Drakensang آنلاین معرفی

نام های جایگزین: Drakensang آنلاین

Drakensang آنلاین - مبتنی بر مرورگر بازی فانتزی رایگان، که در آن سحر و جادو و معجزه وجود دارد. این جهان است که در آن بسیاری از خطرات و موجودات مختلف، که در آن عوامل تیره که قدیمی ترین دشمن بشریت آزاد - DRAGON.

بازی Drakensang آنلاین رایگان و بدون نیاز به نصب، سرویس گیرنده از بازی ها. این است که سازگار با هر مرورگر محبوب است. همه شما نیاز به شروع بازی، این ثبت نام Drakensang آنلاین: اگر شما یک حساب کاربری ثبت نام در فیس بوک، می توان آن را به عنوان یک میز در این بازی، به سادگی با کلیک کردن بر روی بنر knobku فیس بوک، و سپس اجازه دسترسی به حساب خود را استفاده می شود. اگر این حساب نمی کند، پس از آن به شرح زیر است: در صفحه اصلی با کلیک بر روی "ثبت نام" را فشار دهید برای باز کردن پنجره ثبت، که در آن زمینه نیاز نام شما (نام)، رمز عبور، ایمیل، تاریخ تولد، کد پاداش را وارد کنید و تیک قبول شرایط و ضوابط محرمانه. بر روی "ثبت نام" را فشار دهید کلیک کنید در این ثبت نام در Drakensang بازی آنلاین بیش از. بعد، رفتن به یک صفحه جدید از سایت نیاز به انتخاب یک سرور بازی از لیست و سبک بازی (PVE و PVP). PVE بازیکن است در برابر جهان، و PVP - بازیکنان در مقابل بازیکن است. بعدی، دکمه "شروع بازی" و برای ایجاد شخصیت خود را به یک صفحه جدید باز: ممکن است اژدها جنگجو، مگه دایره یا رنجرز، او را انتخاب کنید به طبقه، و رشد مو. انتساب آن را به یک نام و دکمه "ایجاد" کلیک کنید. همه چیز در حال حاضر امکان آغاز اولین ماموریت خود را ...

همانطور که قبلا ذکر شد، Drakensang بازی آنلاین در حال حاضر دارای سه کلاس: ماگس دایره و اژدها جنگجو و رنجرز.

ماگس دایره - این دسته از افراد هوش بالا و آگاهی از سحر و جادو. آنها خود را از اسانس از آتش، یخ و رعد و برق، و برای بهبود قدرت خود را با حملات سحر و جادو.

اژدها جنگجو - این کلاس استاد بینظیر از مبارزه با نزدیک است. با تشکر از آنها حتی خشم، آنها قادر به درخواست مهارت به خصوص موثر است. پس دیگر آنها را با دشمن مبارزه، خطرناک تر هستند.

مسیریاب ها - اعضای این کلاس فلش بسیار عالی می باشد. آنها برنامه ریزی شده به یک هدف فاصله است برای تضعیف فلش خود را از حمله به ضرب گلوله کشته و سپس کاهش آن را به غوغا تعظیم تیغه معجزه است.

بازی بازی، بازیکن خواهد شد Drakensang آنلاین، سفر به مناطق مختلف (مکان) از بازی ها. در این مرحله در بازی وجود هفت منطقه وجود دارد: Grimmegstoun، Viltvuksshir، Kingshill Slifmor، Shorfolk، Tegansuol و Torstrond. سفر به این مناطق، پخش خواهد شد انواع کارهای دریافت شده از NPC (غیر کاراکتر بازیکن) در روند کشتن هیولا های مختلف انجام و. پاداش برای ماموریت با موفقیت به تصویب خواهد نقطه تجربه دریافت و بهبود مهارت. در ماموریت تلاش علاوه بر امتیاز و مهارت های تجربه، این بازیکن می تواند مورد بسیار با ارزش است که در مکان های مختلف پنهان شده است. به تدریج، با هر سطح جدید کارهای پیچیده تر ظاهر می شود.

بازی Drakensang آنلاین است که در اختیار آن تعداد زیادی از هیولا که در مناطق مختلف زندگی می کنند. پس این بازی را بازی آنلاین Drakensang نمی شود بی حوصله، فقط هیچ وقت برای خسته شدم.

این بازی دارای منابع مانند طلا، نقره و مس می باشد. و وجود دارد - Inomanty (این ارز در بازی، که می تواند، در صورت لزوم، خرید "واقعی").

بازی Drakensang آنلاین می تواند صحبت کردن در انجمن است که در سایت.

به طور کلی، بازی باعث می شود احساس خوب است. شاید آموزش تصویری، که می تواند بر روی وب سایت مشاهده شده کمک خواهد کرد که شما را در درک و بفهمند که چگونه به بازی Drakensang آنلاین.

اکنون که در حال حاضر پرماجرا، آن را به ثبت نام Drakensang آنلاین جدا!

 

بازی همچنین