Eador. پروردگار جهانیان

نام های جایگزین: Eador. پروردگار جهانیان

Eador پروردگار جهانیان آنلاین - اعتیاد آور فانتزی بازی استراتژی به نوبه خود مبتنی بر با عناصر RPG . از طریق تلاش های مشترک تکشاخ بازی استودیو و Snowbird بازی استودیو کاربران پیش نویس متعادل شد با طیف گسترده ای از تاکتیک ها و رفتار در طول جنگ. در فتنه طرح خطی نهفته است، چرا که همه چیز را در یک الگوی خاص نیست، اما بستگی به تصمیم گیری شما را در اینجا و در حال حاضر. Eador بازی. پروردگار جهانیان - یک جهان بزرگ، به بسیاری از قطعات مجزا، هر یک از آنها یک جهان مجزا است شکسته به عنوان یک نتیجه از تحولات ناگهانی و عمده جادویی. بازیگران - اعیان قدرتمند است. آنها برای زندگی ابدی به مقصد، و صرف این فنا آنها را خدایان تماس بگیرید. اما خدایان بیگانه را به همه انسان نیست و در نتیجه آغاز یک مبارزه در میان خود برای قدرت بر جهان. خراش ابدی و مناقشات سیاسی، درگیری های خونین و جنگ های پر اب و تاب - همه شما باید برای زنده ماندن، یک بار تصمیم گرفت تا در نقش اعیان و شروع به بازی Eador. پروردگار جهانیان.

Eador. پروردگار جهانیان ثبت نام شما را به یک واقعیت مجازی است که به معنای واقعی کلمه نفس گیر است. شما می توانید به بازی با چنین شبکه های اجتماعی به عنوان VKontakte بروید، فیس بوک و توییتر . حتی اگر شما هنوز هم یک صفحه در هر یک از آنها ایجاد نشده است، آن است که وقت گیر نیست. فرآیند ایجاد حساب خواهد کرد که مقدمه ای از اطلاعات مهم، یعنی، نام کاربر، رمز عبور، آدرس ایمیل نیاز - و پس از آن شما دسترسی به حساب کاربری خود را هر زمان به زودی به عنوان زمان و تمایل داشته باشد.

قبل از گیم پلی بازی، این مفید است که در لیست سیستم مورد نیاز نگاه کنید:

- سیستم عامل ویندوز XP ( SP 2) / ویندوز ویستا / 7/8

- CPU اینتل هسته 2 اواز یا موسیقی دو با سنجش زمان در 1.8 گیگاهرتز / AMD پردازنده های Athlon [ _1_] II X 2 با 1.6 گیگاهرتز.

- کارت NVIDIA جیفورس 8800 / ATI کارت گرافیک Radeon X 1900 و یا بهتر است.

- سازگاری با با DirectX 9. 0 ج

- حمایت از با DirectX کارت صدا

- فضای رایگان بر روی دیسک سخت خود 2 GB

- 2 گیگابایت RAM.

اول او خود را در یک مکان فوق العاده یافت، نگاه از نزدیک و تصمیم می گیرید که شما می خواهید برای تبدیل شدن به. از آنجا که هیچ یک از دام شما به پیوستن به ما برای خوب یا بد، انتخاب با شما دست است. شما می توانید تبدیل به یک واقعی، و یا به موجب یک راه کاملا متفاوت، وحشت همه جا هست. باید به خاطر آن است که انتخاب راه زندگی همیشه بر دولت از کارما، به عنوان شاخصی از سرطان و یا قهرمان سعادتمند.

بازی Eador اجازه می دهد تا اعیان به تجهیز قلعه خود را، به شرکت در تحقیقات زمین های اطراف برای طلا، کریستال، کشف اسرار معابد و خرابه های باستان، برای تولید منابع لازم برای مطالعه جوهر از جادوها استفاده از یک زرادخانه بزرگ سلاح و انجام بسیاری از فعالیت های دیگر. چه می تواند نه تنها به خاطر خداوند گرامی رویای جاودانه بروید. برای متحد تحت نظر خود را به عنوان زمین بسیار اعیان اغلب منجر مذاکرات دیپلماتیک نتیجه گیری اتحادیه های مختلف، و اگر راههای مسالمت آمیز و به خوبی از رفتن نیست، بنابراین بدون scruples بیشتر ممکن است به اقدام نظامی متوسل و مبارزه با ترس و با یکدیگر، و با شعبده بازان خطرناک و با نیروهای شیطانی از هرج و مرج. لازم به ذکر است که تمام اعیان کاملا خیره سر، و هیچ کس فقط به کوچکترین قطعه از گلوله در جهان خالی کنند. به خوبی مبارزه و شما selflessly، لطفا برای این Freebie دشمنان متنفر نیست، اجازه دهید آنها سعی می کنند به دور از شما را به آنچه شما قبلا چشم خود را به حال!

Eador پروردگار جهانیان شما با استفاده از تمام سلاح های ممکن، جادوها، و نیروهای مختلف بازی. موفقیت بستگی دارد که چگونه عاقلانه یاد بگیرند تا آن را تمام ترکیب و قادر به چه ظرافت از یک وضعیت را احساس کنید، بدانید که در چه نقطهای بهتر است اعمال می شود. در واقع، در هر قطعه منحصر به فرد خودش را دارد. و اگر، برای مثال، در یک ماگس می تواند تقریبا همه چیز، و سپس در دیگر، موثرتر حل و یا می تواند paladins یا اژدها. به طور کلی در جهان بازی می هشت مسابقه وجود دارد. اما هیچ کس با شما تماس انتخابی، استفاده از یکی از آنها به شدت. وجود دارد چنین چیزی به عنوان یک اتحاد موقت، به این معنی که به صورت دوره شما قادر خواهید بود به همکاری با یک یا نژاد دیگر، به زودی این بود که در یک با یک مسابقه کاملا متفاوت باشد. به این معنا که شما می توانید ارتش مزدور متعلق به نژادهای مختلف تولید کند. بدون محدودیت در این مورد احساس آزادی است که می تواند نیک را دوست ندارد.

Eador: کارشناسی ارشد از شکسته جهانی در انتظار شما ! تاریخ و تعیین سرنوشت کل جهان! احساس اهمیت آن را با یک بازی منحصر به فرد، تشویق کردن در اوقات فراغت خود، نشان دادن رقبای ارزش، چیزی است که شما می توانید انجام دهید! موفق باشید!

 

بازی همچنین