اژدها

نام های جایگزین: اژدها

بازی آنلاین اژدها - جدید اسباب بازی مرورگر رایگان است که به همه عاشقان فانتزی تجدید نظر شود. تاریخ در اژدها بازی ساده و برای همه روشن، به منظور بازی اژدها، شما تنها نیاز به استفاده از هر مرورگر برای اجرای یک اسباب بازی و تکمیل فرم ثبت نام استاندارد. اژدها - اسباب بازی، که در سرعت کامل با استفاده از فن آوری مدرن 3D. بنابراین، رابط و تصویر بسیار رنگارنگ و کیفی است. این اژدها برنامه بازی آنلاین کمک می کند تا فرو رفتن حتی عمیق تر به جهان فوق العاده از موجودات آتش تنفس.

حتی قبل از اینکه شما پست الکترونیکی خود را ترک برای ثبت نام، یک نام مستعار را انتخاب کنید و دریافت رمز عبور، شما را وادار به انتخاب کنید که کدام طرف باید به مبارزه با

• شجاعت - با آرامش و منطقی رزمندگان معامله گران

• Sadar - جنگجویان وحشی زاهدانه

در کدام سمت به تصویب و چه اصول آشکار در جهان از بازی های آنلاین اژدها باید قبل از ثبت نام تصمیم گیری می باشد.

بازی بازی اژدها آنلاین تنها می تواند به عنوان یک نماینده از نژاد بشر است. در هر یک از دو کشور متخاصم، دو نژاد اصلی وجود دارد:

• مردم

• اژدها

می باشد شخصیت های دیگر وجود دارد - نمایندگان از نژادهای کوچک - شعله و جن ماه، minotony و دیگران، اما آنها تنها به عنوان متحدان و دشمنان عمل می کنند.

اژدها - بازی آنلاین با گیم پلی اعتیاد آور است. پس از رویارویی جنگ جهانی و شر نیروهای خدایان الشعب، سمت چپ دو نژاد خون متقابل طلب. در شکاف بزرگ - که در آن اژدها، teaming با مردم ضربه قاطع به شر - تشکیل کریستال است که قدرت های بزرگ جادویی، آنها اشک اژدها نامیده می شود. طرح اژدها بازی آنلاین را در جزئیات گذاشته، اما در backstory بسیار از جهان نیاز به خواندن آدم، به عنوان مقدمه ای برای دیدن شکست.

اژدها ارائه می دهد مبتدیان عبور مأموریت های مقدماتی است که هر بازیکن دریافت از استادان خود، بسته به امپراتوری انتخاب - آبی یا قرمز Valortsev Sadartsev.

اگر شما تصمیم به بازی بازی آنلاین در کنار اژدها جنگجو بازرگانان، محل خواهد شد پر از جنگ آکادمی GAETA، اگر مثل فرستادن سربازان بیشتر به مرتاضان - آن راه خود را در بازی اژدها آنلاین با آکادمی جنگ رادان آغاز می شود.

به پمپ قهرمان خود باید از quests عبور و مبارزه با هیولاها و مخالفان - مانند هر چیز جدید است، اما به بازی بازی آنلاین اژدها شما را به عنوان به زودی به عنوان مدافع مربی او شروع می شود.

کار اول را برای جستجو و از بین بردن خائن غارتگر لبنیات. شکست بده و برنده دعوا، شما نه تنها دانش، بلکه نقاط شهرت. در جهان از هیولا عدن می توانند آزادانه حرکت می کند، بنابراین، برای حمله به یکی از آنها، شما نیاز به آن را انتخاب کنید و نیت خود را با یک کلیک دو برابر تایید. هر هیولا را شکست داد و به ارمغان می آورد تجربه و پاداش برای قهرمان.

مبارزه در بازی می گیرد در حالت نیمه خودکار. قهرمان می تواند مشت در سه قفسه های مختلف و انجام:

• محافظ

• حمله

• جادویی

شما می توانید در مورد تاکتیک های خود را در اژدها بازی فکر می کنم. بازی و مبارزه با ارزش با دقت - ترکیب چوب، فراموش نکنید که حریف خود را نیز ممکن است موقعیت خود را تغییر دهند و استفاده از سحر و جادو.

اژدها - بازی آنلاین با سیستم مبارزه نوبه خود مبتنی بر. اعتصاب چرخش می باشد - برای اولین بار شما، پس از آن - دشمن. به منظور از نبرد پیروز می کنید، pobespokoytes پیش در مورد چرخ دنده. آثار ویژه، طلسم جادویی، و حتی سلاح های خود را می توان در فروشگاه خریداری شده است. بنابراین، فراموش نکنید که نه تنها تنظیمات شخصیت خود پمپ، و برای نظارت بر برای مهمات.

البته، شما می توانید جهان عدن با دوستان فتح - عضویت در قبیله و کشف اژدها نقشه بازی. ثبت نام خواهد راه خود را به جهان افسانه از رزمندگان قوی و دلیر و گرافیک رنگارنگ 3D را باز کنید. بدون نیاز به تلاش های ویژه ای به احساس قهرمان واقعی جهان از اژدها وجود دارد. قادر و مایل به بازی هر - مطمئن باشید سعی کنید دست خود را در جهان روشن از اژدها و سربازان.

 

بازی همچنین