مأموریت زندان با مدافعان 2

نام های جایگزین: مأموریت زندان با مدافعان 2

بازی سیاه چال مدافعان 2 - استراتژی های چند نفره رایگان نقش بازی کردن بازی را با شخص سوم. این عاقبت زمان بازپس کاربران پروژه سیاه چال مدافعان، که در آن توسعه دهندگان کاملا موفقیت "برج" با RPG عبور کرده است. اجازه دهید کشیدن کاریکاتور شما اشتباه نیست و در برخی از روش های بیش از حد اشباع رنگ. فرمت 3D تصویر گرافیکی، کارهای پیچیده است، گیم پلی غنی نشان می دهد که سیاه چال مدافعان 2 بازی جالب خواهد بود تا بزرگسالان است. این بازی برای پانک طراحی شده است، و علاقه مند به آن شرم آور نیست برای دسته های مختلف کاربران. هر کس می تواند خود را در دنیای فانتزی به را enticing شود پیدا کردن بسیاری از چیزهای جذاب و بازگشت دوباره و دوباره به گیم پلی. شما خود را در یک سرزمین جادویی به نام Etheria پیدا کنید. شما باید او را از نیروهای ارزش های شیطانی نجات دهد. انواع مختلف از اجنه شر و Orgov زیر پا خواهد شد. نابود کردن آنها را - یک ماده افتخار. آیا برای پیروزی آسان منتظر نیست، دشمنان خود را قوی و خطرناک است! اما پس از آن، شما دیروز به دنیا آمده اند نمی - همه خوب است، اگر شما تلاش خود را تبدیل!

در این زمان، یک بازی جدید در مرحله PTA. شما باید 2 سیاه چال مدافعان ثبت نام قادر به شرکت در آزمون. در سایت رسمی شما باید آدرس ایمیل خود را. هنگامی که درخواست شما را پردازش می شود، دولت خواهد کلید شما می توانید به سیاه چال انداختن مدافعان 2 دانلود ارسال را به حساب خود را فعال کنید، و. دعوت بتا می تواند هر کسی دریافت کنید. صبر و شکیبایی اصلی برای صف صبر کنید. به هر حال، بعد از آن شما می توانید بیان خواسته های خود را که توسعه دهندگان سعی خواهد کرد که به حساب در بهبود بیشتر محصول می باشد.

لیست از حداقل سیستم مورد نیاز، به پارامترهای مورد نیاز برای بازی در به سیاه چال انداختن مدافعان تجاوز نمی کند. کامپیوتر شما باید این تنظیمات باشد: سیستم عامل ویندوز XP/Vista/7. پردازنده اینتل هسته 2 اواز یا موسیقی دو @ 1. 8 گیگاهرتز / AMD پردازنده های Athlon 64 X 2 3800 +، کارت گرافیک انویدیا جیفورس 6600 / ATI کارت گرافیک Radeon X1300 (RAM ویدئو 256 مگابایت) سازگار با با DirectX 9. 0C کارت صدا، 2 گیگابایت از فضای هارد دیسک و 1. 5 گیگابایت از RAM. اما هنوز هم فرضیات اولیه. لیست کامل سیستم مورد نیاز را به زمان بازی راه اندازی نزدیک تر شناخته شده است. شرکت Studio مرسوم، مد روز بازی در حال کار برای ساخت بازی DD 2 موجود در PC سیستم عامل، مک، IOS، آندروید بود.

تفاوت بین تداوم اصلی چیست؟ واقعیت این است که این بازی به سیاه چال انداختن مدافعان II دارای چنین حالت های به روز رسانی به عنوان یک تعاونی و رقابتی می باشد. در حالت تعاونی افزود: برج های بیشتر و استخراج از معادن، و همچنین دیگر ویژگی های جالب برنامه ریزی شده، به عنوان مثال، گسترش داستان و 24 بازیکن. حالت چند نفره رقابتی و در ژانر MOBÄ طراحی شده است. بازیکنان تیم از 5 نفر به رقابت خواهند پرداخت. وظیفه: حفاظت از برج خود را از دشمن.

بنابراین، شما شروع به بازی DD 2 و شما، البته، جالب است در مورد ویژگی های آن است یاد بگیرند. این جهان است که در آن قهرمانان، محصولات آرایشی، حیوانات خانگی، بازی در جهان، با یک ارز واحد، دنیایی که در آن شما می توانید از یک کلاس جهانی مناسب ترین است که در آن انتظار نبرد فراموش نشدنی با هیولا بد را انتخاب کنید وجود دارد. شما می توانید یک زرادخانه بزرگ سلاح و جادوها سحر و جادو برای برخورد موثر با دشمن استفاده کنید. علاوه بر این فرصت را به ساخت استحکامات دفاعی. این که آیا شما یک مبارز، یک جادوگر، یک راهب بودایی یا شکارچی الف است - همه شانس تولید شود مورد نظر. به طور طبیعی، هر یک از شخصیت تا به توانایی های خود، اما در تلاش برای توسعه باید در هر مورد. دنبال ارتفاع برنامه ریزی و فقط یک ساعت زیبا در جامعه از قبیل قمار، همانطور که شما بازیکن. با امیدواری، انتظارات خود را نمی خواهد نا امید شد! موفق باشید!

 

بازی همچنین