اژدها بگیرید و یاد دهید

نام های جایگزین: اژدها بگیرید و یاد دهید

بازی اژدها بگیرید و یاد دهید یک بازی بر خط مبتنی بر مرورگر است که در سبک فانتزی ایجاد شده است. این بازی در ژانر انیمیشن طراحی شده است، که در آن حیوانات خانگی شما خواهد بود اژدها. بازی اژدها بگیرید و یاد دهید شما یک گیم پلی منحصر به فرد و غیر منتظره روبرو می شوند، و در اینجا شما طبقه بندی کلاس های سفارشی شده توسط جنس را ببینید.

به زبان های خارجی (زبان انگلیسی) در ثبت نام اژدها بگیرید و یاد دهید معرفی شده اند.

: به ​​منظور ایجاد این بازی، شما باید اطلاعات زیر را در مورد خود را وارد کنید

1) آدرس پست الکترونیکی او یا نام.

2) رمز عبور خود را بنویسید.

شما همچنین می توانید از طریق فیس بوک ثبت نام کنید.

بازی بازی اژدها بگیرید و یاد دهید شما تدریس خواهد شد حیوانات خانگی خود را - اژدها. شما می توانید توانایی های خود را بهبود بخشد. شما حتی ممکن است چند اژدها، که شما می توانید در عین حال در صورت لزوم استفاده کنید.

بازی اژدها بگیرید و یاد دهید در بازی شما باید نه تنها در تشدید جنگ تمرکز، بلکه به شما خواهد شد مراقبت از حیوان خانگی خود را. برای این کار شما نیاز به ایجاد باغ آشپزخانه خود و رشد مواد غذایی در آن برای حیوانات خانگی آنها افسانه.

در بازی مرورگر اژدها بگیرید و یاد دهید آنلاین، سه کلاس وجود دارد:

1. کمانداران - آنها نیروی انفجاری ها برای کشیدن آسیب بزرگ در جنگ شناخته شده است. آنها به بهترین وجه استفاده می شود برای خسارت در دراز مدت.

2. رزمندگان - آنها قوی قلب که را از آنها بی باک ترین مدافعان. اگر چه حملات آنها متوسط ​​ آنها می توانند ترین میزان آسیب تحمل کند.

3. مگی - کارشناسی ارشد است عناصر دو طرف خود دفاع، و نرم افزار آسیب. آنها بیشتر و متعادل کننده شده از هر سه کلاس و ها قدرتمند شفادهندگان [_7_ ].

هر کلاس دارای مجموعه ای منحصر به فرد خود را از مهارت. حمله، پشتیبانی و استعداد: این مهارت ها از سه نوع مختلف از شاخص است. مهارت های مانند حمله و حمایت را می توان به نوار مهارت به در نبرد مورد استفاده قرار گیرد کشیده شده، و استعداد مهارت های منفعل عمل می کنند.

بازیکنان دو نوع مشخص از مهارت و می تواند تا سه مهارت در نوار مهارت در هر زمان استفاده می شود. فقط یک مهارت حمله اصلی را می توان در مبارزه با گرم استفاده می شود، اما شما همچنین می توانید به عنوان بسیاری از ترکیبات که شما می خواهید استفاده کنید.

در بازی اژدها بگیرید و یاد دهید یک سیستم از کیمیاگری، استفاده شده است که برای تبدیل یاقوت طلا است. سطح عالی از کیمیاگری بالاتر، بیشتر به این بازیکن می تواند یاقوت جمع آوری کند. هیچ محدودیتی برای چه مقدار از یک بازیکن می تواند تبدیل و یک شانس برای گرفتن ده برابر بیشتر وجود دارد. بازیکنان VIP یک فرصت برای آزادی پالایش، و همچنین می تواند بسته کیمیاگری دریافت کنید.

برای اهلی اژدها و تمام رقبای سختی برای شما خواهد بود.

مبارزه در میدان جنگ و شجاعت به مبارزه برای جایزه. بهبود مهارت های خود را و راه را به گنجینه های است که شما را برای کار سخت خود را پاداش دهد.

کلاس خود را انتخاب کنید و مبارزه با تمام شجاعت.

ورود به بازی اژدها بگیرید و یاد دهید به صورت رایگان و مجموعه ای است از ماجراهای احتمالی و هیجان انگیز از بازی برای خود و دوستان کوچک خود را ندارد.

 

بازی همچنین