیب شوک و تولید از حملات قدرتمند است. شاین در غوغا، اما مشکل این است که کلاس ها در بازه زمانی آنها به سادگی می توانید خود را اجازه نمی دهد.

بازی بازی اژدها آشیانه آنلاین نیاز، با استفاده از تجهیزات در دسترس است. تمام نکته این است که نمایندگان مختلف از کلاس های سلاح و لباس خود را در دسترس است. برای کمانداران - آن را کوتاه، کمان، کمان پولادی است. برای جادوگران - عروسک حوزه grimoire. برای روحانیون - میله های زنجیره ای گرز. و برای سربازان - شمشیر، تبر، چکش. غیر از موارد فوق را در بازی اژدها آشیانه هستند، طلا و جواهر و معجون سازی که در حال حاضر حق مفید هستند مختلف وجود دارد. اسلحه و زره پوش خود را می تواند بهبود یافته است. چیزهایی که می تواند تقویت شود به آنها ویژگی های دیگر که آنها واقعا کشنده باشد به من بدهید. شما همچنین می توانید اشیا را ایجاد کنید. این آهنگران کمک خواهد کرد. آنها قادر به ایجاد شاهکارهای هستند.

اژدها آشیانه آنلاین - این جهان مرموز از فیلتر است، که با وجود اختلاف مواج و نفوذ نیروهای تاریک، کاملا محل کوچک ومحصور است. سوار - در اینجا شما را کوه های پوشیده از برف، گل در دشت، در ویرانه رها شده، جنگل ها در روستا آرام و در پارک پر از اسرار، که اساسا مراجعه کنید. برای صرفه جویی در این جهان زیبا از اژدها وحشتناک، بازیکنان به دنبال و نابود کردن پادزهر بد.

بازی اژدها آشیانه می تواند به تنهایی و یا همراه با دوستان خود وفادار باشد. در اینجا آن است که شما تصمیم می گیرید چگونه می شود راحت تر. لازم به ذکر است که این گروه می تواند هیولا کل هنگ مبارزه، و یک است بر روی شانه نیست.

انجام سمت پایه و مأموریت روزانه و به دست آوردن تجربه. آیا این شاهکارهای در بازی برای ایجاد تمام شرایط! برای اجرای وظایف سخت ترین شما می توانید این عنوان را دریافت کنید. این کتیبه در کنار نام شخصیت، به لطف ویژگی های که ممکن است بالا می برد.

به پمپ شخصیت، به اندازه کافی برای حداقل یک ساعت در روز به بازی نگاه کنید. هر چه اتفاق می افتد، آیا روشن نمی کردن آهنگ! کامل تمام سطوح و تبدیل به یک قهرمان واقعی!

 

بازی همچنین