بهشت ابدی

نام های جایگزین: بهشت ابدی

بازی عدن - بازی دو سال پیش در سبک انیمه، که برای تعداد زیادی از کاربران به طور همزمان طراحی شده است. از ویژگی های اصلی آن، این بازی متفاوت از استراتژی همان است - این است که فرصت بازی یکی از شخصیت ها، با چند، در حالی که سوئیچ بین کلاس های متعدد. اگر شما تصمیم به بهشت ​​ Eternalv بازی پس از آن شما لازم نیست که در صعود سریع به قله کمال و پیروزی آسان حساب کند. شما باید برای شکستن سر خود را بر سر اینکه چگونه برای تبدیل شدن به شخصیت شجاع، قوی و قدرتمند است.

گفته شده است که برای هر کلاس برای ویژگی های مبارزه با مختلف ارائه شده است. این می تواند نه تنها پاداش که یک یا یکی دیگر از شخصیت آسیب، توانایی انتخاب نوع مختلف از سلاح، توانایی احضار حیوانات کمک و خیلی بیشتر دریافت می کند. همه در این بازی می تواند توسط بازیکنان پنج کلاس لذت می برد، اما یک تغییر به دیگر طول می کشد حدود 20 ثانیه در سرعت اینترنت خوب است.

مورد نیاز برای این بازی کاملا استاندارد:

1. دسترسی به اینترنت با سرعت کمتر از 600 K / نه ثانیه.

2. سیستم عامل - XP، ویستا، 7 یا مشابه.

3. حافظه به حداقل 1GB.

4. RAM - 1 GB یا بیشتر.

5. کارت گرافیک.

6. کارت صدا.

7. حداقل مهارت های بازی.

در بهشت ​​ابدی آنلاین بازیکن می تواند تمام شهر ساخت، تمام آن را در تخیل و میل بستگی دارد. شما می توانید در اقتصاد و خدمات اجتماعی، مشاغل برگزار شد توسعه و مشارکت در اجرای طرح های متعدد است. به این دلیل، بازیکن این فرصت را به نفع خود احترام به کارشناسی ارشد. اگر شما مایل به گرفتن مسئولیت برای کل شهرستان نیست، شما می توانید هر شهرستان به عنوان یک مقیم پیوستن و توسعه وجود دارد. شما باید برای پیوستن به تیم، توسعه خود و کمک به توسعه دیگران است.

در بهشت ​​ابدی ثبت نام مورد نیاز است. این یک فرصت برای لذت بردن از تمام بازی پاداش ارائه می کنند. ما باید در مورد فروشگاه که در آن شما می توانید همه چیز شما نیاز به خرید را فراموش نکنید. ثبت نام خود را طول می کشد زمان بسیار کمی، آن را در صفحه عنوان از این بازی می گذرد (رشته های با نام، ایمیل، و غیره است

علاوه بر ایجاد صلح فرصت سعی کنید دست خود را در حرفه ای دیگر داشته باشند - به عنوان مثال، برای شرکت در جنگ ها، جنگ ها، در یک شکار گنج بروید، و غیره غیره در هر مرحله می توان پمپ قهرمان و دریافت جایزه و پاداش است. در نتیجه، اگر شما یاد بگیرند که چگونه به مهارت ترکیب حملات نظامی و وجود صلح آمیز، پس از آن به سرعت قادر به ساخت شهرستان خود را و به او توسعه زیرساخت های قوی باشد.

در بهشت ​​ ابدی بازی آنلاین بسیار جالب همچنین به این دلیل یک بار این بازی می تواند بازی تا چند هزار نفر. اما در همان زمان در یک تیم تنها سه ده بازیکن است. با تمام این باید خودمان را گول بزنند که اگر امروز شما در این نبرد پیروز، پس فردا شما قادر خواهید بود به انجام همان. آن را باید به طور مداوم بهبود مهارت های خود و توسعه بیشتر و بیشتر استراتژی جدید.

بازی بهشت ​​ ابدی لباس های مردم در تمام سنین - در واقع اینجا چیزی است که به انجام هر . بنابراین - بازی و بهبود یافته است.

 

بازی همچنین