DV8

نام های جایگزین: DV8

استراتژی می آید از DV8 بازی آینده است. این به شما احساس جنگجو آینده، مبارزه برای صلح، خوبی، انسانیت. بر روی زمین بود، یکی از شهرستان های بزرگ وجود دارد - Whitespire. جهان وارونه، و در حال حاضر خشونت، شر، سرقت - مناطق مجاز قانون. کسانی که هنوز هم همچنان به مقاومت در برابر رژیم جدید، به اصطلاح ارسال یک لینک که در آن کسی را تجزیه می کند و تسلیم، و کسی که جنگ ادامه دارد و تلاش می کند تا همه چیز ممکن است به بازگشت به زندگی عادی! که یکی از مخلوقات توسعه Plinga بازی، DV8 آنلاین در بهترین سنت های این شرکت ساخته شده است. گرافیک خوب، گیم پلی سرگرم کننده، داستان هیجان انگیز - مهم ترین چیز برای هر فن از بازی های آنلاین. البته، به میزان بیشتری، این بازی برای نسل جوان از علاقهمندان به بازی طراحی شده است، اما بزرگسالان بارها و بارها او را دیده می شود.

اگر این حداقل یک بار شما هر بازی Plinga بازی، شروع در حساب پروژه، پس عجله به لطفا - برای روند ثبت نام و شما را به حداقل کاهش می یابد. دقیق تر را برای شما در مراحل ثبت نام زمانی که شما در این سیستم برای اولین بار ثبت شده، هم اکنون می توانید به سادگی در وارد بخش مدیریت شوید و شروع به بازی بود. اگر شما یک مبتدی، پس از آن برای حقیقت آماده است که برای شما به ثبت نام DV8 مورد نیاز است، اما در آینده شما قادر خواهید بود برای ورود به هر Plinga بازی تحت این داده ها.

1. درست در وسط صفحه نمایش بازی در مقابل شما یک فرم برای ثبت نام است. با وجود این واقعیت است که مدیریت بازی اقتباس نه برای علاقهمندان به بازی روسیه خواهد همه چیز را بسیار ساده درک کنند.

2. سیستم مجاز به ثبت نام با استفاده از حساب کاربری به فیس بوک.

3. اگر شما ترجیح می دهم ثبت نام استاندارد - در خط بالا به نام «آدرس ایمیل» را وارد کنید شما E-صندوق پستی.

4. بعد در «رمز عبور» رمز عبور منحصر به فرد خود را ضبط. سعی کنید برای انتخاب یک رمز عبور که او ممکن است به عنوان با خیال راحت به حساب کاربری خود را از هک کردن، و شما با خیال راحت می توانید این بازی را بازی DV8.

5. در خط «نام کاربری» نیاز به وارد نام کاربری خود را که می خواهید برای استفاده در بازی، در آینده آن را در اکثر بازی ها استفاده می شود، به جز که در آن می تواند وجود داشته باشد بیشتر به نام به حرف می باشد.

6. این سیستم به خوبی از نیات خود تردید نیست و اعتماد به نفس است که این بازی به شما دسترسی به یک فرد واقعی و نه ربات می دهد بود، شما را مجبور به موافقت با قوانین و مورد کاربر، در غیر این صورت شما نخواهد بود قادر به بازی DV8.

7. اگر می خواهید پس از آن به خبرنامه ایمیل در کنه سیستم عضویت در «من شرایط را قبول ...»، اگر نه، پس جست و خیز خط.

8. تمام پر شدن، فشار «ثبت نام».

:

این یک بازی جالب و مهیج است که به شما کمک می اوقات فراغت خود منتقل شده است. بازی DV8 آزاد می تواند هر کسی. پس ثبت نام، بازی، رفتن به بازی هر روز و دریافت پاداش از سیستم بعد از هر پنج روز. در این بازی، شما می توانید دوستان شبکه های اجتماعی خود و یا آشنایان جدید جامعه Plinga را بالا ببرد. عجله کن، شما نیاز به یک جنگنده برای عدالت

 

بازی همچنین