تلماسه 2

نام های جایگزین: تلماسه 2

بازی تلماسه 2 - زمان واقعی استراتژی مدل رایگان مبتنی بر مرورگر. لذت بردن از گیم پلی هیجان می توانید آنلاین، هیچ چیز از دانلود و نصب. در هسته ی اصلی آن، بازی تلماسه 2 - آن را به یک کلون از طرح های محبوب موجود است. آنالوگ بیشتر در اینترنت شما را پیدا نخواهد کرد. بازسازی از نسخه اصلی چگونه متفاوت است، آن را به این واقعیت است که سازندگان در اینجا فرصت بازی در برابر یکدیگر و یا تیم در مقابل تیم است. به عنوان مثال این شرکت وست وود استودیو یک پروژه با حالت چند کاربر پیشنهاد می کند. همچنین، این بازی متفاوت گرافیکی با کیفیت و طراحی صدا. ذاتی به تمام بازی های مورد علاقه خود و گیمر عناصر از بازی های استراتژی: مدل اقتصادی، ویژگی های مختلف از احزاب متخاصم، نقشه جهان، که در آن شما به مقصد را برای جنگ بعدی، اثر مه که پنهان فضاهای کشف نشده، رابط کاربری بصری با پانل فرمان را انتخاب کنید.

تلماسه 2 ثبت نام باز کردن جهان از وقایع گیج کننده. برای تبدیل شدن به یک کاربر قانونی شما فقط بر روی ورود به سایت و ایجاد یک سرور. اطلاعات لازم (رمز عبور، آدرس ایمیل) بگویید، و پس از آن برای اتصال به دیگر بازیکنان صبر برای ایجاد یک سرور و اگر شما به اینترنت با سرعت 64 kbit / ثانیه، شما می توانید شروع به گیم پلی. از طرف دیگر سیستم مورد نیاز نمی توانید نگران باشید. پس از همه، ناشران در مورد در دسترس بودن محصول مراقبت، از این رو سعی در انجام همه چیز ممکن است به پارامترهای بسیار کمی مورد نیاز بودند (286، کارت گرافیک VGA ، 7 MB فضای آزاد دیسک سخت).

پس از ثبت نام در بازی تلماسه 2 در مقابل شما گذشت آنچه انتخاب برای پیوستن به سلسله فضا. شما می توانید به یک سیاره با آب و هوای خشن گرفته و تبدیل به فرمانده یا Atreides، و یا Ordos یا Harkonnen. تفاوت در نحوه رفتار، و حتی هر سلسله رنگ خود را دارد. Ordos (سبز) قابل توجه ناگهانی و از ویژگی های مورد علاقه خود را - مانور. Harkonnen (قرمز) استفاده می شود تا در قدرت نظامی تکیه می کنند. و Atreides (آبی رنگ) را امتحان کنید به چوب به میانگین طلایی رنگ شود. Arrakis ظاهر می شود قبل از خاک صحرا، که در آن در نگاه اول هیچ چیز از ارزش وجود دارد. اما ماسه سپرده از ماده ارزشمند به نام ادویه ، به عبارت دیگر، ادویه، ادویه می باشد. این برای این گنج است و شما باید به مبارزه. اگر شما برنده 9 دعوا می تواند صاحب حق از تپه های شنی احساس.

چرا باید به شما شروع تلماسه 2 بازی؟ آیا شما یک منطقه مونتاژ، که از طریق آن شما می توانید ساختمان ساخت. هنگامی که شما یک پاک کن را دریافت خواهید کرد، شروع به جمع آوری ادویه، با هدف تبدیل آن به یک معادل پول نقد. و درآمد حاصل را می توان در توسعه ساختمان ها و نیروهای سرمایه گذاری.

در حالی که کار کردن با شن و ماسه، مراقب باشید. است قلب بزرگ که می تواند ماشین ها و حتی بخش بلع وجود دارد. البته، برای دیدار با این بد، شما می توانید به کسانی که اشیاء که نمی شود با عرض پوزش اهدا، اما شما می توانید یک موقعیت را - با چنگک جمع کردن کرم ناپسندیده و دریافت پنهان کن. حقیقت از طریق زمان و دوباره او را مجبور به تکمیل آغاز - این است که به آتش بار دوم، با شکست دادن او را به طور کامل.

بازی بازی تلماسه 2 می تواند در حالت های مختلف باشد. بنابراین در سریع حالت نبرد دعوا کوتاه که در آن شرکت کنند تا 4 بازیکن. اما نبرد حالت برای تلماسه - چیزی بزرگ است. ده ها تن از بازیکنان ممکن است در جنگ شدید دخالت دارند. تقسیم در سه خانه بزرگ تپه های شنی نیک مبارزه برای مناطق هسته این سیاره Arrakis.

دیگر شما تلماسه 2 بازی، قوی تر می شوند. هر پیروزی جدید دسترسی به انواع جدیدی از سلاح، سربازان و ساختمان می دهد. پس از مبارزه با 8 شما یک زرادخانه کامل خود را. برای همه که شما باید انجام دهید امتیاز دریافت کنید، اما برای عدم دعوا امتیاز تواند حذف شود. سازمان دیده بان این دقت. همچنین، نتایج حاصل از دعوا با لیست رتبه بندی از بازیکنان تنظیم می شود. همه نتایج در پایگاه داده برای هر بازیکن ثبت شده است. در پایان بازی شما می توانید آنها را در صفحه "امتیاز بازیکنان." همین دلیل سعی کنید به فشار در این لیست برای موقعیت برای اولین بار؟

فضای جامعه ها در حال حاضر! بسیاری از سرگرم کننده تضمین شده! فرض کنید که شما به اندازه کافی خوش شانس برای رسیدن به ارتفاع مورد نظر می باشد!

 

بازی همچنین