درایور: سان فرانسیسکو

نام های جایگزین: درایور: سان فرانسیسکو

درایور بازی: سان فرانسیسکو - یکی از مسابقات هیجان انگیز ترین multiplatform. تفاوت اساسی در رئالیسم. شما باید به طور کامل مهارت های رانندگی با سنگ تیز کردن و غلبه بر مسیرهای پیاده روی مشکل. به عنوان توسعه دهندگان پروژه ساخته شده معروف یوبی سافت، به شک کیفیت این بازی است که لازم نیست - واقعا با کیفیت بالا و پروژه استوار اعدام. این پروژه ادامه منطقی از درایور تحسین است. به طور کلی، پروژه های مشابه به تمام بازی های قبلی این سری است، اما هنوز هم برخی از نوآوری های زیادی را ذکر غیر ممکن نیست.

درایور بازی سان فرانسیسکو این فرصت را به شما گرفت با ادامه داستان دو راننده جان گذشته و دشمنان دیرنه، جان تنر و چارلز جریکو، که هنوز موفق بعد از ضربات وحشتناک در استانبول برای زنده ماندن می دهد. پس از این حادثه، بچه ها هنوز قادر به بازگشت به بومی ایالات متحده او بودند. حالا تنر شده است گشت زنی در خیابان های سان فرانسیسکو، و جریکو در انتظار دادگاه حکم. با این حال، ماهیت جنایتکارانه جریکو موفق به فرار از حمله به یک ون پلیس حمل او. در تلاش برای جلوگیری از تنر فراری می شود به یک تصادف وحشتناک که شامل یک کامیون. او زنده می ماند اما سقوط به حالت اغما رفت. خب، همانطور که شما نمی خواهید به سرعت دانلود درایور سان فرانسیسکو شخصا تعیین صحت چنین پیشرفت های باور نکردنی؟

پس از چنین رویدادی تنر قادر به نام «تغییر»، می دهد که او توانایی تبدیل در صورت لزوم کاشت در بدن افراد دیگر بود. در حال حاضر، در حال حرکت از ماشین به ماشین، شما قادر خواهید بود برای ادامه موفقیت، به نظر می رسد، ماموریت حتی خود را شکست داد.

هنگامی که شما می توانید دانلود درایور: سان فرانسیسکو، به شما خواهد شد در ناوگان بزرگ، در دسترس برای بازیکنان شگفت زده. این بیش از 120 اتومبیل منحصر به فرد و افسانه ای است که در طول بازی شما می توانید به ارتفاعات جدید را ارتقا دهید! و نه چندان دور، توسعه دهندگان قول داده اند که در نظر اضافه کردن درایور: سان فرانسیسکو ماشین روسیه، تا که به تشویق همه طرفداران روسیه از این پروژه است.

در این پروژه، شما می توانید خود را به عنوان یک راننده رانندگی در بیش از 200 کیلومتر گران قیمت را امتحان کنید. در این مورد، بر خلاف بازی های قبلی، در ادامه از رانندگان اجرا خواهد شد به اندازه 9 حالت اصلی بازی، به شما این امکان را به بازی بیشتر جالب است.

برای موفقیت دانلود درایور بازی: سان فرانسیسکو، شما نیاز به خرید یک قبل از کلید های دسترسی به آن را. شما می توانید آن را انجام دهید کلیک کردن بر روی لینک به طور مستقیم از سایت اصلی این بازی. برای انجام ماموریت های شما می توانید پول کسب درآمد، که خواهد شد و سپس صرف به روز رسانی های موجود و یا یک ماشین جدید.

شما می توانید مدارک خود را برای DVR ویژه ضبط، که در درایور قابلیت: ماشین سان فرانسیسکو. و دست آورد های بعد می تواند سهم با دوستان خود را در شبکه های اجتماعی.

عجله و شما تست درایور: سان فرانسیسکو کامپیوتر، آن را در واقع یک مسابقه بزرگ و هیجان انگیز است!

 

بازی همچنین