Dreamfields

نام های جایگزین: زمینه های از رویاهای

بازی Dreamfields - یکی از نمایندگان مجموعه ای زیبا از بازی ها را از Plinga بازی. بدیهی تر Dreamfields برای کلاس نمایندگان جوان geymerskogo طراحی شده است، با این حال، و بازیکنان بزرگسال می تواند با بازی این بازی زیبا و مهربان را شل کنید. Dreamfields آنلاین تا حدی یادآور مشترک و دوست داشتنی شده توسط برنامه های کاربردی بسیاری در فیس بوک و یا صفحه توییتر است. بیشتر واقع بینانه تصور کنید چه چیزی را از این بازی انتظار می رود، شما می توانید سعی کنید برای تست آن را با کلیک کردن بر روی "امتحان کنید" در پایین فرم برای مجوز. به هر حال، زبان طراحی بازی را می توان از استاندارد انگلیسی به قابل فهم تر به هموطنان ما روسیه را تغییر داد. آن را در گوشه بالا و سمت راست پنجره (که از پنجره و نه کل صفحه)، در جعبه چک کلیک کنید (انتخاب شده به طور خودکار در حالی که پرچم ایالات متحده) و تغییر آن به روسی.

برای دیدن نسخه کامل تر از این بازی شما نیاز به ثبت نام. بنابراین دقیقا چک Dreamfields درست مثل بسیاری دیگر از بازی های آنلاین، الزامی است. کاربران ثبت نام شده دسترسی به گزینه های بازی بیشتر و پاداش است.

1. به مراحل ثبت نام آغاز شده شما نیاز به پر کردن یک فرم، که می تواند درست در مرکز صفحه بازی یافت می شود.

2. اگر مورد نظر، از شرکت کنندگان ممکن است با استفاده از یک حساب کاربری در فیس بوک ثبت نام کنید، سیستم به طور کامل این روش از احراز هویت را می پذیرد.

3. اگر شما هنوز هم ترجیح می دهند از روش های سنتی از ثبت نام، درست بالای فرم، به نام «پست الکترونیکی»، ایمیل خود را وارد کنید.

4. در خط زیر را وارد کنید یک کلمه عبور برای ورود به حساب شخصی شما. سعی کنید برای انتخاب آن کم و بیش دشوار به بازی بازی Dreamfields امن بود، و حساب کاربری خود می تواند هک.

5. در خط "نام کاربری" وارد کنید نام مستعار خود را، فقط شما می خواهد سیستم را در بازی دسترسی داشته باشید.

6. برای چک کردن می تواند در اسرع وقت تکمیل و شما در حال حاضر آغاز شده بازی، شما را به (عنوان، در واقع، معمولا) با شرایط سرویس موافقت داشته باشد. به قبول شرایط بازی، لطفا تیک های مربوطه.

7. اگر شما انتخاب می کنید برای عضویت در مکاتبات از دولت، مگر اینکه شما می خواهید برای دریافت پیام، ترک محل برای نشان دادن خالی است.

8. همه فیلد ها پر شده؟ در سبز "ثبت نام" را فشار دهید کلیک کنید.

اگر شما در بازی Dreamfields از حساب کاربری خود در فیس بوک، پس از آن لیست خواهد دوستان شما دوستان که او نیز نصب کرده و بازی Dreamfields نشان می دهد. این سیستم اجازه می دهد تا به دعوت دوستان از شبکه های اجتماعی مختلف مانند + Google یا یاهو، می توانید آنها را وصل کنید. و یا اضافه کردن یک شبکه از دوستان Plinga.

در سیستم بازی همیشه به شما ارائه خواهد شد وظایف و ماموریت است که خسته نمی شوند بیشتر و بیشتر. تکمیل وظایف سیستم پیشنهادی، شما می توانید امتیاز دریافت کنید.

شایان ذکر است، بازی Dreamfields آزاد می تواند مطلقا هر کسی. و این بازی از روی علاقه قطعا هر کسی بی تفاوت را ترک کنید

 

بازی همچنین