اژدها از آتلانتیس

نام های جایگزین: اژدها از آتلانتیس

همانطور که می توانید از عنوان حدس می زنم، اژدها بازی آتلانتیس شما را به دنیای جادویی از اژدها را. اژدها هنوز هم کسانی که در روز از این قاره از دست رفته از آتلانتیس بودند. با توجه به افسانه ای از این بازی در زمان های قدیم مردم از زمین رفت و برگشت به آتلانتیس. آنها تا به حال به مبارزه برای زندگی است. در طول جنگ های طولانی چهار قوم از آتلانتیس ایجاد شد. امروز، این قبایل را به مبارزه در میان خود به خاطر حفظ زندگی است. علاوه بر این، برنده قادر به دست آوردن کنترل کل نژاد بشر خواهد بود. همچنین در نبرد کمک و آوردن پیروزی در جنگ می تواند اژدها.

اژدها از آتلانتیس آنلاین است هنوز هم یکی از نمایندگان شرکت بازی Plinga بازی. همه این بازی از گرافیک با کیفیت بالا و گیم پلی سرد می باشد. بر خلاف اکثر بازی های دیگر این تولید کننده در DA امکان پذیر نمی باشد برای ترجمه وب سایت به روسی، بنابراین نادان هنوز هم به بازی با احساس. چه درست است، بازی مدیریت بسیار ساده است که هر کسی می تواند آن را بدون مشکل درک است.

اگر شما قبلا با بازی Plinga ملاقات کرده بود و شاید حتی رخ داد تا یک حساب کاربری در این سرویس، پس از آن شما اژدها از ثبت نام آتلانتیس خواهد شد تحت طرح ساده را، و یا به جای شما به سادگی می توانید به سیستم ورود به سیستم تحت داده ها ثبت شده است. اگر شما یک مبتدی، شما باید برای پر کردن یک فرم ساده است.

1. در وسط میدان در مقابل شما را تشکیل خواهند داد. اگر شما می خواهید، شما می توانید از طریق حساب خود را به فیس بوک وارد سیستم شوید. اگر نه، خط بالای فرم با عنوان «ایمیل» آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

2. در خط بعدی «رمز عبور» رمز عبور خود را وارد کنید برای ورود به حساب شخصی شما.

3. گلف «نام کاربری» لیست وارد بازی کنید.

4. اجازه می دهد که سیستم برای تکمیل ثبت نام و شما آغاز شده تا در اسرع وقت به بازی بازی اژدها از آتلانتیس، شما باید با چک کردن از خط شرایط استفاده شرایط «من شرایط را قبول ...».

5. اگر مورد نظر، شما می توانید در خبرنامه از سایت دولت مشترک، چک کردن خط «من ارسال خبرنامه ها»، اگر شما نمی خواهید برای دریافت پیام ها، جعبه خالی را ترک کنند.

6. بعد از پر کردن در تمام زمینه ها و چک کردن صحت پر شدن، در «ثبت نام» را کلیک کنید.

حالا شما می توانید نه تنها رایگان بازی اژدها از آتلانتیس، اما به آرامی در تمام بازی های دیگر Plinga بروید.

در طول بازی شما مجبور به انتخاب یک قهرمان، و یا به جای که آن را به یکی از چهار قبیله تعلق دارد.

1. Zolmek. zolmeki وحشیانه قادر به پیدا کردن زبان مشترک با همه موجودات زنده است، به خصوص با اژدها.

2. کوره. این کاراکترها یک ذهن تیز و مهارت شگفت انگیز می دانند که بسیاری از سحر و جادو و علم است.

3. Soleriany. حیله گری و بی رحم شخصیت. آنها همیشه به هر قیمتی برنده شوید.

4. آمازون. زنان شجاع رزمندگان. این خانم جنگاوری هیچ یک مرد ترساندن نیست.

انتخاب قبیله، نام شخصیت خود و به نام شهرستان خود را. حالا شما می توانید بازی!

این مهم است که توجه داشته باشید که اژدها بازی آتلانتیس کاملا رایگان و در دسترس همگان است. احساس جنگجو شجاع از قرون وسطی و سعی کنید برای گرفتن قدرت در سراسر جهان با کمک اژدها ...

 

بازی همچنین