روح اژدها

نام های جایگزین: اژدها روح، ddgame

بازی آنلاین اژدها روح - بازی مرورگر از نسل جدید است. در اینجا، تمام عمل می گیرد در یک دنیای جادویی Sherus. توسعه دهندگان بازی ها - شرکت بازی های روانی - خلق یک شاهکار!

خود ثبت نام در بازی اژدها روح در دسترس خواهد بود در مرحله بتا باز به سقوط نزدیک تر می شود. اما در وب سایت رسمی شما می توانید درخواست خود را به شرکت در آزمون بتا بسته را ارسال کنید و پس از آن شانس بازی در روح اژدها هم اکنون دریافت کنید.

در بازی اژدها روح آنلاین است مختصات خود را دارد. اول، این افسانه جهان واقعا تحت تاثیر قرار با منظره زیبایی به آن: شما می بینید کوه برف دربسته در محیط Sherusa، جنگل های سرسبز ... اما بازی گرافیک بسیار جذاب جهان - این همه نیست! دوم - به دقت بررسی گیم پلی، سیستم، فرمان و دعوا تک قفل. ، دیدار بلند آوازه شو خطرناک، مبارزه در میدان جنگ خونین PvP است پویا و جنگ PVE. پیدا کردن همه آثار پراکنده در سراسر جهان ملاقات با رئیس های بد و صدها نفر از هیولا بد: علاوه بر این، شما این فرصت را داشته باشد. اما، البته، از ویژگی های اصلی این بازی تماس منحصر به فرد و افسانه ای از اژدها در میدان جنگ است.

ایجاد یک سیستم قفل منحصر به فرد. در این بازی، قلعه - قلب بازیکنان و محل استراتژی مبارزه کنند. شما این فرصت را به پیوستن به یکی از قفل و علاوه بر این، تبدیل پادشاه داشته باشد. همراه با بازیکنان دیگر به شما به تدریج توسعه قلعه: افشانده شدن و برداشت، سنگ عصاره، انجام تحقیقات و آموزش نیروهای نظامی خود را. برای سهم خود را به توسعه شما عناوین و رتبه دریافت خواهید کرد. سخت تر از شما آن را انجام دهد، سریع تر کاخ خود را تبدیل خواهد شد به مرکز پادشاهی.

بازی بازی آنلاین اژدها روح ضربه محکم و ناگهانی. کل بازی بر اساس جنگ های سیستم افزایشی یک در یک و در گروه می باشد.

در اینجا نژادهای مختلف است

• مردم

• الف

• اورک ها

• ترک

همچنین ممکن است در بازی اژدها روح، شما می توانید یکی از کلاس شخصیت را انتخاب کنید:

• شفادهندگان

• شوالیه

• مگی

• دزد

• کشیش

• شکارچیان

• رزمندگان

این بازی دارای تمام انواع تاکتیک های جنگ و سلاح، بسیاری از آثار و ویژگی های خاصی است که اجازه می دهد تا شما را به احساس تمام پویا از مبارزه.

در تک PVP و PVE مبارزه با، و شما می توانید یک گروه ایجاد کنید و به تماشای نبرد بر روی صفحه نمایش از رفقا و دشمنان خود را، برای دیدن همه اقدامات خود را در یک نبرد عرصه.

جنگ های گروه - آن را به یکی از ویژگی های اژدها روح است.

برای جنگ در جنگهای تیمی فراهم می کند برای یک سیستم: جمع آوری پنج همراهان او، ارزیابی توانایی ها و ظرفیت های هر یک از آنها، شما نیاز به انتخاب یک حریف شایسته. با استفاده از این تاکتیک، شما به پیروزی خود نزدیکتر شوم.

نقش مهمی و محل نبرد، به دلیل قرار دادن مناسب از بازیکنان در میدان بستگی به پیروزی شما: شما می توانید یکی از نه سایت های پیشنهاد شده را انتخاب کنید.

این مکان به شکل اتاق را برای جنگ های پی در پی با موجودات شیطانی هستند. بعد از جنگ، شما را به سطح بعدی از پیچیدگی منتقل می کند.

بازی بازی آنلاین اژدها روح جالب خواهد بود و دوستداران بزرگ از طریق بلند آوازه شو مرموز در جستجوی گنج سرگردان. طراحی شده برای این ویژه "مناطق" است که می تواند در روز بازی ده بار.

همچنین، شما یک پاداش دریافت خواهید کرد. وقتی آخرین جایزه، آن را لازم برای مبارزه با است "رهبر." انفرادی شما به سختی می توانید آن را اداره کند. و در این زمان بسیار مهم است که شما می توانید به کمک اژدها بزرگ، است که می تواند در میدان جنگ دیده کمک طلب کردن. این موجودات با شکوه و قدرتمند همیشه آماده برای کمک به بازیکن.

بازی آنلاین اژدها روح بسیاری از ویژگی های خاص، که یکی از آنها ایجاد اشیاء، سلاح های با کیفیت بالا و مصنوعات است. اگر شما می خواهید برای افزایش سطح خود را، پس از آن در اجرای ماموریت در بازی که صدها درگیر شود، و یا در بخشی از نبرد.

 

بازی همچنین