پیامبر اژدها

نام های جایگزین: پیامبر اژدها

پیامبر بازی اژدها مبارزه نظام مند ارائه می دهد که بازیکنان مبارزه با گیم پلی واقعی تر است.

پیامبر اژدها آنلاین شما را به جایی که در آن اژدها پرسه زدن در زمین، دریا ارسال و پرواز را از طریق هوا می باشد.

پیامبر اژدها بازی اجازه می دهد تا بازیکن را به شرکت در نبرد با اژدها های مختلف. بازیابی مجدد این منظور بر روی زمین از شر سیاه اژدها، که از تبدیل فرار کردند.

در ثبت نام پیامبر اژدها به این شرح است:

1. شما نیاز به پیدا کردن سایت از پیامبر (ص) بازی اژدها آنلاین.

2. بهترین شکل شما یک دکمه را با آن شما می توانید در بازی از طریق فیس بوک، شبکه های اجتماعی ایجاد ببینید.

3. راه دیگر برای ثبت نام است برای ثبت نام در سایت.

4. در سایت در سطر اول فرم ثبت نام از آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

5. دولت تکرار آدرس ایمیل در سلول بعدی.

6. نوشتن رمز برای بازی. استفاده از این ترکیب، تنها در این بازی.

7. فکر می کنم اسم مستعار و ارسال آن را به پایین.

8. خوانده شده امتیاز را زیر شکل توصیف شده است. اگر شما با همه چیز در آنها را راضی، آنها را علامت توسط آنها را کلیک کنید.

9. مطبوعات «بازی هم اکنون به صورت رایگان».

بازی پیامبر (ص) اژدها شما را از طریق یک مرورگر اینترنت است، بنابراین شما باید بررسی کنید: اتصال به اینترنت و کامپیوتر خود را هر مرورگر نصب شده است.

قبل از اینکه شما شروع به بازی حضرت اژدها بازی، شما باید با ویژگی های بازی آشنا:

1. اژدها در همه جا: در جهان شکل گرفته است به عنوان یک اژدها، بیش از 300 اژدها منحصر به فرد پرسه زدن در زمین است. شما می توانید مبارزه با، جذب، آموزش و سوار بر آنها را به استفاده و توسعه مهارت ها و توانایی های منحصر به فرد خود و کمک به پرونده او.

2. سیستم مبارزه با: پیامبر اژدها با استفاده از خودکار هدف و دسته کوچک موسیقی جاز سیستم به بازیکنان مبارزه با گیم پلی واقعی تر. این سیستم را می دهد بازیکنان کنترل بیشتری را با طیف وسیع تری از گزینه های تاکتیکی از MMOs سنتی.

3. زیبا هیجان انگیز جهان: بازیکنان سفر به جهان هیجان انگیز پر از مناظر دقیق شگفت انگیز است. اسرار، مشکلات و موجودات انتظار تا ببینید که چگونه زمانی که شما شروع به بازی.

4. سیستم گسترده ای از مسکن: اجازه دهید تصورات خود و تحریک انتظارات خود را. بازیکن کنترل کامل برای ایجاد و توسعه شهر خود را منحصر به فرد در شهرستان و، در نهایت، از امپراطوری داده می شود.

5. سیستم مرزی: رهبران انجمن خوشحال! با استفاده از این سیستم ساخت و ساز در مقیاس بزرگ، بازیکنان فرصت برای ایجاد پادشاهی نهایی خود را داشته باشد. پیگیری شهروندان و امپراتوری خود، شما را در بازی ایجاد می شود.

پیامبر آنلاین اژدها - یک بازی فانتزی است، که موفق به کسب بسیاری از مردم. یکی از آنها تاریخ می شود و همراه با آنها بازی سرگرم کننده پیامبر اژدها.

پیامبر (ص) از اژدها به شما انواع تجربه های که شما را در عبور از این بازی را تجربه می آورد. ثبت نام و در دستاوردهای اهداف خود نمی ماند!

 

بازی همچنین