دنیاهای دیگر: جنگ عنصری

نام های جایگزین: دنیاهای دیگر، دنیاهای دیگر

بعدی به افسانه و ترجمه نقش بازی اصلی بازی آنلاین دنیاهای دیگر: جنگ از عناصر ارائه می دهد به مبارزه برای نجات جهان و زندگی Ondel کریستال، آنها می خواهند را به میدان رو در اختیار نمایندگان بخش تاریک جهان - بسیار بد، مندرج در چهار عنصر چهار ترسناک هیولا. دنیاهای دیگر برای بازی: ". zloveschnost" جنگ عنصری آنلاین با ترکیبی از گرافیک فانتزی با عناصر گوتیک، که باعث می شود جو و تصاویری از برخی از ویژه مشخص همانطور که برای مکانیک بازی و گیم پلی به طور کلی، پس از آن شما در مبارزه با سیستم اصلی، بازیکن در برابر جنگ دوئل و جنگ بین کلاس ها، مأموریت های هیجان انگیز و تعداد زیادی از برداشت از این جهان شگفت انگیز و غیر قابل پیش بینی است. اما چیزهایی اول اول.

بیایید با حداقل سیستم مورد نیاز مورد نیاز که بازی دیگر جهان بازی شروع: جنگ عنصری آنلاین. پس

سیستم عامل های مجاز - ویندوز 2000/XP، ویندوز ویستا X32 / 7

پردازنده پنتیوم 1 GGts

128 MB RAM

اتصال به اینترنت پایدار.

بازی دیگر جهان: آثار آنلاین جنگ عنصری در هر مرورگر است، اما هنوز توسعه دهندگان توصیه با استفاده از موزیلا فایرفاکس است.

ثبت نام دیگر جهان در بازی: جنگ از عناصر - یک فرایند است که به دور از شما را مجبور چند دقیقه طول خواهد کشید. بیا ofsayta اسباب بازی اشکال ساده را پر کنید - آدرس صندوق پستی (فعلی) رمز عبور و سوال امنیتی (در مورد مشکلات با ورود ناگهانی وجود دارد به حساب). ثبت نام دنیاهای دیگر: جنگ عنصری ادامه می دهد پس از شما از لینک ارائه شده به آدرس پستی را فعال کنید.

بنابراین اگر شما در جهان های دیگر: ثبت نام عنصری جنگ آنلاین است که با موفقیت فعال شده است، زمان به حرکت در تاریخ به مرحله بعدی - ایجاد شخصیت. برای شروع این است که تصمیم می گیرید که از عناصر

آیا شخصیت خود را حفظ و در نتیجه، در برابر هیولا که در آن عناصر مبارزه خواهد کرد. علاوه بر این، جهان های دیگر: جنگ عنصری بازی آنلاین است که در آن چهار کلاس از شخصیت وجود دارد: بیگانه، راهب، عارف، سالک. ویژگی های پایه Varvara با هدف وارد آوردن نگهبان آسیب بیشتر - در دفاع، راهب - شفا و رمز و راز - در دستکاری حریف انرژی است. نمایندگان هر کلاس دارای چهار بخش اصلی (و عمومی) پارامتر: انرژی، انرژی، بازیافت، سطح مورد نیاز است.

چه کسانی که می آیند به بازی بازی آنلاین دنیاهای دیگر در انتظار: جنگ از عناصر؟ البته، هدف اصلی - برای محافظت در برابر طبیعی Ondel کریستال "هیولا"، اما همراه با شما است که انتظار ماجراهای باور نکردنی و جنگ با بازیکنان که عناصر دیگر دفاع. جنگ ها را در هر مکان در هر نقطه ای را بر روی نقشه جهان دیگر. تمام آنچه که شما به منظور مبارزه با دشمن با پر افاده نیاز - ارائه یک برنامه مقدماتی به مبارزه کنند. علاوه بر این، یک در یکی از جنگ ها، به عنوان در دنیاهای دیگر: جنگ عنصری و بازی می تواند در مقیاس بزرگ مبارزه با - نبرد بین کلاس های در دسترس و یا قبیله است که نشان دهنده هر عنصر است. اما گاهی اوقات لازم است به منظور مبارزه با - تاکتیک دیپلماتیک است بسیار موثرتر از جنگ های خونین، در صورتی که روش حق انتخاب متحدان و ایجاد یک اتحاد سودآور با آنها.

علاوه بر این به توسعه کار نظامی، بازیکنان نیز در دسترس هستند (سطح پنجم) و فعالیت های صلح آمیز از قبیل صنایع دستی، به عنوان مثال. Remeslenecheskih چهار حرفه - ماهیگیر، Travnik، برداشت و اکتشاف. در هر شغلی که مزایای خود را دارد و به ارمغان می آورد همه نوع پاداش است. علاوه بر حرفه ای و صنایع دستی نظامی خود جذب بسیاری از علاقهمندان به بازی در جهان های دیگر بازی: فرصت جنگ عنصری برای دیدار با نیمه دوم و راه اندازی زندگی شخصی، تا ازدواج. و به طور کلی، نه فقط برای توصیف، بنابراین شما بهتر است به بازی و تصور خود را از بازی دیگر جهان: جنگ از عناصر.

 

بازی همچنین